شگفت انگیزترین عکس‌های رادیولوژی جهان

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 863
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 29 دی 1388, 10:53 pm
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

شگفت انگیزترین عکس‌های رادیولوژی جهان

پست توسط FARSHAD.ADL »

فرارو - نگاهی به برخی از شگفت انگیزترین عکس های رادیولوژی افرادی که ازدرد ناشی از میخ، سوزن یا حتی بطری در بدن شان رنج می بردند.

عکس رادیولوژی که قیچی جراحی 17 سانتی متری را در شکم پت اسکینر 69 ساله در 20آوریل سال 2004 در سیدنی استرالیا نشان می دهد. خانم اسکینر در ماه می سال2001 در بیمارستان سنت جورج سیدنی تحت عمل جراحی قرار گرفت اما پس از عمل هنوز از درد شدید شکم رنج می برد و 18 ماه بعد با اصرار وی برای گرفتن عکس رادیولوژی، پزشکان از وجود قیچی در شکم وی آگاه شدند.

 [External Link Removed for Guests] 
اینعکس که در 24 آوریل سال 2009 منتشر شد جمجمه چن لیو را نشان می دهد که جسدش در یکم نوامبر سال 2009 در جنوب سیدنی پیدا شد. جسد وی که هدف شلیک تفنگ میخی قرار گرفته بود، در زمان کشف به شدت تجزیه شده بود.

 تصویر 
دراین تصویر دکتر عکس رادیولوژی از بطری در شکم محمد یوسف در هفتم ژوئن سال2007 را نشان می دهد. سارقان در مواجهه با یوسف 30 ساله، زمانیکه بامقاومت وی روبرو می شوند بطری را از مقعد وارد بدن وی می کنند.

 تصویر 
این تصویر که توسط ریاست مرکز کیفری السالوادور تهیه شده، متعلق به یکی ازچهار زندانی یکی از زندان های این منطقه با حداکثر امنیت است. این عکس تلفن همراه را در روده هر چهار زندانی این زندان نشان می دهد.

 تصویر 
دراین عکس به روز شده، تصویر از زن چینی 29 ساله ای به نام لو کویفن گرفته شده که سوزن های درون بدن وی را به نمایش گذاشته است. جراحان چینی قصددارند 23 سوزنی که توسط پدربزرگ و مادربزرگ لو زیر پوست وی گنجانده شده راخارج کنند. به گفته مسئولان بیمارستان، این سوزن ها با هدف کشتن لو در بدن وی فرو شده تا شاید یک نوزاد پسر جایگزین او شود.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”