سوتی های بر و بچه های سنترال*لطفا بفرمایید تو*

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

سوتی های بر و بچه های سنترال*لطفا بفرمایید تو*

پست توسط ASHKAN95 »

تصویرسلام به همه ی بچه های گله سنترال

خدا رو شکر میبینم که مشکلات هم به لطف اقا مهدی عزیز حل شده.

قصدم از ایجاد تاپیک این بود که شما بیاید اینجا و سوتی هایی که خودتون یا اطرافیانتون هر از گاهی میپرونید رو بگین تا ما هم بهره مند بشیم.

بیاید و بیگید برای ما...خجالت نداره که...سوتیه دیگه...

خلاصه،نفر اول جایزه داره،نفر دوم دو تا جایزه داره،نفر سوم سه تا جایزه داره و ....

جایزه نفر اول یه چک،یه لقد...
نفر دوم دو تا چک،یه مشت،دو تا لقد...
نفر سوم با رونین عزیز باید مبارزه کنه...

خلاصه بجنبید که اگر دیر برسید دیگه امیدی به زندگی نیست

منتظرمااااااااااااا

این یکی هم از خودم:

یه روز بکی از دستم خیـــــــلی عصبی بود
خلاصه تو همون حال و هوا بود که خواست بگه "اسمون پاره شده تو افتادی پایین"
از شدت خشم گفت:"تو پاره شدی،اسمونم خراب شده"
این بود که وسط دعوا نیم ساعت خندیدیم
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

Re: سوتی های بر و بچه های سنترال*لطفا بفرمایید تو*

پست توسط ASHKAN95 »

یعنی هیشکی یه دونه سوتی خشک و خالی نداده تا بحال؟بخدا تایپش 2 دقیقه هم طول نمیکشه. :-?
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 157 بار
سپاس‌های دریافتی: 904 بار

پست توسط Top Speed »

سلام.
من بچه بودم 7-8 سالم بود که بابام خونه بود و رئیس بابام زنگ زد و گفت بابات خونست ؟ بابام یواشکی بهم گفت نگو من خونه ام.
منم گفتم نیست و خداحافظی کردم.قبل از اینکه تلفن رو بزارم بابا رو صدا زدم بلند گفتم بابا............!!!!!!!!!!!!!!!
چی کار کنیم بچه بودیم دیگه.
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Comic Sans MS]>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<< 
[FONT=Comic Sans MS].................................................................. 
معرفی اتومبیل های سوپر اسپرت همراه با عکس اینجا...
Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8626 بار

پست توسط A3eman »

چه بی مزه...
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

bonbast_1234 نوشته شده:چه بی مزه...

خب اخه چرا روحیه خراب میکنی؟اقا خیلی هم عالی بود.جای این حرفا کاش یه سوتی مینوشتی.
اینم از خودم:

معلم درس علوم تجربی دوران راهنمایی:"ظرف غیر قابل نسوز"
بنده خدا منظورش همون ظرف نسوزه تصویر

معلم ریاضی پارسال:"سوسی مانکی"
همون ساسی مانکن

بیایید شما هم بنویسید. تصویر
Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8626 بار

پست توسط A3eman »

من 2 سال پيش دختر عمه ام همش نصف شب بم ميس ميزد از خواب بيدارم ميكرد.منم كه دوست ندارم موبايلم رو سايلنت باشه واسه همين هر شب از خواب بيدار ميشدم.خلاصه اين قدر از دستش عصباني شدم كه صداي تارزان گذاشتم واسه زنگش.يه بار تو خط واحد بودم يه هو خبر مرگش باز بهم ميس زد.و همه برگشتن و منو نگاه كردن اين شد كه ابروم رفت.خلاصه دفعه بعد كه ديدمش واسش گفتم اونم ديگه شبا تك نميزنه!
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

پست توسط رونین »

سلام خدمت دوستان گرامی و

با ارزوی قبولی طاعات و عبادات و التماس دعا در این ماه عزیز تصویر تصویر تصویر

چند ساعتی مشغول درس فیزیولوزی بودیم، کلی خسته شدیم اخه درس خیلی مشکلیه و اعصاب خرد کن اما علاقه دارم هرچی که باشه، مشغول بودیم که یکی از دوستان اومد گفت یکسری خانواده هستند که از طرف یک پارک اومدن دانشگاه با باغبانی اشنا بشن و گیاهان اگه میشه شما بیا کمی صحبت کن تا استاد مربوطه اونا بیاد

بعد کلی اصرار و اینکه گفتم بابا حال ندارم خسته هستم نخوابیدم بالاخره رفتم دیگه تصویر تصویر

بعد چند دقیقه یکی از اونا درمورد قلمه زدن ونحوه اون سوال کرد، مشغول توضیح بودیم که( یادم رفت بگم وقتی رفتیم دوستمون به اونا گفت که یک دانشجوی باسواد اوردم برای شما ممتاز دانشگاه هست و غیره ) اقا مشغول توضیح بودیم که وقتی خواستم قلمه رو داخل ظرف پلاستیکی بذارم بدون اینکه حواسم باشه
ریشه رو بالا نگه داشتم و ساقه رو در واقع داخل ظرف پلاستیکی قرار دادم و خاک ریختم روی اون ( خب ریشه باید پایین باشه دیگه داخل خاک)

