انتشار لیست اموال احمدی‌‎نژاد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

قفل شده
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

انتشار لیست اموال احمدی‌‎نژاد

پست توسط Present »

براساس اظهارات وزیر نیرو ، احمدی نژاد بنا دارد در انتهای ریاست جمهوری خود تمام اموال خود را در پیش از حضور در جایگاه ریاست دولت و پایان دوران 8 ساله خود اعلام عمومی کند و از دیگر مسوولان پیش از خود نیز بخواهد اموال خود را چون او، قبل و بعد مدیریتشان اعلام کنند.

محید نامجو تصریح کرد : چند روز پیش رئیس جمهور در سفر به من می گفتند آقای نامجو من می خواهم بعد از پایان ریاست جمهوریم همه دارایی هایم را اعلام کنم تا تمام مردم از دارایی های من قبل و بعد از اتمام ریاست جمهوریم مطلع شوند و بعد بخواهم آقایان دیگر هم بیایند و اموال و دارایی های خود را قبل و بعد از مدت مدیریتشان اعلام کنند.

به گفته وی ،در هیات دولت چون همه می دانند احمدی نژاد هیچ قصدی جزء خدمت به کشور ندارد واقعا با جون و دل دستوراتش را می پذیرند. الان هم واقعا کشور در فضای آرامی است و باید این آرامش حفظ شود اجازه دهیم کارها و سیاست هایی که رئیس جمهور دارد اجرا بشود سیاست های پولی و مالی که می تواند تولید ثروت کند که می تواند باندهای ثروت اندوزنامشروع را به هم بریزد بنابراین باید به ایشان زمان داد و کمکشان کرد که طرح ها وبرنامه های ملی به سرانجام برسد.

این عضو هیات دولت در پاسخ به این سوال که چرا در روزهای ابتدایی وزارتش سعی کرده خودرا وارد مسایل سیاسی و اظهارنظر در این خصوص کند، تاکید کرد:بالاخره من به اعتبار اینکه عضو کابینه هستم یک شان سیاسی پیدا می کنم اما سعی کردم بیشتر بعد مهندسی و فنی ام به چشم بیاید.واقعا هنوز هم نمی دانم چرا اینگونه استنباط شد که من تلاش داشتم وارد مقوله های سیاسی شوم.اما بعد از مدتی که اطرافیان من را بهتر شناختند متوجه شدند که من هیچ وقت وارد این مقوله ها نمی شوم.

وی توضیح داد: در یک سفر استانی کسانی داشتند در مورد گفته های رئیس جمهور در خصوص اینکه برخی از سایت ها علیه دولت موج آفرینی می کنند حرف می زدند من هم فرمایشات ایشان را نقل قول کردم همین! اما واقعا معتقدم احمدی نژاد یکی از قوی ترین مدیرانی است که من در طول فعالیت کاری دیده ام.واقعا هیچ شخصی با قدرت و درایت ایشان نمی تواند دولت را اداره کند.اما به هر حال هر کسی ایراداتی هم دارد.به هرحال گل بی عیب خداست ولی واقعا باید به کسی که مردم انتخاب کرده اند کمک کرد.حتی کسانی که مخالف دولت هستند هم باید به نظر مردم احترام بگذارند و سعی کنند به جای سنگ اندازی به ایشان در راهبرد مقاصد ملی کمک کنند.

منبع: خبرآنلاین
------------------------------------------
------------------------
-----------
------
---
--
-

امیدوارم بعضی از رییس جمهورهای قبلی هم این کار بکنند که بعید میدونم چون...
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: کهکشان راه شیری پلاک 12
سپاس‌های ارسالی: 650 بار
سپاس‌های دریافتی: 1785 بار
تماس:

Re: انتشار لیست اموال احمدی‌‎نژاد

پست توسط kalafe2006 »

