افسر امنیتی فیفا در ورزشگاه آزادی!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸, ۳:۲۶ ق.ظ
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

افسر امنیتی فیفا در ورزشگاه آزادی!

پست توسط Sami 1993 »

انجمن ورزش centralclubs به نقل از :

تصویر

افسر امنیتی فیفا در ورزشگاه آزادی!
کمیته داوران فدراسیون بین المللی فوتبال یک تیم داوری از استرالیا را برای قضاوت دیدار تیم‌های فوتبال ایران و بحرین در روز سوم مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا انتخاب کرد.

  گزارش مشرق به نقل از مهر، بر اساس نامه ای که از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال به فدراسیون فوتبال کشورمان ارسال شده است قضاوت دیدار تیم های ایران و بحرین که روز 19 مهر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را "پیتر گرین" از استرالیا قضاوت می کند. این داور استرالیایی را در امر قضاوت بازی دو هموطنش به نام های "رونی کنت آلن" و "دنیس سیلک" همراهی می کنند. کمیته داوران بین المللی فدراسیون فوتبال "کریستوفر بیت" از استرالیا را نیز به عنوان داور چهارم دیدار ایران و بحرین انتخاب کردند. 
  بوسیم از امارات به عنوان ناظر داوری و "زاخاریا جوزف" از هند به عنوان ناظر فیفا در عملکرد داوران و جریان برگزاری مسابقه نظارت خواهند کرد. 
  بین المللی فوتبال همچنین با انتخاب "حیدر حیدرخان دل اکبر" از مالزی به عنوان افسر امنیتی مسابقه حساسیت خود نسبت به دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین را نشان داده است. کمتر پیش آمده که فدراسیون بین المللی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا با چنین حساسیتی یک مسابقه فوتبال را برگزار کند. 
  ناظر امنیتی برای دیدار دیدار ایران و بحرین نشان می دهد که فدراسیون بین المللی فوتبال توجه ویژه ای به این بازی خواهد داشت که این مسئله می طلبد در برگزاری این بازی تمامی جوانب امر مد نظر قرار گیرد و اتفاقی بوجود نیاید که بهانه به کشورهای عربی به ویژه بحرینی ها بدهد که به احتمال فراوان باز هم با پرداختن به مسائل حاشیه ای به دنبال نتیجه گیری مقابل کشورمان خواهند بود. 
  تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین در مرحله سوم مقدماتی انتخابی جام جهانی روز 19 مهرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”