اقا یک خانم مسن گفت پسرم روش جدیده!! گفتم چی؟ گفت اخه زمان ما ریشه داخل خاک میشد نه اینکه روی هوا می موند!!! آقا تازه فهمیدم وای چه اشتباهی کردم، بعدشم کلی به ما تیکه انداختن و گفتم باسوادش که تو باشی وای به حال بیسواداتون!!! تصویر تصویر تصویر تصویر

گاهی پیش میاد دیگه اما امیدوارم جلوی خدا خجالت زده و شرمنده نباشیم تصویر تصویر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

خب اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه !
یه بار سر کار یکی از همکارا که خیلی رو دربایستی باهاش داشتم منو دید ( قرار بود گوشیم رو ببینه می خواست از اون مدل بخره ! آیفون نبودا ! ) من که عجله داشتم گفتم گوشیم همرام نیست دست فلانی هست و کلی توضیح دادم بهش که چرا دست اونه که یهو تلفونم زنگ خورد !!!!! من که دیدم خراب شدم گفتم آقا این چیه تو جیب من می خواستن برای من پاپوش درست کنن !!! :shock:
حالا جالب هم این بود که کسی که زنگ زده بود هر 421 سال یکبار به من زنگ میزد !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2278 بار
سپاس‌های دریافتی: 1686 بار
تماس:

پست توسط masieh »

با عرض سلام خدمت همه دوستان جان و یک سلام ویژه خدمت اشکان عزیز‏(راستی اشکان جان پس این صندلی داغ چی شد؟‏)‏
سوتی اول: شب کنکور بود و من و بابام فقط خونه بودیم و من داشتم لباسهای خودم و بابام رو اتو میکردم . . ذهنم مشغول مسئله ای بود و حواسم به اتو نبود که بابام امد تو اتاق و گفت بو سوختنی حس نمیکنی!‏ من که تازه متوجه شده بودم اتو رو از رو لباس برداشتم و دیدم که قشنگ به اندازه کف اتو لباس بابام سوراخ شده . . لباس رو گرفتم سمت بابام و گفتم خوب اتو شده اونهم که نمیدونست چی بهم بگه زد زیر خنده. . . . . . . . .
سوتی دوم: عموی مادرم که بزرگ فامیل بود فوت کرده بود من و مادرم برای فاتحه رفته بودیم سر خاک اون مرحوم خلاصه تمام بچه های مرحوم هم حضور داشتن وقتی رسیدیم من فاتحه خوندم و رفتم پائین قبر نشستم و سرم رو گذاشتم رو زانوهام و تو حال خودم بودم که یهو صدای گریه و زاری بلند شد من تو همون حال با شنیدن این صدا بلند زدم زیر خنده که دیدم همه ساکت شدن دارن منو نگاه میکنن. . .
اول علی اخر علی
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

masieh نوشته شده:‏(راستی اشکان جان پس این صندلی داغ چی شد؟)

اقا میلاد رفت والا دیگه نیومد.دوستان هم ظاهرا دوست ندارن کسی جز ایشون صندلی رو به پا کنه.در کل اینجا جاش نیست.اگر میخواین صحبت کنیم همون تاپیک صندلی داغ بهتره.برای شرکت در این تاپیک هم ازتون متشکرم. :) :razz:
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

پست توسط shadro »

با سلام خدمت تمام دوستان،چند وقت پیش رفته بودم نانوایی خمیر و آرد بخرم وقتی نانوا بهم گفت قیمتش میشه2400تومن من 2500تومن دادم واصلا حواسم نبود و به بنده خدا نانوا گفتم صد تومنه باقیشو آدامس بدین!!!!!!!!!!!!!طرف یکم بهم نگا کرد وگفت چی بدم؟؟؟اونجا بود که فهمیدم سوتیه خرابی دادم...................... :grin:
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

پست توسط میهن پرست »

یادش به خیر سوتی محمد و که خوندم یادش افتادم. منم یک بار یه جایی بودم که بماند یکم تحت فشار بودم مجبور شدم به دروغ بگم گوشیم زنگ خورده و شروع کردم با تلفن صحبت کردن که ناگهان بعد 5دقیقه حرف زدن گوشی بی صاحاب زنگ خورد. انقدر ضایع شدم که میخواستم فرو برم تو زمین.
سال سوم هنرستان بودیم من کلا روخونیم خیلی خوب بود.معلم گفت اون مبحث سوپاپارو بخون. من شروع کردم تو کتاب نوشته بود سوپاپ ها به ترتیب از راست: دود گاز- گاز دود- دود گاز -گو..دود- احتمالا همون طور که حدس زدید گاز اخر رو یه چی دیگه خوندم گ و ز

یک بارم تو دانشگاه واسه کارشناسی یه استاد داشتیم فک میکرد رئیس مرسدس بنزه. چون تو المان درس خونده بود خیلی ادعا میکرد یادش به خیر این اقا معمولا دیر میومد سر کلاس یه روز من 10دقیقه از کلاس گذشته بود رفتم تو دیدم تو کلاس نیست بلافاصله گفتم این یارو ...نیومده که نگو نامرد رفته بود ته کلاس نشسته بود . خلاصه روزگار بیچارم کرد و امتحانی که توش 18 میگرفتم بهم داد 10 منم دیگه اعتراض نکردم.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”