قاب های عجیب گوشی های ایفون

در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10773 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

قاب های عجیب گوشی های ایفون

پست توسط AGeNiS1 »

 اپل با عرضه آیفون در سال 2006 معنای جدیدی از تلفن همراه را وارد کرد و نوآوری های زیادی را در گوشی خود به کار گرفت و حالا می بینیم که نه تنها خود اپل بلکه تولید کنندگان و طراحان لوازم جانبی آیفون نوآوری های جالب و عجیبی را به کارگرفته اند. این قابها و نگدارنده ها را که در ادامه مطلب با ذکز قیمت به آنها اشاره می کنیم قطعاً حیرت شما را برمی انگیزند و شاید شما را به خرید یک دستگاه اپل آیفون ترغیب کنند! 

 [External Link Removed for Guests] 

 1- [COLOR=#NaNNaNNaN]قاب به شکل دست   
 
این قاب به شکل دست انسان است که در پشت گوشی قرار می گیرد و هنگام نگه داشتن گوشی این دست مصنوعی و جالب را در دستتان خواهید گرفت. این محصول ژاپن در دو مدل دست زن و دست کودک عرضه شده است و می توانید حتی از آن برای قرار دادن وسایل شخصیتان استفاده کنید. قیمت این قاب عحیب 64 دلار است.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
2-[COLOR=#NaNNaNNaN] قاب Etch a Sketch
 
Etch a Sketch وسیله ای پرطرفدار در میان کودکان است که به وسیله آن می توانند به راحتی نقاشی کنند و آن را پاک کنند. یکی از تولید کنندگان مبتکر لوازم جانبی آیفون یادی از دوران کودکی خود کرده و چنین قابی را طراحی کرده است که آیفون 4 را شبیه به یک Etch a Sketch می کند. قیمت این قاب 24.99 دلار می باشد.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
3[COLOR=#NaNNaNNaN]- نگهدارنده به شکل چاه باز  

یکی از عجیب ترین طرح ها این نگهدانده است که میتوانید با اتصال آن به پشت آیفون خود آن را به صورت افقی یا عمودی نگهدارید. این چاه باز کن کوچک مخصوص 10 دلار قیمت دارد.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
4-[COLOR=#NaNNaNNaN] قاب  

درحالی که همه شرکت های تلفن همراه به دنبال راهی برای کوچکتر و باریک تر کردن تولیداتشان دارند این طراح مبتکر اعتقاد دارد که قاب های 24 دلاری تولیدیش با این که آیفون را خیلی بزرگتر می کند اما دست گرفتن آن را راحت تر می کند و هم چنین ضدضربه بوده و امکان قرار دادن افقی یا عمودی را فراهم می کند.
 

 [External Link Removed for Guests]  

5- [COLOR=#NaNNaNNaN]قاب نوار  

این طرح نیز یکی از مبتکرانه ترین طرح هسات که آیفون 4 شما را از پشت شبیه یک نوار کاست می کند با این قاب شاید کسی به شما شک نکند که مشغول عکسبرداری یا فیلمبرداری مخفیانه از او هستید. این قاب در واقع یک برچسب است که به قیمت 6.99 دلار به فروش می رسد.
 
 [External Link Removed for Guests] 
 
6-[COLOR=#NaNNaNNaN] نگهدارنده  

این محصول در واقع یک قاب بزرگ است که آیفون خود را در آن قرار می دهید و عمده استفاده آن در نمایش گالری های تصاویر است که قاب را به یک قاب جادویی نمایش تصویر شبیه می کند. قیمت این قاب 24.99 دلار است.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
7-[COLOR=#NaNNaNNaN] نگهدارنده عنکبوتی  

اگر دوست شما از عنکبوت ها وحشت دارد شاید این نگهدارنده جالب یک راه جالب برای دور نگهداشتن دوستتان از آیفون عزیزتان باشد. این نگهدارنده دارای 8 پای قابل انعطاف است تا آیفونتان را در حالت دلخواه نگهدارد. قیمت این نگهدارنده 24 دلار است.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
8- [COLOR=#NaNNaNNaN]نگهدارنده بال  

یک نگهدارنده ساده 12 دلاری که می تواند به آیفون شما بال بدهد اما این بالها برای پرواز طراحی نشده است بلکه کمک می کند آیفون شما به صورت افقی یا عمودر روی زمین بایستد.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
9- [COLOR=#NaNNaNNaN]قاب دفترچه تلفن
 
با درنظر گرفتن اینکه آیفون یک دفترچه تلفن کوچک است می توانید این قاب 64دلاری را خریداری کنید که برخلاف ظاهرش جای همه Port ها و حتی دوربین در آن تعبیه شده است.
 

 تصویر  
 
10- [COLOR=#NaNNaNNaN]قاب تلفن  

با این قاب می توانید آیفون خود را شبیه به اولین تلفن های بی سیم بشری کنید که 20 دلار هزینه برایتان دربر خواهد داشت.
 

 [External Link Removed for Guests] 
 
-11 [COLOR=#NaNNaNNaN]قاب تلویزیون قدیمی RetroFit
 
این قاب آیفون یا آیپادتاچ شما را شبیه به یک تلویزیون قدیمی RetroFit می کند که شاید برای تماشای فیلم های قدیمی جالب به نظر برسد. این قاب در اصل یک جعبه است که باید 7.95 دلار بابت آن بپردازید.
 
ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي تلفن همراه”