آنچه در برنامه 90 گذشت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 556
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 5 آذر 1385, 12:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

آنچه در برنامه 90 گذشت

پست توسط HASAN BARATY »

اختلاس به 90 هم کشیده شد/29 میلیون هزینه بستنی و گوسفند در باشگاه سپاهان!
خبرگزاری فارس: در برنامه شب گذشته 90 رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان ابعاد دیگری از اتفاقات رخ داده در دورران مدیریت ساکت را فاش کرد.


تصویر

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ برنامه 90 شب گذشته با بررسی رقابت نمایندگان ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آغاز و دیدار تیم‌های ذوب‌آهن مقابل سامسونگ و
السد
مقابل سپاهان پخش شد.

فردوسی‌پور پس از پخش این 2 آیتم با اعلام اینکه تنها باشگاهی که می‌تواند در بازی رفت و برگشت بازی را برده و از رقابت‌ها حذف شود سپاهان است. این اتفاقات فقط در فوتبال ما رخ می‌دهد.

مسابقه پیامکی برنامه نیز به بهترین گل ماه اختصاص داشت.
کارشناس داوری برنامه شب گذشته نیز مسعود مرادی، ناظر داوری این روزهای فوتبال ایران بود.

*کورسوی بازگشت تیم امید
در این برنامه در مورد تیم امید و اینکه کورسوی بازگشت برای بازگشت این تیم به رقاب‌های مقدماتی المپیک فراهم شده گزارشی پخش شد که منصوریان، نبی و تاج در این مورد صحبت کردند.

منصوریان اعتقاد داشت بازیکن
صغرسنی
عراق فرم بدنش مانند بازیکنان 40 ساله بود و تاج نیز از اعلام خبر نتیجه بازی 3 بر صفر به سود کشورمان تا ساعات آینده خبر داد و این موضوع که ایران به احتمال زیاد جانشین عراق در این رقابت‌ها خواهد شد.

پس از پخش این گزارش فردوسی پور گفت که فوتبال عجیب و غریبی داریم. بازیکن 2
اخطاره
را در زمین خودمان بازی می‌دهیم و سپس به دنبال بازیکن
صغرسنی
می‌رویم.

در ادامه مهدی محمد نبی روی خط آمد. وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازگشت تیم امید به مسابقات امید واهی است یا خیر گفت: با توجه به مستنداتی که جمع کردیم اعتراض خود را ارائه کردیم و دراین مورد فرصت سوزی نکردیم.

فردوسی‌پور در این مورد گفت ما فکر کردیم پس از قضیه تیم امید همه متنبه شده‌اند اما سپاهان هم مانند دسته گل حذف شد. هنوز کورسویی برای بازگشت است چون عراق 2 بار تخلف کرد و ما یک بار.

نبی نیز گفت: فیفا با هیچ تیمی شوخی ندارد و اگر با توجه به مستنداتی که هست موضوع اثبات شود، می‌توان به بازگشت تیم امید امیدوار بود.

فردوسی‌پور در این زمان به وی تاکید کرد: مردم دلسرد و مایوس هستند که امیدواریم با بازگشت تیم امید شور و حرارت به فوتبال بازگردد.

* تکرار پنالتی‌برای فولادی‌ها بی‌معنی است

در ادامه برنامه دیدار تیم‌های فولاد و فجر سپاسی مورد بررسی قرار گرفت. نکته جالب این بود که برای چهارمین بار در دو هفته اخیر پنالتی فولادی‌ها گل نشد. در این بازی توصیه‌های فنی جلالی به فولادی‌ها از جایگاه و پشت میله به نمایش درآمد.

در ادامه برنامه 90 شب گذشته رکوردی از پنالتی‌های از دست رفته فولاد پخش شد و از بررسی داوری این دیدار مشخص شد که پس از اعلام پنالتی به نفع فولاد باید مدافع فجر سپاسی اخراج می‌شد و البته پنالتی نیز دلیل حرکت اضافه دروازه‌بان سپاسی باید تکرار می‌شد که فردوسی‌پور عنوان کرد تکرار آن فرقی نمی‌کرد چرا که وقتی فولادی‌ها پنالتی را گل نمی‌کنند تکرار معنایی ندارد.

