خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه 3 شهریور 1385, 1:31 am
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

پست توسط airplane »

خبرگزاری فارس: چندی است که به صورت گسترده ای سایتهای مستهجن ومبتذل آن هم به زبان فارسی از سوی باندهای سازمان یافته ای درفضای اینترنت به وجود می آید.نکته قابل توجه اینجاست که تولید این سایتها هر روز با شدت بیشتر وحجم زیادی تری دنبال می شود.درتمام این سایتها تنها چیزی که به چشم می خورد استهجان وابتذال است.


  تصویر 
 
 
  فرهنگی همه جانبه از سوی غرب برای تاثیرگذاری در جوامع هدف وجوامع مذهبی هر روز ابعاد تازه ای پیدا می کند.به گونه ای که از سوی دستگاه فرهنگی سیاسی غرب ایده های جدید برای ایجاد انحراف جای شیوه های قدیمی را می گیرد ونوبه نو برموجهای بحران آفرین غیر اخلاقی افزوده می شود.
این درحالی است که این موجها هر روز با ابزاری جدیدتر به کشورهای هدف مخابره می شود تا تاثیر گذاری آنها بیشتر باشد.!یک روز با شبکه های غیر اخلاقی ماهواره ها،یک روز با هالیوود واین بار با سایتهای مستهجن!سایتهای مستهجنی که محتوای آنها با زبان کشور مورد هدف است.
درهمین راستا چندی است که به صورت گسترده ای سایتهای مستهجن ومبتذل آن هم به زبان فارسی از سوی باندهای سازمان یافته ای درفضای اینترنت به وجود می آید.نکته قابل توجه اینجاست که تولید این سایتها هر روز با شدت بیشتر وحجم زیادی تری دنبال می شود.
درتمام این سایتها تنها چیزی که به چشم می خورد استهجان وابتذال است.عکس ها وفیلمهای مبتذل واز همه جدیدتر داستانهای پورنو از چیزهایی است که دراین سایتها با هدف ایجاد انحراف اخلاقی دیده می شود.به ویژه داستانهای پورنو که درآن با خیال پردازی در باره رابطه جنسی تلاش می شود که قبح این موضوع در پیش چشم خواننده شکسته می شود.