خیلی شفاف اعلام شده ایران سالانه 217 میلیارد دلار از فروش نفت و گاز (معادن ، پتروشیمی ، مالیات و ... رو حساب نكردیم) پول می گیرد
217 میلیارد دلار می شود 238700 هزار میلیارد تومان یعنی روزانه حدودا 650 میلیارد تومان (دلار 1100 تومان)
یعنی با درآمد یكروز نفت و گاز كشور می توان بدون وام و منت كل مسكن مهر ( خانه هایی برای اقشار کم درآمد و بدون مسکن ) یعنی 31000 واحد 75 متری را از ابتدا با قیمت هر متر مربع 300000 تومان ساخت و تمام كرد و به رایگان ! به مردم داد
یعنی با در آمد پنج روز ( صبح شنبه تا پایان چهار شنبه ) میتوان یارانه نقدی كل كسانی كه ثبت نام كرده اند یعنی 72 میلیون و پانصد هزار نفر را واریز كرد
یعنی اینكه با درآمد یك روز و نیم كشور می توان ورزشگاهی ساخت كه لیاقت برگزاری المپیك لندن را داشته باشد
یعنی با در آمد یك روز می توان دو نیروگاه 450 تا 500 مگا واتی ساخت یعنی برابر بانیروگاه اتمی بوشهر كه قرار است 1100 مگا وات نیرو تولید كند
یعنی با در آمد یك هفته مملكت می توان 104 هواپیمای ایرباس A320 نو خرید
با در آمد بیست روز كشور می توان 743150 تویوتا كرولا 2011 خرید و هرچی ماشین داغونه از سطح كشور جمع كرد وسرانه مصرف بنزین رو به 5-6 لیتر در 100 كیلومتر رسوند
با یه حساب سرانگشتی ، با حدود یكماه درآمد نفت و گاز ، نصف مشكلات سی ساله مملكت رو حل كردیم
ببینید با 12 ماه چه كارهایی میشه كرد .
جداً این پول ها كجاست آقای احمدی نژاد ؟؟؟!!!
آدمهای بزرگ، کسانیکه خود بسیارند، نیازی به هموطن ندارند.
کسانیکه خود آزادند از زندان به ستوه نمی‌آیند.

آدمهای حقیرند که به ازدحام محتاجند.

دکتر علی شریعتی
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

تو جیب آقای رفسنجانی و آقا زاده هاش که نمی شه بهشون بگی بالای چشمتون ابرو
البته نه همش فقط بلکه چیزی حدود 20 درصدش
بقیش هم تو جیب ...؟؟؟
کلا بودجه مملکت ما شاید 20 درصدش خرج کشور بشه و بقیش .......................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Major I
Major I
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

پست توسط FARSHAD.ADL »

Present نوشته شده:تو جیب آقای رفسنجانی و آقا زاده هاش که نمی شه بهشون بگی بالای چشمتون ابرو
بقیش هم تو جیب ...؟؟؟
کلا بودجه مملکت ما شاید 20 درصدش خرج کشور بشه و بقیش .......................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شمایی که این حرفا رو میزنی آیا مدرکی داری که بتونی این ادعا رو ثابت کنی؟
تهمت زدن کار پسندیده ای نیست.
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2278 بار
سپاس‌های دریافتی: 1686 بار
تماس:

پست توسط masieh »

ببخشید یک سوال داشتم شما واسه حرفتون مدرک هم دارید واله یک عمره از این حرفها زده میشه اما وقتی پای مدرک رو کردن میشه من نبودم دستم بود پیش میاد. .
به قول دوستان اینجا یک انجمن علمی هستش و بدون مدرک و منبع نباید حرفی زد. . و صد البته تهمت زدن :x
اول علی اخر علی
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: کهکشان راه شیری پلاک 12
سپاس‌های ارسالی: 650 بار
سپاس‌های دریافتی: 1785 بار
تماس:

پست توسط kalafe2006 »

Present نوشته شده:تو جیب آقای رفسنجانی و آقا زاده هاش که نمی شه بهشون بگی بالای چشمتون ابرو
بقیش هم تو جیب ...؟؟؟

اگه توی جیب آقای ..... میره پس اقای ..... سر کار چکار میکنه ؟ با یک درصد همین پول میشد کارش رو ساخت
آدمهای بزرگ، کسانیکه خود بسیارند، نیازی به هموطن ندارند.
کسانیکه خود آزادند از زندان به ستوه نمی‌آیند.

آدمهای حقیرند که به ازدحام محتاجند.

دکتر علی شریعتی
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”