* لوکا: توپ خیلی گرد است

در ادامه برنامه در مورد حذف تیم سپاهان از آسیا با مصاحبه از بازیکنانی چون جمشیدیان، سیدصالحی و بنگر و همچنین
لوکا
بوناچیچ گزارشی پخش شد که در این گزارش
لوکا
اعتقاد داشت توپ خیلی گرد است و در فوتبال همه چیز امکان دارد.

بنگر نیز اعتقاد داشت تیمی که دو بر صفر جلو بود نباید تغییر تاکتیک می‌داد و جمشیدیان در این مورد گفت از دو روز قبل از ایران قطری‌ها گفته بودند که بازیکنان دو
اخطاره
در ترکیب سپاهان وجود دارد.

* از داستان باجه‌های بلیت انزلی تا ساندویچ فروش پیشگو

در بخش بعدی ابتدا حاشیه دیدار استقلال و ملوان به نمایش درآمد و از داستان باجه‌های بلیت انزلی تا ساندویچ فروش پیشگو گزارشی پخش شد. نکته جالب این گزارش فلسفه تشویق هواداران ملوان و تفسیر اشعار ملوانی‌ها توسط
لیدر
این باشگاه بود.

* قطع خودجوش تلفن

قسمت مهمی از برنامه دیشب به دعواهای هیئت
مدیره

سپاهانی‌ها
مرتبط بود. ابتدا حسینی رئیس هیئت
مدیره
سپاهان با کلی دردسر پشت خط آمد و این موضوع تا جایی پیش رفت که فردوسی پور بیان کرد تلفن
حسینی
به طور خودجوش قطع می‌شود و امیدواریم بلایی سرش نیامده باشد.

متن دیالوگ فردوسی پور و حسینی به شرح زیر است:

فردوسی‌پور: نگران حالتان شدیم
حسینی: مشکلی نبود صدا نمی‌آمد

فردوسی پور: این روزها در سپاهان چه می‌گذرد؟
حسینی: می‌خواهم قول بدهید اگر پس از من کسی صحبت کرد به من هم فرصت بدهید چون می‌گویند در این برنامه کسی که اول صحبت می‌کند معمولا حقش ضایع می‌شود.

فردوسی‌پور: چشم، از ابتدا می‌گفتید و قطع نمی‌کردید.

* از دعوا سر گوسفند تا تکذیب دعوا با کارمندان

در ادامه حسینی با بیان اینکه نمی‌دانم چه می‌شود در همه حالات شعار "حسینی حیا کن، رها کن" را سر می‌دهند، و اگر از روی عمد این کار را انجام می‌دهند حواله‌اش به آن دنیا باشد، افزود: مسیری را شروع کردیم و برای شفاف‌سازی آمدیم و هدفی دیگر نداشتیم. خود من با یک مساوی سپاهان تا صبح حرص خورده و نخوابیدم. نکته جالب اینکه دو روز پیش در بازی فولاد ماهان علیه من شعار سر دادند اما مگر می‌شود سرپرستی که اشتباه سهوی کرده و بارها به خاطر آن معذرت خواهی کرده را اعدام کنند.

در ادامه در مورد بدهی‌های سپاهان صحبت شد که حسینی در این مورد گفت: 11 میلیارد تومان مربوط به فصل 88-89 بوده که فردوسی پور به کنایه به حسینی گفت این پول که عددی نیست که تا سه هزار میلیارد تومان خیلی فاصله دارد و حسینی گفت ما را سیاسی نکنید.

