مقایسه کتایون ریاحی با آنجلیناجولی در سفر به کشور اسلامی+عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

قفل شده
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

مقایسه کتایون ریاحی با آنجلیناجولی در سفر به کشور اسلامی+عکس

پست توسط nima-rad »

به گزارش مشرق، عماد محمدی با انتشار نامه ای خطاب به کتایون ریاحی در جهان نوشت:
سرکار خانم کتایون ریاحی
سلام علیکم
در خبر ها متوجه حضور شما در سومالی شدم و نیت خیر شما را در کمک به مردم گرسنه و مظلوم سومالی دیدم . اما این تمام دانسته هایم نبود . لذا برآن شدم تا توصیه ای از باب آشنایی که با مردم خارج از سرزمین مان ایران دارم ، برادرانه خدمتتان عرض کنم .
خواهرم .... اگر به تاریخ مراجعه کنید داستانی به نام " شعب ابیطالب " خواهی دید که مسلمانان از ظلم و ستم به ستوه آمده و بدستور پیامبر در آن اسکان یافتند ، در زیر آفتاب و در سرزمین خشک و بی آب و علف در سرزمین کوهستانی مکه .
حتما داستانش را شنیده اید ..... یادم می آید حضرت روح الله در مورد حصراقتصادی امریکا فرمودند " ما فرزندان شعب ابیطالبیم " ! یعنی نان را بر ما نبرید که پیامبر ما روزه را دستور فرموده ... آب را بر ما مبرید که ما فرزندان کربلاییم و مقتدایمان حسین بن علی است ....
خواهرم .. مردم سومالی مسلمانند .. و قدری که اطلاع دارم از محبین خاص اهل بیت علیهم السلام. تصاویر حضور شما در سومالی را دیدم .... نه برازنده یک مسلمان بود و نه در شأن یک ایرانی ... و نه خاصه یک زن مسلمان و الگو به عنوان هنرمند .... خصوصا که از شبکه Ifilm شما را در سریال یوسف پیامبر هم دیده اند و میشناسند ...
 تصویر 

خواهرم ...به شما توصیه میکنم عکسهای انجلینا جولی یهودی کابالیست را ببینید . خصوصا سفری که افغانستان داشت .. اگر فرصت ندارید به این عکسها نگاه کنید :
 تصویر 

البته میدانم که این تصاویر همه به هدف خاص گرفته شده و گرنه نه انجلینا اهل حجاب است و نه سرویسهای جاسوسی کسی را برای الگوی حجاب به افغانستان معرفی میکنند . اما در نظر عامه مردم کدام حجاب پسندیده تر است و کامل تر ؟؟؟
 تصویر 

خواهر گرامی ! این زن سومالیایی گرسنه و رنج کشیده را میبینی در پیش تو است ؟
 تصویر 

این همان زن شعب ابیطالب است که گرما باعث نشد چادر را به روسری و روسری را به شال و پیراهن بدل سازد و زجر بی حجابی را به لبخند عافیت بدل سازد .
خواهرم ... سرکار خانم ریاحی ... سومالی فرصت خوبی است برای من و شما و همه ما ها . زنان سومالی فرزندان خود را به دست خویش به خاک سپردند و کمر شکستند و عمود خیمه حجاب را خم نکردند ...
 تصویر 

این مادر بر سر فرزند مرده خویش ایستاده و گریه میکند ... اما حجاب دارد .... آن هم از نوع چادر ....
میدانم که حجاب سنت است و آنها نیز زنان سنتی ...اما کاش ما هم بر سر همین سنت ها می ماندیم و متجدد و مدرن و هنر مند نمی شدیم ..
خواهرم .. نمیدانم آن زن سومالیایی که شما با او دست دادید چه فکری کرد در مورد ایران ام القری جهان اسلام و کشور شیعه و ..... نمیدانم به لب آورد که این جا سومالیست و ما مسلمان و شما که از ایران امدی چرا برای ما نان آوردی مانند امریکا و اروپا .... ؟
 تصویر 

خواهرم .. آیا مردم سومالی از شما غذا طلب کردند ؟ شما که انجا بودید برای ما بگویید که آنها محتاج نان بودند یا نام و یا همه الحمدالله می گفتند و صبر پیشه کرده بودند ؟؟؟
خواهرم فرزندان این مملکت به تاراج غرب رفته از من و شما ی ایرانی نان نمی خواهند .... آب را نستله به آنها خواهد رساند و کنسرو های مختلف غربی برایشان خواهد رسید هرچند که هر ۱۰۰ نفر یک عدد . اما از من و شما نه آب طلب خواهند کرد و نه نان ..... آنچه در نگاهشان موج میزند اسلام است ... و تنها جرمشان مسلمانی ...
 تصویر 

تصورم این بود که سفیر مملکتی هستید که رهبرش حمایت از سومالی را فرمود و سیل شد کمکهای مردمش ..... تصورم این بود که از ایران به سومالی رفته اید .... تصورم این بود که حرفی به جز توریستهای صلیب سرخ دارید و چیزی بیشتر از بسته ای نان با آرم آبی یا سرخ ...
من از شما عذر میخاهم زن محجبه سومالیایی که در گرمای ۵۰ درجه چارد به سر داری .... از تهران از راهی دووور از شما عذر میخواهم ...
 تصویر 

دختران محجبه سومالی که با سن کم در آن گرما محجبه ماندید و حجاب را به نان نفروختید .. من از شما عذر میخواهم .... بدانید که من از این فاصله دور صدای شکستن اسباب بازی های باربی برهنه ی هدیه شده ی غرب را شنیدم و بر خود لرزیدم که ما هم برای شما اب نستله و باربی فرستادیم ....
 تصویر     تصویر     تصویر  
 [External Link Removed for Guests] 
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 938 بار

Re: مقایسه کتایون ریاحی با آنجلیناجولی در سفر به کشور اسلامی

پست توسط vahid_kh »

برادرم شما هم خوب گیر میدی .!!!!!!