این سایتهای هدف دار واعتیاد آور!
دراین بین نکته ای که بیش از دیگر مسائل هشدار دهنده است،اهداف این جریان از این فعالیت گسترده است.چرا که پس از مدتی این سایتها حرکتی را آغاز کردند که درآن از چیزهایی صحبت می شود که حتی می توان آن را فراتر از تمام مسائل غیر اخلاقی دانست.یکی از همین مسائلی که دراین سایتها در راستای قبح شکنی از آن وبه نوعی ترویج آن تلاش می شود،ارتباط جنسی با محارم است. یعنی درواقع آنها با تولید داستانهای پورنو که درآن بارها بر ارتباط جنسی با محارم تاکید می شود تلاش می کنند که مخاطب خود را نسبت به این مسائل در درجه اول بی اهمیت کنند وسپس حتی او را به سمت چنین روابطی سوق دهند.
دکترحسین باهر-استاد دانشگاه ومتخصص رفتار شناسی-با تاکید بر اعتیاد آور بودن گردش دراین سایتها به این موضوع اشاره می کند که جریانی که این سایتها را هدایت می کنند تلاش دارد تا قبح شکنی کند.آن هم با تکرار دائم مسائل غیر اخلاقی در داستانهای پورنو! به عقیده این استاد دانشگاه این سایتها تلاش می کنند تا با تکرار چندین باره مسائلی همچون زنا با محارم وزیبا جلوه دادن آن در پیش چشم مخاطب اولاً حریمهای اخلاقی را بشکنند وثانیاً جامعه علی الخصوص جامعه جوان را به سمت چنین رفتارهایی بکشانند.درکنار این موضوع از این مسئله بسیار مهم نمی توان گذشت که این سایتها برای گرفتن پتانسیل مثبت جوانان وبه نوعی خرج کردن این پتانسیل در راههای بیهوده تمرکز کرده اند.
فروپاشی خانواده،یکی از اهداف مهم!
همچنین دکتر باهر به این مسئله اشاره کردکه محتویات این سایتها بنیان خانواده را هدف گرفته است ، وقتی تلاش می شود تا رابطه با محارم بین خود اعضای داخل خانواده ترویج شود دیگر نتیجه مشخص است.نتیجه چیزی جز بن بست کامل زندگی اجتماعی نیست،که این بن بست به نابودی تمام ارکان جامعه منجر می شود.از سوی دیگر وقتی جامعه به بن بست کشیده شود هیچ پیشرفت اجتماعی صورت نمی پذیرد.
درکنار این موضوع این سایتها تلاش می کنند تا زندگی حیوانی وغریزی را مثل دنیای غرب در کشورهای مذهبی مثل ما باب کنند. آنها با پرکردن این سایتها از محتویات کاملا مستهجن به نوعی فرد را غریزه زده می کنند تا در زندگی شخصی خود تنها به غریزه اهمیت بدهد وبرای ارضای این غریزه به هیچ چیز حتی بنیان خانواده هم رحم نکند.دراینجا توده وار بودن مطالب به این تهاجم روانشناسانه به ذهن مخاطب کمک خواهد کرد واگر مخاطب از پایه های اعتقادی ضعیفی برخوردار باشد ممکن است تسلیم شود.
اما آُسیبهای بزرگ این سایتها تنها به اینجا منتهی نمی شود،بلکه یکی از بزرگترین مشکلاتی که محتویات این سایتها برای جوانان وخانواده ها ایجاد می کند،بلوغ زودرس جنسی است.درواقع این سایتها با مطرح کردن مسائل جنسی آن هم به صورت غیر طبیعی باعث می شوند که جوانان با مسائلی روبه رو شوند که اصلا درآن سن وقت فهمیدن آن نیست.
دام بلوغ زودرس جنسی برای جوانان
دکتر باهر دراین باره به قدرت تجزیه وتحلیل محدود جوانان درسن پایین اشاره می کند وبا تاکید به این موضوع ،معتقد است که جوانان کم سن وسال وقتی با این مسائل روبه رو می شوند به دلیل ناتوانی در درک این توطئه اسیر بلوغ زودرس جنسی وانحرافات فوق العاده خطرناکی می شوند که می تواند جوانی وانرژی آنها را تباه کند.این درحالی است که والدین همچنان تا مدتها از این مسائل بی اطلاع خواهند ماند.
از سوی دیگر پس از اینکه جوان اسیر بلوغ زودرس جنسی شد این سایتها آنان را به برقراری رابطه آزاد جنسی دعوت می کنند تا به نوعی پروسه فساد گسترانی آنها تکمیل شود،فساد گسترانی یکی از مهمترین استراتژی های این سایتهاست.چرا که تشویق به رابطه آزاد دقیقاً در تقابل با آموزه های دینی قرار دارد که جامعه با آن رشد پیدا کرده است ،پس درنهایت این موضوع علاوه برگسترش فساد اخلاقی باعث ایجاد تعارض فکری وعقیدتی هم می شود.درواقع اینجاست که بحث استحاله هم مطرح می شود یعنی از درون تهی کردن جامعه از مفاهیم اخلاقی و سپس پرکردن ذهنها از بی بندوباری فکری ورفتاری!
برای مقابله با این موج زنجیره ای مستهجن باید فکری کرد!
از این موضوع هم نباید غافل شد که حداقل هدف این سایتها ایجاد توهمات جنسی برای مخاطب وبه نوعی وادار کردن او به رویا پردازی جنسی است،این موضوع فکر را بیمار می کند چرا که شخص دائما از ذهن خود برای ساختن تصاویر مستهجن استفاده می کند که پایان این مسئله کاملا مشخص است.
البته سایتهای مبتذل تنها زنجیره ای از این باند هدف دار است چرا که اگر به عنوان نمونه نگاهی به فیلمهای هالیوودی داشته باشیم متوجه اوج این توطئه خواهیم شد دراین فیلم ها هم دقیقا رابطه جنسی با محارم بدون اشکال در پیش چشم بیننده ترسیم می شود وبا توجیه آن سعی می شود تا قبح آن شکسته شود.
به هر صورت سایتهای مبتذل وترویج عناصر مبتذل علی الخصوص رابطه جنسی آزاد ورابطه با محارم یکی از حلقه های زنجیری است که در چند سال اخیر از سوی گروههای هدف دار غربی برای ایجاد انحرافات بزرگ و وحشتناک اخلاقی به وجود آمده است وبرای همین باید به فکر پاتکی مناسب برای آن بود.
دکتر باهر درباره راههای مبارزه با این موج فساد گسترانی به تولید محتوای مناسب اشاره می کند.چرا که به تعبیر او باید برای خانواده و جوانان محتوای مناسب وبومی تولید کرد که جذاب هم باشد.از طرف دیگر باید والدین ناظرانی با سواد درعرصه تکنولوژی باشند ودانش خود را در این زمینه افزایش دهند.همچنین باید شرایط ازدواج به موقع برای جوانان هم فراهم شود چرا که این سایتها جوانان را برای مقابله با فرهنگ دینی به رابطه آزاد جنسی دعوت می کنند اما ما باید برای مقابله، جوانان را به سمت ازدواج به موقع سوق دهیم تا تمام اهداف این آنها را خنثی کنیم. درکنار این مسئله ایجاد شرایط برای خودنمایی جوانان در عرصه های مثبت ومورد علاقه ، یکی از مهمترین پاتکها درمقابل این حمله همه جانبه است.چرا که وقتی جوان به کار ورشته مورد علاقه خود می پردازد به نوعی استعدادهایش شکوفا می شود که این موضوع به طور قطع از بسیاری از انحرافات جلوگیری می کند.