رئیس هیئت
مدیره
سپاهان گفت: 80 درصد بودجه سال 90 را گرفته‌ایم که بخش عمده‌ای از آن برای بدهی‌ها رفته است. 18 میلیون برای گوسفند و 11 میلیون برای بستنی در این باشگاه هزینه شده بود که آن را پرداخت کردیم.
حسینی همچنین گفت که چرا در سفرها اعضای خانواده برخی مسئولان سابق هم بودند که پورسینا جواب داد در سفر به سوریه این اتقاق افتاد و 110 نفر به این سفر رفتند.

در بخش دیگری حسینی در مورد صحبت‌هایی که در مورد جشن قهرمانی کرده بود گفت: برخی برای برگزاری مراسم شرکت‌هایی را دارند که اجازه بدهید به آن خیلی نپردازیم.

همچنین حسینی در مورد اینکه سپاهان به قول فردوسی پور انواع
ایزوها
را دارد و چرا نتوانست یک نرم‌افزار برای ثبت اطلاعات داشته باشد، گفت: در مورد دو
اخطاره
بودن احمدی نمی‌توان چیزی را ثابت کرده و به کسی تهمت زد. ضمن آنکه در مورد باغ فردوسی که می‌گویند شاهکار مدیریت قبلی است باید بگویم یک سانتی‌متر از ورزشگاه پلی
اکریل
برای ما نیست که به آن بنازیم.

در مورد قرارداد850 میلیونی مهدی رحمتی نیز صحبت‌هایی به میان آمد و حسینی گفت ما امسال سقف را رعایت کردیم اما رحمتی که دروازه بان بزرگی است را می‌خواستیم و گفتیم یک چیزی روی پول سال گذشته‌ات می‌گذاریم.

در ادامه برنامه 90 و در بحث جنگ مدیریتی
سپاهانی‌ها،
حسینی اظهار داشت: در اصفهان جو سنگینی برای من درست شده و این در حالی است که با امتیازات سال گذشته برابر هستیم.

فردوسی پور نیز به درگیری حسینی با دو کارمند باشگاه که برخی رسانه‌ها به آن پرداخته بودند اشاره کرد که حسینی آن را تکذیب کرد.

*
پورسینا
علیه حسینی

در ادامه
پورسینا
رئیس قبلی هیئت
مدیره
سپاهان روی خط آمد و در مورد صحبت‌های حسینی نظراتش را گفت. نکته جالب اینکه
پورسینا
در ابتدای صحبتش گفت حسینی سال گذشته برای اولین بار به ورزشگاه آمده و نمی‌دانست باید برای قرآن خواندن از جایش بلند شود و در این مورد از من سؤال پرسید.

او به این شرط آمد که مشکلات مالی‌اش حل شود.
پورسینا
در ادامه تاکید کرد 5 میلیارد تومان را برای قهرمانی سپاهان تصویب کردند که چون آن را ندادند قلعه نویی از سپاهان رفت.

فردوسی پور از حسینی پرسید آیا قبلا فوتبال ندیده بودید؟ حسینی کنایه‌آمیز جواب داد که همان خارجی هم می‌داند باید موقع قرآن باید از جایش بلند شود در این مورد چیزی یادم نمی‌آید. من سابقه سیاسی ندارم و آدم صنعتی و ورزشی هستم و به سپاهان آمدم تا یکسری کارها جمع شود و دیگر فامیل کسی با هزینه باشگاه به سفر نرود.
ما باید تحمل کنیم و اگر رفتیم کسی را تخریب نکنیم.

همین پسر آقای
پورسینا
پس از دو
اخطاره
شدن احمدی تلفن زد و ابراز خوشحالی کرد.
من هم شاید یک روز بروم و اما نباید کسی را تخریب کنم.

پورسینا در ادامه این گفت‌وگو تصریح کرد: اگر یک مورد کسی گفت من خوشحال شدم آن موقع حق دارد. در مورد پسرم هم لطف حسینی است که این گونه می‌گوید.

