تصاویر/ اتفاقی‌که برای دومین‌بار درجهان افتاد...

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

تصاویر/ اتفاقی‌که برای دومین‌بار درجهان افتاد...

پست توسط airplane »

در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس، ظهر امروز رأس ساعت 11:33 نماد «اُبِلیسک» توسط جوانان ایرانی به آتش کشیده شد. 

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 789 بار
سپاس‌های دریافتی: 136 بار

Re: تصاویر/ اتفاقی‌که برای دومین‌بار درجهان افتاد...

پست توسط Peyman-Phantom-1351 »

دفعه اولش کی بوده؟
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 130 بار
سپاس‌های دریافتی: 201 بار

پست توسط John rider »

کتاب revolution

"جانوری اززمین

سپس جانورعجیب دیگری دیدم که ازداخل زمین بیرون آمد....وهمه ی کسانی که اورانمی پرستیدند،به مرگ محکوم کند.ازاین گذشته،بزرگ وکوچک،فقیروغنی،برده وآزاد را وادارکرد،تاعلامت مخصوص رابردست راست یاپیشانی خودبگذارند.وهیچ کس نمی توانست شغلی بدست آوردیاچیزی بخردمگراین که علامت مخصوص این جانور،یعنی اسم ویاعدداورابرخودداشته باشد.این خودمعمایی است وهرکه باهوش باشدمیتواندعددجانوررامحاسبه کند.این عدد،اسم یک انسان است ومقدارعددی حروف نام او666است."

متن فوق تنها متن قابل استنادبه موضوع عدد666است وهرفردی که بجزمتن فوق چیزی گفته است،تنها حاصل برداشت های خوداوبوده.وفاقدارزش مذهبی است.

این آقایون، چطوروباچه فلسفه ای عدد666رابه اسرائیل وفراماسون نسبت می دهند؟
وآیانمیتوان این رقم رابه فلسفه دیگری، علاوه براسرائیل و فراماسون نسبت داد؟
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 41 بار

پست توسط ahmagh2 »

دوستان هرکسی هر نمادی داره هر پرچمی داره هر چیزی که میپرسته به خودش ربط داره تا جایی که به کسی آسیب نرسونه
یه زمانی می رفتیم (می بردنمون) راهپیمایی تو اصفهان .....
مرگ بر این مرگ بر اون پرچمها رو آتیش می زدیم
حالا تو سوریه یه پرچم سه رنگو با نماد الله آتیش می زنن مرگ بر اسم کشورشو داد می زنن (کسایی که می گن اینا همشون شورشی هستند حق ندارن بگن مردم بحرین و لیبی انقلابی بودن ) با مرگ بر این و اون و آتیش زدن پرچم کسی بهمون نمی گه پسر شجاع
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

مثل اینکه بعضی ها از این کار خیلی ناراحت و عصبانی شده اند .

آخر سر هم کسی جواب من رو نداد که سوریه هم مثل لیبی نفت داره یا نه ؟
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 41 بار

پست توسط ahmagh2 »

البته که هر ایرانی باید ببینه وقتی پرچم کشورش رو به ........ می کشن باید ناراحت بشه :lol: :lol: :lol: البته وقتی ناراحت شد می تونه داد بزنه تا مشت محکمی به دهان استکبار جهانی باشه می تونه هم علت و ریشه این کار رو پیدا کنه
Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

پست توسط metal_korn »

ahmagh2 نوشته شده:دوستان هرکسی هر نمادی داره هر پرچمی داره هر چیزی که میپرسته به خودش ربط داره تا جایی که به کسی آسیب نرسونه
یه زمانی می رفتیم (می بردنمون) راهپیمایی تو اصفهان .....
مرگ بر این مرگ بر اون پرچمها رو آتیش می زدیم
حالا تو سوریه یه پرچم سه رنگو با نماد الله آتیش می زنن مرگ بر اسم کشورشو داد می زنن (کسایی که می گن اینا همشون شورشی هستند حق ندارن بگن مردم بحرین و لیبی انقلابی بودن ) با مرگ بر این و اون و آتیش زدن پرچم کسی بهمون نمی گه پسر شجاع