نویسنده:رضافرخی
 
 
 
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
Fast Poster
Fast Poster
پست: 226
تاریخ عضویت: شنبه 8 خرداد 1389, 2:32 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

پست توسط metal_korn »

خنجر وزارت فرهنگ بر شاهرگ خانواده های ایرانی تاپیکو عوض کن
مگه ساخت سایت چه کاری داره 20 دلار اگه وزارت خونه به جای دزدی درست کار میکرد الان جامعه اینجوری نمود
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن [FONT=Impact] پاک    میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

  غرب علیه مردم ایران  بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 86
تاریخ عضویت: دوشنبه 14 شهریور 1390, 12:04 am
سپاس‌های ارسالی: 236 بار
سپاس‌های دریافتی: 301 بار

Re: خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

پست توسط MAHDI 42 »

به نظرم ما هرکاری بکنیم نمیتونیم جلوی مردم رو بگیریم چون هر کی اراده کنه میتونه هرجوری شده الات لهو ولعب رو گیر بیاره .وفقط تنها راه حل فرهنگ سازی وارضای مردمه نه فیلتر یا نظارت مطلق چون اینتر نت یکی دو صفحه که نیست که بیان همه رو فیلتر کنن وانرژی نهاد فیلترینگ هم حدی داره
غصه ی دیروز را نخور ،   را غنیمت بشمار ، نگران فردا نباش. 


پیامبر اکرم (ص)
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 196
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 29 تیر 1389, 12:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 540 بار
سپاس‌های دریافتی: 1670 بار

Re: خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

پست توسط hf22 »

تنها راه کمک فکری به مردمه ما تو کشورمون آدم داریم پاش لب گوره ولی دنبال فیلم ... میگرده با چشمای خودم اینو دیدم فردی سن پدر بزرگمو داره به ناموس یکی دیگه حرف نامربوط میزنه مشکل چهار تا سایت نیس مشکل انتخاب اشتباه ترین راه منع این موارده بستن سایت یعنی پاک کردن صورت مسئله این که راه حل نیس من اراده کنم لب خیابون هر چقدر بخوام فیلم و عکس گیر میارم. مگر مگر من خودم تفکر درستی داشته باشم و مشکل روحی نداشته باشم شما نگاه کن ببین تو کشور چقدر بیمار روانی هس اطرافتون دارن تو خیابون رد میشن وقتی هزینه درمان و مشاوره روانی تو کشور بالاتر از هزینه سرما خوردگی هس چی میشه گفت ما هزینه ای بی خیالی بعضی از مسئولان رو پس میدیم وقتی تو فکر ما کردن که بچه با کتک ادب میشه بایدم با زور قانون ماهواره جمع کنن، ماهواره ای که با زور تو خونه نیومده!!! :-P
کسی که در تاریکی زندگی کند نیاز به نور را درک نخواهد کرد!
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1657
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3401 بار
سپاس‌های دریافتی: 5776 بار

Re: خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

پست توسط shafagh »