* جنگ به حسینی و ساکت رسید

به گزارش فارس محمدرضا ساکت،‌ مدیر عامل سابق سپاهان در ادامه برنامه 90 روی خط آمد و با عصبانیت صحبت‌هایش را آغاز کرد و به مصاحبه حسینی اشاره کرد.

ساکت در این مورد گفت: خدا را شاهد می‌گیرم و در بین قضیه خودم و با حسینی خداوند باید قضاوت کند. روزی که رحیمی آمد خوشحال شدم و گفتم گزینه خوبی است. در دو ماه گذشته همه کنایه‌ها را تحمل کردم تا حاشیه‌ای ایجاد نشود اما امروز دیگر بحث حیثیت مطرح است.

ساکت افزود: مردم با تغییرات دیر کنار می‌آیند و عکس‌العمل نشان می‌دهند و این در حالی است که من کوچکترین تحریکی نکردم و به همین جهت از
سپاهانی‌ها
می‌خواهم تیم‌شان و مسئولان این تیم را تشویق کنند.

وی در مورد بحث جشن قهرمانی گفت:‌ صراحتا آن را تکذیب می‌کنم.

ساکت در مورد بدهی‌ها تاکید کرد: تمام باشگاه‌ها بدهی دارند. مدیر عامل استقلال از وقتی آمده بدهی دارد اما هر روز نمی‌گوید آن را تا مشکلی ایجاد شود ولی نحوه گفتار حسینی در مورد بدهی‌ها طوری است که انگار تخلف کرده‌ایم.

فردوسی پور در ادامه برنامه در مورد سقف قرارداد از ساکت پرسید که او گفت پول رحمتی برای دو سال بود اما جا دارد در مورد پول گوسفند نیز توضیح بدهم که ما برای ایتام و خیرات ذبح گوسفند می‌کردیم.

فردوسی پور از حسینی خواست تا نظرا
تش
را در مورد ساکت بیان کند که او گفت من هم او را به خدا واگذار می‌کنم و گفت: چند وقت پیش دو
لیدر
آمدند و گفتند که قرار شده علیه من شعار سر دهند اما با این حال باز می‌گویم همگی ما عاشق سپاهان هستیم و می‌توانیم قول قهرمانی بدهیم.

ساکت در مورد صحبت‌های حسینی گفت: این صحبت‌ها اتهام است. در شان من نیست این کارها را بکنم. برای سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم و می‌خواهم از اتهامات زیرپوستی وکنایه‌آمیز دست بردارند.
ساکت همچنین در مورد بیانیه‌ها گفت: به خاطر روشنگری بود و نباید آنها را زیر سؤال برد.

* فتح‌الله‌زاده: رویانیان فعلا گرم است اجازه بدهید کارش را بکند

در ادامه برنامه علی فتح‌الله‌زاده، مدیر عامل استقلال روی خط آمد و ابتدا در مورد بازی استقلال و ملوان گفت: دیدید شرایط بازی وجود نداشت و به جای باران،
شلنگ
بود. با این حال نمی‌خواهم برد ملوان را کمرنگ کنم و به آن ها تبریک می‌گویم.

فتح الله زاده در مورد ممنوع المصاحبه شدن بازیکنانش گفت دیدید که برهانی و عمران زاده با خبرگزاری فارس مصاحبه کردند اما باشگاه خبرنگاران جوان چون پشت در رختکن صدا را ضبط کرده و این کار خوبی نبود اجازه ندادیم با بازیکنان مصاحبه کنند.

فتح‌الله‌زاده در مورد جلسه هیئت
مدیره
باشگاه استقلال عنوان کرد: امیدوار رضایی آمادگی خود را جهت استعفا عنوان کرده بود و این به خاطر آن بود علیه مجلسی‌ها تبلیغ شده بود و معتقدم این استعفا سیاسی بود.

فردوسی‌پور در این مورد گفت: آمادگی برای استعفا تعریف شده نیست. یا آدم استعفا نمی‌دهد و یا اگر داد دیگر نمی‌گوید آمادگی برای استعفا.

