تهران در سیستم جهانی شهرسازی، شهر سیاهچاله نام گرفته است

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

Re: تهران در سیستم جهانی شهرسازی، شهر سیاهچاله نام گرفته است

پست توسط rad2000 »

بابا شما بزرگيد شما قديم به دوران رسيده ايد اصلا شما يك عتيقه ايد خوب شد برادر من خون خودتو به خاطر حرفاي يه تازه به دوران رسيده كثيف نكن چرا ما خودمون بايد سوهان روح همديگه باشيم
بله عزيز من تسليم حرفاي شمام ولي يه چيزي اينجا برام نامفهومه شما نوشتين كه خون دادين اين يعني چي؟ به كي خون دادين ؟ يا ميخواي بگي رفتي جبهه شهيد شدي و الان ادعاي خون بها رو داري ها؟ بابا جان اينم ميفهمم كه همه كارخانجات عظيم كشور سندش به نام شما خورده شده و فكر ميكنم يارانه مردم هم از بوشهر تامين ميشه و بايد ازتون عذر خواهي كنم كه اون مطالبو نوشتم متوجه نبودم كه استان هرمزگان توي نقشه ايران نيست يعني باعث آزردگي برادر عزيزمون نميشدم بابا بچه ايم ديگه چي حاليمونه شما ببخشيد . شما ببخشيد كه رسانه ها همكاري نميكنن و اين جزيره صدرا رو به ما معرفي نميكنن و روز صد مرتبه جزيره تجاري قشم رو از صدا و سيما ميشنويم در ضمن دلسوزي شما رو براي استانهاي محروم كشور قابل تحسين ميدونم و فكر ميكنم جنابعالي بايد يه سفر دوره اي داشته باشيد به اين شهر ها و از جيب مبارك خرج كني تا وضعشون خوب بشه خب ديگه حالا ميتوني با خيال راحت به كارت ادامه بدي راستي اين الهه دريايي ايلامي ها هم هنوز هست؟ بابا شما چقدر قديمي هستين هي ول داداش داره كم كم حسوديم ميشه بايد يه جا براتون توي موزه رديف كنيم
برادر من وقتي متوجه شدين كه تند نوشتين ميتونين حداقل نوشته هاتونو ويرايش كنيد تا اينقد تند باقي نمونه شما از يه طرف هر چي ميخواي بار مردم ميكني و همون نوشته هاتو در معرض ديد همگان ميذاري بعد از اون ور هم اظهار ندامت يعني ميخواي بگي سر حرفت هستي . البته منم الان متوجه شدم كه پست اولي كه من گذاشتم پست خوبي نبوده برا همين از همه دوستان معذرت ميخوام
من توي پست بعديم از همه به خاطر صبر و بردباريشون تشكر كردم و كلمه جنوب رو به همه استانهاي جنوبي اطلاق كردم . باز با اين همه خودمو مقصر ميدونم چون نبايد به اين بحث جوابي ميدادم و همه ميدونن اين بحثهاي بي فايده جز ازردن همديگه فايده اي نداره
masoodhashemy نوشته شده:rad2000 تو یک تازه به دوران رسیده ای! حرفهای تو توهین 100 درصد به خوزستان و بوشهر بود!
خوزستان چی داره به ایران بده؟ بوشهر چی داره بده؟ اینها هر چه داشتند به ایران تقدیم کردند! تو مثل بچه ای هستی که میگی پدرم، تو برای من چکار کردی!
بوشهر بیشترین مرز با خلیج فارس دارد و بندر سیراف بوشهر بزرگترین شهر بعد از شیراز بوده (البته همه یک استان بوده ایم!) و کلی سوابق تاریخی دارد و خلیج فارس با آن معنی میشود! حتما در موردش سرچ کن! خوزستان و بوشهر سرزمین ایلامی ها که فکر کنم توضیح ندارد! از شوش بگیر تا بوشهر که از مرکزشون هست تا بندرشون و عبادتگاهشون
برو تاریخ نیروی دریایی ایران رو بخون تا بفهمی بوشهر یعنی چی! بوشهر منطقه یکم ویژه شاهنشاهی بوده! برو در مورد تکاوران پلنگ سیاه بوشهر بخون! برو تاریخ کیش رو بخون تا بفهمی تجار بوشهر یعنی چه!
چند درصد از نفت و گاز و پتروشیمی در خوزستان و بوشهره؟ فکر کنم نیازی به جواب نیست!
تا حالا نام جزیره صدرا را شنیده ای؟ جزیره صدرا کنار شبه جزیره بوشهر! صدرا=صنایع دریایی ایران. کارگاه اصلی صنایع دریایی ایران! بندرعباس تو جیبش جا میشه!
برو نگاهی به کتیبه خلیج فارس کن که در خارک پیدا شد! همان جزیره ای که جای الهه دریایی ایلامی ها بود! جزیره ای که امروز افتخار صادارت 95 درصد نفت خوزستان و بوشهر را دارد.
همان زمانی که جنوب ایران زیر توپ انگلیسی ها به آتش کشیده شد هرمزگان کجا بود؟ شما که جمعیتتون چند برابر بوشهر بود! بوشهر با کمال افتخار 3 بار زیر توپخانه ارتش بریتانیای کبیر رفت و نخلستانهایش قطع شد و خانه هایش ویران اما سرافراز بیرون آمد! ولی با مردمی فقیر به جا مانده! آنها هر چه داشتند دادند و بر باد رفت! برو بخون. همون موقع بریتانیایی ها 40 هزار پوند به دلواری دادند اما قبول نکرد. آنها ویرانی خویش و آبادی بقیه را از آبادی خویش و ویرانی بقیه ترجیح دادند! بعدش رضاخان دیکتاتور چه بلایی سرشون آورد؟ البته اکثر طوایف بوشهری عرب عربستان و بحرینی و کویتی و عراقی هستند (و خوزستان هم عرب زیاد دارد) . در بوشهر آل مذکور اصلی ترین خاندان است! برو در موردش بخون! در خوزستان اعراب در دو مرحله یعنی جنگ سرد و گرم به جنگ با انگلیس رفتند! زنده باد اعراب دلیر جنوب غرب ایران از ابوشهر تا خوزستان. خرمشهر و آبادان چی شدند؟ تو زمان جنگ فرماندهی جنگ دریایی با کی بود؟ کی بود نفت کش ها رو ساپورت میکرد؟ ( البته کل کشور درگیر بودند)
کارخانه فولاد خوزستان، نیشکر خوزستان، نفت خوزستان، ... و کلی محصولات زراعی در جنوب غرب

