فرمانده جديد هوانيروز منصوب شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار هوانيروز ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 598
تاریخ عضویت: جمعه 28 دی 1386, 12:47 pm
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

فرمانده جديد هوانيروز منصوب شد

پست توسط nima-rad » دو شنبه 21 شهریور 1390, 7:00 pm

به گزارش ايسنا، در اين مراسم امير سرتيپ احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني در سخناني به دستاوردها و دلاورمردي‌هاي كاركنان هوانيروز در سال‌هاي دفاع مقدس پرداخت و گفت: غيورمردان ارتش و به ويژه هواپيمايي نيروي زميني ارتش در سال‌هاي دفاع مقدس و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، شهيدان گرانقدر و والا مقامي را تقديم انقلاب كرده‌اند.
وي در ادامه افزود: بررسي‌ها و كاوش‌هاي ما در نيروي زميني نشان داده كه در حال حاضر دشمنان از جانب صلح و دوستي بر كشور و ملت ما وارد شده و قصد ضربه زدن به اين نظام اسلامي و مقدس را دارند كه با هوشياري كاركنان نيروهاي مسلح همواره اين تهديدات خنثي شده كه نمونه بارز آن را در مقابله با جنگ نرم و همچنين اعتراف سران استكبار جهاني كه همواره حمله به ايران را غير ممكن مي‌دانند مي‌بينيم.
در ادامه اين مراسم امير سرتيپ كيومرث احدي فرمانده سابق ستاد هوانيروز در سخناني موفقيت‌ها و دستاوردهاي پيشرفته هوانيروز را مرهون تلاش‌هاي خالصانه و شبانه روزي تمامي كاركنان مومن و متعهد اين ستاد دانست.
بر اساس حكمي از سوي فرماندهي نزاجا، امير سرتيپ دوم خلبان هوشنگ ياري به عنوان فرمانده جديد ستاد هوانيروز منصوب شد كه پيش از اين، سمت جانشيني اين ستاد را در كارنامه خود داشته است، همچنين از زحمات امير سرتيپ احدي فرمانده سابق ستاد هوانيروز با اهداي لوحي توسط امير فرماندهي نزاجا تقدير به عمل آمد.
تصویر تصویر
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار هوانيروز”