فتح‌الله‌زاده در ادامه در مورد حضور زرینچه و فرزامی در کمیته اقتصادی
استقلال
گفت: فرزامی دبیر هیئت
مدیره
است. زرینچه هم به خاطر محبوبیتی که دارد می‌تواند در جذب منابع مالی به ما کمک کند اما در این کمیته همه اعضا عضو هستند
و ما
فقط تقسیم مسئولیت کردیم.
فردوسی‌پور به مصاحبه‌های فرزامی اشاره کرده که به مظلومی انتقاد کرده بود و در این مورد از فتح‌الله زاده سؤال پرسید.

مدیرعامل استقلال گفت: با تمام احترامی که برای فرزامی قائل هستم اما نباید او وارد بحث فنی شود. ما الان بالای جدول هستیم و نباید این چنین مصاحبه‌هایی انجام شود.

مدیرعامل استقلال در مورد قهر
کرار
تاکید کرد: این بازیکن را خیلی می‌زنند و این انصاف نیست. او هم تعصب دارد و از برخی رفتارها ناراحت شد که برای عذرخواهی پیش ما آمد اما عذرخواهی کافی نیست و جریمه می‌شود.

فتح‌الله‌زاده در ادامه در برنامه 90 موضوع نپذیرفتن هیئت
مدیره
سرخابی‌ها را از سوی AFC امری جدی ندانسته و در مورد حضور مجلسی‌ها در اعضای هیئت
مدیره
باشگاه‌ها یادآور شد: منتظر تصمیم‌گیری شورای نگهبان هستیم.

فتح‌الله زاده از فردوسی پور خواست درد دلش را بیان کند. او از نمایندگان مجلس خواست بودجه‌ای برای استقلال و پرسپولیس اختصاص دهد.

وی همچنین با اعلام اینکه تا به حال 800 میلیون قرض گرفته رو به فردوسی پور گفت: می‌خواستیم از شما هم قرض بگیریم اما بدانید خوش حسابیم و پول‌تان را زود می‌دهیم.
اگر می‌شود 40 میلیون به ما بدهید.

وی در مورد کمک‌های رویانیان گفت:‌ مدیر عامل پرسپولیس فعلا گرم است اجازه بدهید جلو برود تا در آینده من هم شریک پیدا کنم.

* اعلام خبر استعفای رحیمی

در قسمت بعدی برنامه دیدار تراکتورسازی و مس کرمان پخش شد و پس از آن فردوسی‌پور گفت طی خبر موثقی اعلام شده که رحیمی، مدیر عامل سپاهان گفته دیگر سر کار نمی‌روم اما امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود. البته حسینی رئیس هیئت مدیره سپاهان امروز در گفت و گو با فارس اعلام کرد که رحیمی استعفا نداده است.

* غیاثی: تاج مجبور شد رئیس کمیته داوران شود

گفت‌وگوی ویژه شب گذشته در مورد مباحث داوری بود که در این بخش رضا غیاثی از محل اجرای برنامه و نصیرزاده از اهواز مهمانان برنامه بودند.

غیاثی در این مورد گفت: تاج نمی‌خواست رئیس کمیته داوران شود اما چون سه روز وقت داشتیم تا تعلیق نشویم او مجبور شد. تاج از وقتی آمده در کار فنی دخالت نمی‌کند از دو میلیارد و 700 میلیون بدهی داوران را پرداخت کرده و در مجموع حضورش مفید است.

* انتقاد شدید جعفری و قلعه نویی و پاسخ غیاثی

در آیتم بعدی برنامه صحبت‌های قلعه نویی و جعفری در مورد کمک داور جنجالی یکی از دیدارهای تراکتورسازی پخش شد. جعفری در این مورد گفت: دو نفر در فدراسیون می‌خواهند رگ ما را بزنند و تعمدی نمی‌خواهند تیم بالا بیاید.
چرا
از ما دفاع نمی‌شود. ما مظلوم هستیم و آنها می‌خواهند دو تیم پایتخت نشین را بالا نگه دارند.

