متولدین هر ماه چه کاره خواهند شد؟؟؟؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

متولدین هر ماه چه کاره خواهند شد؟؟؟؟

پست توسط HASAN BARATY »

محققان انگليسي در يک تحقيق آماري کاملاً جدي اما عجيب نشان دادند که افراد متولد هر ماه در آينده چه مشاغلي را انتخاب خواهند کرد.
به گزارش مهر، دانشمندان علم نجوم بارها تائيد کرده اند که طالع بيني از روي حرکت ستارگان و کواکب و يا کف بيني ريشه علمي ندارد. شايد به همين منظور پژوهشگران اداره ملي آمار انگليس در يک تحقيق کاملاً جدي و با استفاده از اطلاعات تازه ترين سرشماري ماههاي تولد افرادي را که در 19 شغل مختلف مشغول به کار هستند تجزيه و تحليل کرده و نوع ارتباط ميان ماه تولد و شغل آينده را تعيين کردند. پيک تعداد پزشکان عمومي و ماموران ماليات در ماه ژانويه افزايش مي‌يابد. ماه مارس براي خلبانان و موسيقيدانان ماه مناسبي است. ماه ژوئن مهد روساي شرکتها و برندگان نوبل است. اما ماههاي تابستان براي فوتباليست شدن خوب نيست، هرچند مي‌توانيد اميدوار باشيد که فرزند تابستاني شما از اين شانس برخوردار باشد که روزي رئيس جمهور شود. در واقع"بيل کلينتون" و"باراک اوباما" مهر تائيدي بر اين ادعا هستند. تعداد بناها و آريشگرها در ماه سپتامبر افزايش مي‌يابد. درحالي که ماه نوامبر دوره توليد بيماران اسکيزوفرني و قاتلان سريالي است. متولدين آوريل بهتر است کاملاً نا اميد شوند. اين افراد ضريب هوشي پاييني دارند و ممکن است ديکتاتور شوند. به طوريکه صدام و هيتلر متولد اين ماه هستند. البته نبايد چندان نا اميد شد. چون نوابغي چون چارلي چاپلين هم متولد اين ماه هستند. شايد هم يکروز ملکه شديد و ساليان طولاني به ملکه بودن خود ادامه داديد (ملکه اليزابت دوم متولد آوريل است). ارتباط ميان مشاغل و ماههاي تولد از ديدگاه اداره آمار انگليس:
ژانويه: پزشکان عمومي و ماموران ماليات
فوريه: هنرمندان و کنترل کننده هاي ترافيک
مارس: خلبانان و موسيقيدانان
آوريل: ضريب هوشي پايين تر از حد متوسط و توليد ديکتاتور: صدام، هيتلر- شايد هم نابغه شديد: چارلي چاپلين
مي: چند فوتباليست از جمله بکهام و تعداد بيشتري سياستمدار (جان اف کندي و توني بلر)
ژوئن: ايده آل روساي شرکتها و برندگان نوبل
جولاي: ماه مناسب براي بناها، رانندگان قطار، آرايشگرها و آدمهايي که از راههاي عجيبي معروف مي‌شوند: جولين آسانژ، جي. کي رولينگ، دانيل ردکليف (بازيگر هري پاتر)
آگوست: بازهم تعداد زيادي بنا اما رئيس جمهور هم در اين ماه متولد شده: اوباما و کلينتون.
سپتامبر: فوتباليستها و افراد معروف دانشگاهي
اکتبر: ماه مناسب براي کساني که مي‌خواهند عمر طولاني داشته باشند. به طورمتوسط متولدين اين ماه 215 روز بيشتر از متولدين ماه مارس زندگي مي‌کنند.
نوامبر: اين احتمال وجود دارد که به يک قاتل زنجيره اي و يا بيمار اسکيزوفرني تبديل شويد.
دسامبر: متوسط تعداد دندانپزشکان در اين ماه زياد است.تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

Re: متولدین هر ماه چه کاره خواهند شد؟؟؟؟

پست توسط noora »

سلام تصویر

HASAN BARATY

با تشکر از شما برای ارسال این مطلب جالب تصویر

اگر این مطلب صحت داشته باشد و این پژوهش علمی صورت گرفته باشد، واقعا جالبه! . امکانش هست منبع اصلی و لاتین این مطلب را بگذارین چون من شخصا دوست دارم بیشتر در مورد صحت این موضوع تحقیق کنم !تصویر

موفق باشیدتصویر
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6698 بار
سپاس‌های دریافتی: 12087 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

پژوهش کجا بوده برادر من از شما بعید بود !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7630 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN »

بعضي ها چهقدرراحت ميخونن و سريع سپاس

يوخده واقع بين باشين اين فال و كف بيني و بند و بساط مال رمال هاي عصر حجر بود كه يه عده نفهم رو گير مياوردن هرچي دلشون ميخاست به خورد طرف ميدادن و تيغش ميزدن.

ولي ادم قرنه 21 ديگه نبايد انقدر زووووووووووووووووود باور باشه.

اخ اخ ببخشيدا اگه كسي ناراحت شد من معذرت خواهي كردم كه اگه به شقه همايوني كسي برخورد بدونه كه سونيت نداشتم
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

پست توسط HASAN BARATY »

noora نوشته شده:سلام تصویر

HASAN BARATY

با تشکر از شما برای ارسال این مطلب جالب تصویر

اگر این مطلب صحت داشته باشد و این پژوهش علمی صورت گرفته باشد، واقعا جالبه! . امکانش هست منبع اصلی و لاتین این مطلب را بگذارین چون من شخصا دوست دارم بیشتر در مورد صحت این موضوع تحقیق کنم !تصویر

موفق باشیدتصویر

سلام جناب noora تصویرتصویرتصویرتصویر

تصویر 
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1160 بار
تماس:

پست توسط big-man »

بازم اين سايتهاي صهيونيستي تابلو بازي درآوردند.

هيتلر كجاش ضريب هوشي پايين داشته؟؟؟؟

با نگاهي به تاريخ اين رو ميتونيم بفهميم.
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”