هواپیمای دانلود شده برای سیمولاتور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با شبيه سازهاي پرواز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

هواپیمای دانلود شده برای سیمولاتور

پست توسط pilotejavan » پنج شنبه 28 مهر 1390, 4:59 pm

سلام من به سایت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] جهت دانلود هواپیمای جدید برای flight simulator

مراجعه کردم و هواپیماهایی رو که میخواستم رو دانلود کردم اما نمیدونم چطور این هواپیماهای دانلود شده رو وارد شبیه ساز کنم . اگر کسی

از دوستان بتونه به من کمک کنه خیلی خیلی ممنون میشم .

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

Re: هواپیمای دانلود شده برای سیمولاتور

پست توسط Mahdi Mahdavi » پنج شنبه 28 مهر 1390, 8:34 pm

, عزیز.سلام.به سنترال کلوب خوش آمدید.
نسخه شبیه ساز خودتون رو نگفتید.اما در ورژن 2004 اون:
فایلی رو که دانلود کردید اگر زیپ هست آنزیپ کنید.در غیر این صورت داخل فولدر هواپیمای دانلودی"مثلا فولدر A" که معمولا با نام هواپیما موجوده فولدر هایی مثل panel . sound.texture . , ... هست.
اگر این فایل ها موجوده که فولدر "A" رو در بخش Aircraft کپی کنید "فولدری که شامل panel , ... هست.
معمولا همراه خود هواپیمای دانلودی یک فایل تکست هست که آموزش و محل کپی کردن فایل ها رو نوشته.
سوالی بود در خدمتیم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

New Member

هواپیمای دانلود شده برای سیمولاتور 1

پست توسط pilotejavan » جمعه 29 مهر 1390, 6:16 pm

با سلام مجدد . میخواستم تشکر بکنم از شما دوست عزیز بابت اون راهنمایی که جهت هواپیمای دانلود شده از سایت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] برای سیمولاتور x . واقعا تشکر ( من طبق همون راهنمایی هایی که کرده بودید انجام دادم و هواپیمایی رو که میخواستم رو وارد سیمولاتور x کردم ) . ولی مشکلی که هست اینه که کاکپیت این هواپیماهای دانلود شده 3 بعدی نیست میخواستم بدونم شما میتونین به من کمک کنین تا کاکپیت هواپیمای مورد علاقه ام رو 3 بعدی کنین ؟ یا حق . . . تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Mahdi Mahdavi » جمعه 29 مهر 1390, 11:59 pm

, عزیز.خواهش میکنم.
خوشحالم که مشکلتون حل شد
برای پنل سه بعدی باید در بخش panel از سایت دنبال پنل هواپیماتون بگردید.
در توضیحات هر پنل امکاناتش رو نوشته که مثلا .3D یا virtual panel رو داره یا نه؟
اگر مثلا سه بعدی که مد نظر شماست رو داره اون رو دانلود کنید و در بخش پانل هواپیمای خودتون کپی کنید.
سوالی بود در خدمتیم. :razz:

New Member

پست توسط pilotejavan » جمعه 27 آبان 1390, 4:43 pm

با سلام و خسته نباشید من یک سوالی داشتم : میخواستم که طریقه وارد کردن PMDG 747-400 X رو در شبیه ساز پرواز X رو بدونم . خیلی خیلی ممنون میشم که من رو راهنمایی کنین . ::ns

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Mahdi Mahdavi » یک شنبه 27 آذر 1390, 2:21 am

, عزیز سلام.
هواپیماهای ساخت PMDG بسیار طبیعی هست و نیاز به سیستم بسیار بالا و همچنین تجربه زیادی داره تا بتونید باهاش پرواز کنید.
طریقه نصبش هم تا اونجایی که یادمه به دو صورت بود.
یا یک فایل EXE "اجرایی" بود که با آنزیپ اون فایل ها به محیط مورد نظر خودشون میرفتند که به احتمال زیاد هم همینطور بود.
و یا اینکه مثل بقیه هواپیما ها باید فولدر ها رو کپی کنید.
این متن رو بخونید بهتر متوجه میشید
Please Login or Register, to see this code
سوالی بود در خدمتیم :razz:

New Member

پست توسط pilotejavan » دو شنبه 24 بهمن 1390, 9:25 pm

با سلام خدمت دوستان . اگه میشه لطف کنید که به من کمک کنید . در سیمولاتور x برای اینکه بخوام بار هواپیمارو تخلیه کنم باید چ بکنم که ماشین های تحویل بار به طرف هواپیما بیان ؟

و سوال دیگه اینکه در فرودگاههایی که پیشرفته نیستند چ بکنم که ماشینی که باعث میشه (مسافران از هواپیما پیاده میشن ) یه سمت هواپیما بیاد .
یکی از دوستان منو راهنمایی کنه . ممنون میشم . . . .

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » دو شنبه 24 بهمن 1390, 9:46 pm

سلام دوست گرامی :razz:
ببینید زمانی که شما به سمت Gate تاکسی میکنید و هواپیما رو در اون محل (و نه در Parking)پارک میکنید،خودروهای حمل بار و مسافر و بعد از چند ثانیه به طرف هواپیمای شما میان اما من تا حال که خودم با این شبیه سازها کار کردم،هیچوقت ندیدم مسافر یا باری از هواپیما توسط این خودرو ها خارج بشه.فکر کنم از سایت هایی که Addon برای دانلود گذاشتن باید برنامه ای رو دانلود کنید که این خصوصیت رو به شبیه ساز بده.میتونید به aerospacetalk.ir مراجعه کنید تا اونجا بهتر راهنماییتون کنن.(البته شاید خودتون عضو باشید.) :-)
در مورد سوال دومتون هم من تا به حال ندیدم در فرودگاه هایی که فقط دارای یک باند پروازی و دیگر هیچ میباشند،از این گونه خودرو ها پیدا بشه. :-( :grin:

دوستان و اساتید گرامی،اگر توضیحات تکمیلی وجود داره ارائه بفرمایید.تصویر
موفق باشید :razz:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

New Member

پست توسط pilotejavan » شنبه 6 اسفند 1390, 9:53 pm

با سلام خدمت دوستان
میخوام بدونم ، در سیمولاتور x چگونه ميتوانم درب قسمت كارگو هواپيما را باز نمايم هنگام پارك و ماشينهاي حمل بار بياين كنار هواپيما ؟ مثلا میدونم که درب هواپیما با زدن shift+e انجام میشه . . . ولی برای اینکه درب قسمت کارگو رو باز کنم کدوم دکمه ی صفحه ی کیبورد رو فشار بدم تا ماشین های واقع در گیت به سمت هواپیمام بیان ؟

انصافا راهنماییم کنید . . .

مرسی از لطف دوستان . . .

ارسال پست

بازگشت به “شبيه سازهاي پرواز”