قلعه‌نویی نیز با اشاره به اینکه اگر تسویه حساب شخصی با من دارند آن را به تیم نکشانند، گفت:‌ دست دروغگو زود رو می‌شود. من اگر خانه نشین شوم حرفم را می‌زنم.

پس از پخش این آیتم غیاثی حرف‌های این دو نفر را قابل پاسخگویی ندانست و اعلام کرد در این برنامه یکبار به ما تهمت زدند که طرفدار تراکتور هستی اما امروز می‌گویند من مخالف این تیم هستم. من با قلعه‌نویی دوست هستم و
ارادت
دارم مشکل ما فوتبالی است نه شخصی.

وی ادامه داد: کمیته داوران از چیزی نمی‌ترسد و کارش را می‌کند. هیچ گاه به مردم شریف آذربایجان توهین نکردیم و اگر هست مدرک بیاورند.

*دعوای نصیرزاده و غیاثی آغاز شد

نصیرزاده در ادامه بحث داوری حضور تاج در راس کمیته داوران را بر اساس آئین‌نامه دانست و آن را مرتبط با اولتیماتوم AFC ندانست که غیاثی در پاسخ به وی گفت: نصیرزاده در جریان نیست چرا که AFC چند بار به ما نامه زد که آدم‌ها را جدا کنید و من در این برنامه حرف‌های تاج را می‌زنم. نصیرزاده به وی گفت لطفا از این ادبیات استفاده نکنید. حضور تاج طبق آئین‌نامه بود و ارتباطی به تعلیق نداشت.

نصیرزاده افزود: مسئولان باشگاه سپاهان 11 میلیارد اختلاف داشتند اما بدون مشکلی صحبت کردند. من هم از شما می‌خواهم با اینکه خیلی وقت است که همدیگر رامی‌شناسیم بدون مشکل صحبت کنیم. غیاثی به وی گفت شما دعوا را شروع کردید.

* آقای نصیرزاده معیار چیست؟

طرح موضوع گفت‌وگوی ویژه در مورد جابجایی داوران و کمک داوران در لیست الیت بود و این موضوع که مظفری زاده در رده چهارم و کامرانی‌فر به رده دوم این لیست نزول کرده‌اند اشاره شد که
دیالوگ‌های
نصیرزاده و غیاثی به شرح زیر است.

نصیرزاده: کامرانی‌فر سرمایه ملی ماست که در جام جهانی پرچم زد. بر چه اساسی شاه ماهی داوری آسیا نفر دوم می‌شود؟ این چه برخوردی است؟ آقای غیاثی این کمیته امانت است و اگر بخواهید بر اساس امیال شخصی کاری انجام دهید خیانت در امانت کرده‌اید.

غیاثی: نصیرزاده از کم اطلاعی این گونه حرف می زند. اگر من ظالم و رفیق باز هستم ایشان هم کم اطلاع است. من می‌خواهم از نصیرزاده بپرسم حضور در جام جهانی بر چه معیاری است؟

نصیرزاده: مصاحبه شما در مورد الغمدی را خواندم اما کامرانی‌فر فرد دیگری بود. و چون آن داور نتوانست راهی جام جهانی شود کامرانی‌فر به خاطر شایستگی‌هایش کمک الغمدی شد.

غیاثی:
نگفتید
معیار برای انتخاب کمک داور چیست؟

نصیرزاده: معیار شایستگی است.

غیاثی: بعضی‌ها فرافکنی می‌کنند چرا که اگر داور رای نیاورد کمکش هم مرخص می‌شود. چون مظفری زاده در از سوی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مدنظر است ما تلاش کردیم با جابجایی نفرات این شانس را برای بقیه ایجاد کنیم که آنها هم بتوانند در مسابقات مهم سوت بزنند. ترکی و مظفری زاده در رده A هستند و مبینی در رده B به همین دلیل ما این شانس را به دیگران دادیم تا تعداد سهمیه داوری ایران بالا برود.