کسی نگفت سوریها شورشی هستن خواسته های مشروعی داشتن آمریکا و اسراییل و عربستان با استفاده از تروریستهاشون و با شلیک به مردم و نیروهای نظامی 1200 نفر نظامی و 2000 نفر از مردمو کشتن در مورد آتش زدن پرچم ایران معلومه که یه اقدام مسخره بود چونکه سوریه که به ایران کمک نمیکنه ایران به سوریه کمک میکنه آتش زدن پرچم پیام داره وگرنه از کشوری که پرچمش آتیش زده میشه هیچی کم نمیشه
در آمریکا و اسراییل به صورت گسترده از نمادهای فراماسونری استفاده شده در پرچم در دلار و در واشنگتون همین مجسمه اُبِلیسک وجود داره
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن [FONT=Impact] پاک    میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

غرب علیه مردم ایران  بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

پست توسط typhoon »

Sami 1993 نوشته شده:مثل اینکه بعضی ها از این کار خیلی ناراحت و عصبانی شده اند .

آخر سر هم کسی جواب من رو نداد که سوریه هم مثل لیبی نفت داره یا نه ؟

سلام
بنا به محاسبات ذخیره نفت سوریه در حدود دومیلیارد و پانصد میلیون بشکه می باشد.به نسبت سایر کشورهای خاورمیانه از نفتی کم برخوردار است اما اگر فکر کنیم که اسراییل قصد چنگ انداختن به آن را داشته باشد و البته منابع گازی مدیترانه،برای آنها یک منبع پایان ناپذیر خواهد بود.تولید در حدود 385 هزار بشکه در روز است و مشتری اصلی آن اتحادیه اروپا می باشد.
عمده چاه های نفت در مناطق شرقی و در مرز عراق هستند.

نقشه چاه ها و خطوط انتقال نفت:
تصویر

Old soldiers never die.They just fade away
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2851 بار
سپاس‌های دریافتی: 2040 بار

پست توسط MOHAMMAD JAFAR »

metal_korn نوشته شده:کسی نگفت سوریها شورشی هستن خواسته های مشروعی داشتن آمریکا و اسراییل و عربستان با استفاده از تروریستهاشون و با شلیک به مردم و نیروهای نظامی 1200 نفر نظامی و 2000 نفر از مردمو کشتن

این ادعا ها که فکر کنم خود بشار اسد ادعا کرده یعنی ماستمالی کردن همه چیز و عذر بدتر از گناه که بر فرض محال هم که این ادعا ها درست باشه باید به دستگاه های امنیتی این کشور تبریک ویژه ای گفت.
پيامبر گرامي اسلام (ص) فرموده اند:
الملک يبقي مع الکفر و لا يبقي مع الظلم.
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

پست توسط saeedjiji »

جریان سوریه هم دقیقاً عین جریان فتنه 88 ایران شد

منتها چون اسرائیل رسانه داره حرفش رو به کرسی مینشونه و متاسفانه خیلی از جوونای ایرانی هم این ادعاها رو باور کردن.

فکرشُ بکن ، اسرائیل شده طرفدار سرسخت حقوق بشر در سوریه... :???: :lol: (نمیدونم بخندم یا گریه کنم؟!)

به قول قدیمی ها ، از زمین به آسمون میباره
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane »

با سلام به دوستان عزیز واقعا من که با این جور فضاها توی سایت حال میکنم.

John rider نوشته شده:کتاب revolution

"جانوری اززمین

سپس جانورعجیب دیگری دیدم که ازداخل زمین بیرون آمد....وهمه ی کسانی که اورانمی پرستیدند،به مرگ محکوم کند.ازاین گذشته،بزرگ وکوچک،فقیروغنی،برده وآزاد را وادارکرد،تاعلامت مخصوص رابردست راست یاپیشانی خودبگذارند.وهیچ کس نمی توانست شغلی بدست آوردیاچیزی بخردمگراین که علامت مخصوص این جانور،یعنی اسم ویاعدداورابرخودداشته باشد.این خودمعمایی است وهرکه باهوش باشدمیتواندعددجانوررامحاسبه کند.این عدد،اسم یک انسان است ومقدارعددی حروف نام او666است."