تحریک های غریزی که توسط دشمن صورت می پذیرد علاوه بر انحرافات روانی باعث ضرر های جسمی زیادی از جمله ضعف اعصاب و رعشه عصبی و بر اثر اختلال پی در پی درسیستم اعصاب ضعف ماهیچه ها بویژه ماهیچه های اعضاء داخلی مثل قلب و معده را در پی دارد .پاهای این هشت پای خون اشام توسط یک فیلترینگ قوی ، کارآمد و مداوم از گردن بعض کاربران اینترنتی باید قطع شود چنین اقداماتی ناممکن نیست و با وجود تحصیلکرده ها و دانشمندان و محققین برنامه نویس و ای تی و کامپیوتر کشور روشهای قاطع و مطمئن تری در زمینه فیلترینگ می تواند طراحی و ابداع شود که دشمن نتواند از موانع ان عبور کرده و این مارهای زنگی زهر اگین را بجان کاربران بیندازد تا انها را نیش زده و هلاک کنند . دشمن خیلی بد ذات و پلید است و هدف او سرگرم کردن دیگران نیست بلکه نابود کردن انهاست .این دشمنان کیانند همان برنامه ریزان صهیونیست و بهائیان از خدا بیخبر که سعی می کنند نسل های بعدی ایران را منحرف و نابود کرده از سر راه بر دارند این دشمن ها نه تنها روز بلکه شب ها هم برای پیشبرد مقاصد هولناک خود در ایران و حتی سایر کشورهای مسلمان خواب به چشمشان نمی اید انها از با منتشر کردن تصاویر ، ویدئوها و مقالات مستهجن و منحرف سعی می کنند ادم ها را به جانورانی شبیه خرس و خوک که دائم در حالت شره و شهوت هستند تبدیل کنند یعنی می خواهند دیگران را به دردی که خودشان به ان مبتلا هستند مبتلا کنند کاربران اینترنتی باید این دیو ها را بشناسند و بدانند که انها چه اهریمن های زشت کردار و بی پرده ای هستند بدانند که اینها همان دژخیم های اسراییلی هستند که بی هیچ رحم و عاطفه ای مرد و زن و کودک بیگناه فلسطینی را با قساوت تمام به رگبار گلوله مبی بندند باید بدانند این ها همانهایی هستند که می خواهند مرز وبوم انها را با اشغال ضد فرهنگی و حتی نظامی تسخیر کرده و ملت انها را به اسارت بگیرند انها عکس های شهوانی و تحریک امیز نشان می دهند تا جوان را بکام دامهای مهلک و مرگبار کشانده و انها را در مرداب های بسیار بد بو و مسموم غرق کنند همه باید چهره ی پنهان دشمن زشت و خونخوار را در پشت اینگونه سایت های ضد اخلاقی ببینند وقتی دیدند می فهمند اهریمنان چه دامی پهن کرده اند لذا دشنه ی برنده و مرگ اور عدوان و دشمنی انها را مشاهده کرده و خود را عقب می کشند و پا در ان دام ها نمی گذارند . دشمن خیلی سنگدل و بی فرهنگ است مثل یک پلنگ درنده است که با دندان های نیش بلند می خواهد یک فرد جوان را به کمینگاه بکشد و او را در خاک و خون بغلطاند نباید به دشمن اجازه موفقیت داد بلکه دشمن باید مایوس شود و از شدت غیظ و خشم انگشت خود را بجود و کمینگاه هایش بر همه اشکار شود .امروز نه تنها اینگونه سایت های کثیف بلکه اگر توجه داشته باشیم رادیو های بیگانه هم به نحو خود سعی در تحمیق و گول زدن مخاطبین خود دارند اکثر نویسندگان و مجریان ان از طرفداران و نان خورهای سفره امریکا و اسراییل هستند خیلی از انها خود را در این رادیو ها نشان نمی دهند اما دارند ان رادیو را می گردانند درباریان و سلطنت طلب های طاغوتی که مبالغ هنگفتی ثروت های ایران را بر داشتند و از کشور فرار کردند و روزهایشان در ویلاها و شب هایشان در کاباره ها می گذرد از ان جمله اند بسیاری از انها در همان زمان با اسراییلی ها هم پیمان بودند و بهاییان را عزیز ترین افراد قلمداد کرده و ان ها روی چشم نگاه می داشتند و در مجلس ها و پارتی های همگی با هم می زدند و می رقصیدند می خوردند و می نوشیدند امروز هم دست پنهان در ان سایت ها و این رادیو ها دست همان صهیونیست و بهایی و فرماسونرهاست سلطنت طلب ها رده دوم هستند که برای پیشبرد مقاصد انها همه کار می کنند و همه برنامه ای اجرا می کنند تا مگر روزی با کمک انها و غرب به دوران سابق خود برگردند و انتقام این سالهای دربدری و فراق از تاج و تخت را از ایرانیان بگیرند و دروازها ی کشور و شهرها را بر روی ولی نعمت های خود باز کنند بهر حال سایت های منحرف و مستهجن می بایست از طرف مسئولین و متخصصان با تمام قوا سرچ ، کشف و ساقط شوند و اجازه داده نشود که انها بتوانند در ذهن و قلب پاک افراد نفوذ کرده و جوانی و عزت نیروهای خدادادی انها را پایمال نمایند . خانواده ها نیز باید حتی الامکان برای فرزندان خود زن بگیرند و برای دختران شوهر پیدا کنند تا تیر نیرنگ و خباثت دشمن به سنگ بخورد
Fast Poster
Fast Poster
پست: 226
تاریخ عضویت: شنبه 8 خرداد 1389, 2:32 pm
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: خنجرسایت های مستهجن برشاهرگ خانواده ايراني

پست توسط metal_korn »

وقتی سی دیهای مبتذل در دبیرستانها و مدارس راهنمایی به وفور پیدا میشه وقتی خانه فحشا در نزدیکی پلیس وجود داره وقتی در خیابانها هر 10 متر یکی وایساده سیدی مبتذل میفروشه وقتی با اینهمه بد حجابی نسوولان میگن در حجاب وضعیت خوبی داریم وقتی ... چه توقعی دارید
البته من اینهارو از مشاهداتم در شیراز گفتم در شهرهای دیگه مثل تهران که وضعیت خرابتره
وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن [FONT=Impact] پاک    میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

  غرب علیه مردم ایران  بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”