* بررسی بازی‌های لیگ با اشتباهات تاثیرگذار داوری

در آیتم بعدی برنامه 90 شب گذشته 4 دیدار لیگ برتر به همراه بررسی داوری‌اش به صورت پیاپی پخش شد و مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری در استودیو حضور پیدا کرده و با اضافه شدن گفت‌وگوی ویژه 90 این 4 دیدار هم مورد بررسی قرار داد و نکته جالب اینکه در این 4 مسابقه چندین صحنه تاثیرگذار داوری مورد بررسی قرار گرفت که به اشتباه اعلام شده بود.

* نصیرزاده و غیاثی از خجالت هم درآمدند

در ادامه غیاثی در مورد دو تغییر در لیست داوری انجام شده
ودلایل
آن صحبت کرد و حضور ممبینی در رده سوم را از روی خیرخواهی عنوان کرد.
ادامه این گفت‌وگو به شرح زیر است:

نصیرزاده: برای من مشخص نشد که لیست شما برای داوران اعتبار می‌آورد یا داوری آنها. شما اگر صفحه حوادث را بخوانید فکر می‌کنید قاتل حق داشته یک نفر را بکشد و دلتان برای او می‌سوزد. آقای غیاثی شما در حال تسویه حساب هستید شما اگر دبیر کل سازمان ملل هم هستید اشکال ندارد اما حضورتان در کمیته داوران تنش ایجاد می‌کند.

غیاثی: شما هم آدم ضعیفی هستید و پیش‌بینی‌هایت هیچ موقع در مقابل من درست نبوده. شما گفتی بازی مس و ذوب آهن تکرار نمی‌شود و من گفتم می‌شود که حرف من درست بود. یک بار هم درباره گل مجازی صحبت کردی که اشتباه بود و من درست گفته بودم. اصولا به شما هیچ ارتباطی ندارد هر موقع رئیس فدراسیون فوتبال شدید من را در هیچ پستی نگذاریم. می‌خواهید بگویید ممبنیی آدم من است؟ آقای فردوسی‌پور نصیرزاده حرف حساب نمی‌زند و می‌گوید من قاتل هستم. آقا این مسائل به شما ربط ندارد.

نصیرزاده: اگر ناراحت شدید معذرت می‌خواهم. من مثال زدم. امیدوارم این ترتیب چیدمان کمیته داوران خیانت در امانت نباشد.

غیاثی: به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال توهین شده
و می‌گویند

اصفهانیان
و صفیری را من آوردم. این آقا با این حرف‌هایش به شعور کفاشیان و هیئت رئیسه هم توهین می‌کند و چرا اجازه می‌دهید از رسانه ملی دروغ پخش شود.

در ادامه نصیرزاده عنوان کرد که برای مسعود مرادی تنها یک جلسه داوری درجه سه گذاشتند که مرادی آن را تائید کرد اما غیاثی عنوان کرد مگر ما جلویش را گرفته بودیم و ایشان می‌تواند در کلاس‌های بعدی شرکت کند.

در حالی که برنامه رو به پایان بود فردوسی‌پور از هر دو طرف قول گرفت که در صورتی دو و طرف دعوا نکنند دیگر آیتمی پخش نکرده و به بحث بپردازد.

غیاثی: اگر می‌دانستم این آقا می‌آید به برنامه نمی‌آمدم چرا که حوصله ندارم با شاگرد 20 سال پیشم دوباره بحث کنم و بخواهم بعد از 20 سال دوباره داوری یادش بدهم. آقای فردوسی پور شما به من نگفتی که قرار است نصیرزاده در برنامه حضور داشته باشد اگر می‌گفتی نمی‌آمدم.

نصیرزاده: قبول داری از وقتی آمدی در کمیته داوران دعوا بیشتر شده.