اول به یک تیم ورزشی حالا هم به این بدبخت خب مگه چیکار کرده....؟؟؟؟؟
از خاك بر امديم و خاك بر سرمان شد.
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 328 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

پست توسط Eagle_of_sky »

به حال نویسنده این موضوع باید تاسف خورد :-P :-P :-P
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

خود نیما جان که گیر نداد . خبرگزاری مشرق گیر داده که دایه دلسوز تر از مادر هست البته نه در این مورد بلکه در همه ابعاد جامعه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam »

با سلام خدمت دوستان :razz:

خداوند همه ما را از شر شیطان رجیم و وهابی نماها! و طرفداران اسلام طالبانی حفظ نماید...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: teh
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 248 بار

پست توسط راشا »

کاش یک نفر به این نویسنده محترم می گفت که انجلینا جاسوس سیا بوده و برای انجام ماموریت سیا به افغانستان رفته و حجاب لازمش بوده و نه نفوذ به قلب مسلمانان فکر نکنید برات پیت خرجشو داده بود !!!!!!!!!!
تاسف خوردنم به حال این نویسنده کمه!!!!!!!!!
جهنم زماني است که شما داراي: اتومبيل آمريکايي، زن بريتانيايي، خانه چيني، غذاي آلماني و حقوق ايراني باشيد.
بهشت زماني است که شما داراي:حقوق آمريکايي، خانه بريتانيايي، غذاي چيني،اتومبيل آلماني،و زن ايراني باشي.
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14912 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

پست توسط oweiys »

سلام

خداوکیلی آفرین به خانوم ریاحی ، در این سینمای خمول حال حاضر ایران چه کسی حاضره به سومالی بره؟

حکایت جشنواره سانتیمانتال ها و بازیگرانی که افق دیدشان تا بینیشان است (=عمل زیبایی بینی !) و از طرف دیگر کارگردانانی که دامنه

دغدغه شان تنها شمال تهران است .
آخرین ويرايش توسط 1 on oweiys, ويرايش شده در 0.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7629 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN »

بايد ميرفت عكس انجلونيالنا ليمينالا (انجلا جولي ) ميزاشت

دست تو دماغش ميكرد عكس . يه شيشه اب معدني ميداد دست ملت عكس . دست سره كسي ميكشيد عكس.

جلو دوربين همه پسر و دختر پيغمبرن .

اين مشرقم تازه اومده رو دور ميخاد با هياهو حرفاي قلبه سلبه جا باز كنه كه نميدونه هركاري ميكنه داره منزوي تر ميشه
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

پست توسط HASAN BARATY »

راشا نوشته شده:کاش یک نفر به این نویسنده محترم می گفت که انجلینا جاسوس سیا بوده و برای انجام ماموریت سیا به افغانستان رفته و حجاب لازمش بوده و نه نفوذ به قلب مسلمانان فکر نکنید برات پیت خرجشو داده بود !!!!!!!!!!
تاسف خوردنم به حال این نویسنده کمه!!!!!!!!!

خوبه متن را خواند .بعد نظر داد:

خواهرم ...به شما توصیه میکنم عکسهای انجلینا جولی یهودی کابالیست را ببینید . خصوصا سفری که افغانستان داشت .. اگر فرصت ندارید به این عکسها نگاه کنید :

البته میدانم که این تصاویر همه به هدف خاص گرفته شده و گرنه نه انجلینا اهل حجاب است و نه سرویسهای جاسوسی کسی را برای الگوی حجاب به افغانستان معرفی میکنند . اما در نظر عامه مردم کدام حجاب پسندیده تر است و کامل تر ؟؟؟
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 42 بار
سپاس‌های دریافتی: 224 بار

پست توسط ferferi »

والا خوبه که اول متن رو بخونیم و بعد یکم ، فقط یکم ... فکر کنیمو بعد نظر بدیم...
از این دفتر که نام ما زدودند
شما را صفحه ای دیگر گشودند
از این پژمردگی ما را غمی نیست
که گل را زندگانی جز دمی نیست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

چرا فقط تو ظاهر مسلمونید؟

چرا به وقتش نه از عدالت علی خبری هست ، نه پاکی فاطمه؟!!!!!!!

چرا فقط شعار؟این اینجوری اگر رفته ، دستش درد نکنه.کار خوبی کرده.باز از کسایی که زیر باد کولر نشتستن و .... خیلی بهتره. :-?

مرد فقط یکی بود ، اونم علی بود

علی بود که وقتی بهش گفتند فلان جا دارن زنا میکنند ، گوشاش نشنید.ابرو کسی رو نبرد.

این نویسنده محترم هم اگر با این چیزا مشکل داره ، لطف کنه چشماشو درویش کنه ، نبینه.

کمک کردنش دیده نمیشه...

نیت خیرش دیده نمیشه...

انسانیت دیده نمیشه...

فقط مچ دست و گردنش دیده میشه... :x :-?

اقا نیما دستت درد نکنه ، خیلی مردی.ولی دیگه از این حبر ها نذار تو سنترال.
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”