چه قدر خوب بود که شما قبل از اینکه منبع این عدد رو فقط به این کتاب ربط میدادید یه سرچ کوچولو در مورد عدد 666 توی گوگل انجام میدادید.اونوقت خیلی راحت به منابع بیشمار این عدد تو کتب فراماسونری دست پیدا میکردید.

[/quote]متن فوق تنها متن قابل استنادبه موضوع عدد666است وهرفردی که بجزمتن فوق چیزی گفته است،تنها حاصل برداشت های خوداوبوده.وفاقدارزش مذهبی است.[/quote]

شما فرمودین فاقد ارزش مذهبی. از کی تا حالا شیطان پرستی تو جرگه مذهب قرار گرفته که این حرفها فاقد ارزش مذهبی شده؟

[/quote]این آقایون، چطوروباچه فلسفه ای عدد666رابه اسرائیل وفراماسون نسبت می دهند؟[/quote]

به شما پیشنهاد میکنم حتما یه سری به کتاب قانون الیستر کرائولی بزنید تا از همون جلد کتاب تا اخرش به راحتی بفهمید که 666 به چی میگن و به چی رط داره.

دیگه ارتباط الیستر کرائولی رو که با فراماسونها که کسی نمیتونه کتمان کنه.

در ضمن در کتاب انجیل هم به راحتی قابل مشاهده هست.

الهام 13 کتاب انجیل: و من در کنار ساحل دریا ایستادم ودیدم دیوی از دریا بیرون آمد در حالی که 7 سر داشت و 10 شاخ که روی 10 تاجش بود و روی سرش اسم کفر بود! و دیدی دیدم که شبیه پلنگ بود و پا هایش شبیه خرس و دهانش همچون دهان شیربود.

و آن اژدها تمام قدرت و تاج تخت خود را به او بخشید!و او همه را مجبور میکند تا اسم او را در ئست راست یا بر پیشانیش داشته باشد! و هیچکس نمیتواند بخرد و بفروشد مگر اینکه آن عدد را با خود داشته باشد و آن عدد 666 است!

[/quote]وآیانمیتوان این رقم رابه فلسفه دیگری، علاوه براسرائیل و فراماسون نسبت داد؟[/quote]

صد درصد میشه.اعداد 9 و11 و22 و 33 .............. از اعداد مقدس فراماسون ها هستند.

هرکسی هم در مورد این موضوع هر سوالی داره حتما بعد از یه سرچ کوچولو توی اینترنت بیاد از خودم بپرسه انشالله به جوابش برسه.تصویر
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 130 بار
سپاس‌های دریافتی: 201 بار

پست توسط John rider »

airplane نوشته شده:شما فرمودین فاقد ارزش مذهبی. از کی تا حالا شیطان پرستی تو جرگه مذهب قرار گرفته که این حرفها فاقد ارزش مذهبی شده؟
به شما پیشنهاد میکنم حتما یه سری به کتاب قانون الیستر کرائولی بزنید تا از همون جلد کتاب تا اخرش به راحتی بفهمید که 666 به چی میگن و به چی رط داره.
دیگه ارتباط الیستر کرائولی رو که با فراماسونها که کسی نمیتونه کتمان کنه.
هرکسی هم در مورد این موضوع هر سوالی داره حتما بعد از یه سرچ کوچولو توی اینترنت بیاد از خودم بپرسه انشالله به جوابش برسه.

John rider نوشته شده:وهرفردی که بجزمتن فوق چیزی گفته است،تنها حاصل برداشت های خوداوبوده.وفاقدارزش مذهبی است.

گویا،بهتراست دوباره تکرارکنم!

تمامی نوشته های شماوآن چه که درکتاب قانون الیستر کرائولی، وآنچه که دراینترنت بعد از یه سرچ کوچولو، است.

تنهاحاصل برداشت های خوداوبوده،وفاقدارزش مذهبی است.

درحاشیه این بحث به شماپیشنهادمیکنم،ازترکیب های مختلف ریشه فعلی فرمودن ،تنهابرای متون مقدس استفاده کنید.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”