غیاثی: جواب حرف‌های
بی‌ربط
را نمی‌دهم.

نصیرزاده: این آقا به خاطر طبیعت تندی که دارد از وقتی آمده با خیلی‌ها درگیر شده.

غیاثی: آقای فردوسی پور میکروفن را باز کردید تا آقایان دروغ بگوید. من مشکلی با قلعه‌نویی ندارم او حتی ختم خواهر من هم آمد. به نظر من همین آقای نصیرزاده به قهرمانی ظلم کرد و نگذاشت داور دربی شود و با مصاحبه‌اش با برخی رسانه‌ها جنجال به پا کرد و حال دارد می‌خندد. شما ببینید خنده‌اش از سر درد است یا شادی و همین آقا پدر قهرمانی را درآورد.

نصیرزاده: قهرمانی به خاطر داوری دربی سفر خارجی‌اش را کنسل کرد چرا که قول داده بود در دربی سوت بزند. و وقتی مصاحبه کردند او استقلالی است همین آقای غیاثی گفت گزارشش را دادیم.

غیاثی: کذب محض است.

نصیرزاده: تا چهارشنبه اتفاقی نبود و بعد همه چیز به هم خورد.

غیاثی: شما که دو سال است از قهرمانی خبر ندارید چگونه این حرف‌ها را می زنید.

[COLOR=#0070c0]در ادامه فردوسی‌پور رو به غیاثی کرد و با گفتن این جمله که نگران قلبت هستم سعی بر آرام کردن وی کرد که غیاثی به وی گفت قلب من مثل ساعت است
و نمی‌گذارم
من را زیر سؤال ببرند.

  در پایان گفت: یک نفر در جنگل می‌گفت درختان نمی‌گذارند من جنگل را ببینم که غیاثی در پاسخ گفت اگر کسی حقیقت داوری را نبیند آن شما هستید.

گفت‌وگوی ویژه برنامه90 در حالی به پایان رسید که دعوای غیاثی و نصیرزاده هیچ نکته فنی برای بیننده نداشت و فقط به قول فردوسی‌پور باعث شد تا مردم از خواب بیدار شوند.

نکته جالب اینکه این برنامه در حالی به پایان رسید که گل ماه توسط مردم انتخاب نشد چرا که وقتی برای این کار نمانده بود اما در آخرین مرتبه‌ای که نظرسنجی پخش شد گل ایوب کلانتری به پرسپولیس در صدر سایر گل‌ها بود.تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دوشنبه 13 تیر 1390, 5:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1984 بار
سپاس‌های دریافتی: 1829 بار

Re: آنچه در برنامه 90 گذشت

پست توسط GHAZALAK88 »

فقط پای گوسفند به این فوتبال باز نشده بود که ایشان هم تشریف فرما شدن مبارکه :???:
تصویر تصویر تصویر [External Link Removed for Guests]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: آنچه در برنامه 90 گذشت

پست توسط Present »

  , کی میگه باز نشده بود قبلا هم گوسفندها به عنوان ماشین چمن زن وارد فوتبال ما شده بودند :???:
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دوشنبه 13 تیر 1390, 5:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1984 بار
سپاس‌های دریافتی: 1829 بار

Re: آنچه در برنامه 90 گذشت

پست توسط GHAZALAK88 »

Present نوشته شده:  , کی میگه باز نشده بود قبلا هم گوسفندها به عنوان ماشین چمن زن وارد فوتبال ما شده بودند :???:


بله باز شده بود ولی نه به صورت رسمی که اون هم به سلامتی از برکت وجود رییس فدراسیون فوتبال وکلا مجموعه فدراسیون پای گوسفند به برنامه نود ویواش یواش به روزنامه ها باز میشه اصلا شاید مسایل تیم امید وباشگاه سپاهان هم تقصیر اون باشه خدا رو چی دیدیتصویر
تصویر تصویر تصویر [External Link Removed for Guests]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”