کیش امروز نتیجه ساخت کازینو در زمان شاه بود! تصویر عجب! ما خون میدهیم به حساب نمی آید! مال دادیم به حساب نمی آید!
اگر هرمز خاک قرمز دارد بوشهر خاکش برای کشاورزی به قطر صادر میشود! تا قطری ها از نداشتن خاک حاصلخیز دق مرگ نشوند! برو خبرگزاری اسراییل رو بخون! عنوان متن: جمهوری اسلامی خاک ایران را به توبره کشیده است! (فکر کنم منظورش مشخصه با کجا بوده!)

به یکی گفتی مگه شما در چه دهه ای زندگی میکنی؟! به خاطر همین گفتم تازه به دوران رسیده ای! چون عظمت در نگاه تو یعنی چند سال! اما عظمت یعنی تاریخ و وفاداری و ... البته منظورم این نیست که هرمزگان چیزی ندارد میگویم که این دو استان مطمئن باش چیزی کم نگذاشته اند!

البته ما نباید استان های محروم ایلام و کردستان و بلوچستان و چهار محال و خراسان جنوبی و کهکیلویه و کرمان و ... را فراموش کنیم ما همه انسان هستیم و همان قدر از زندگی سهم داریم که تو نفس میکشی! برو به آمار خودکشی ها در ایلام نگاه کن! این سرزمین فراموش شده! افسوس تصویر

باعث تعجب است شما که میگویی هرمزگان در محرومیت است چرا حرفهای توهین آمیز میزنی! از دهن یک خوزستانی یا یک بوشهری در عمرم چنین حرفی را نشنیده بودم که بگویند شما چه دارید!!! عجب روزگار بی وفایی تصویر
جانم فدای رهبر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”