بازی یا واقعی؟! مسابقه گروگان‌گیری بین عربستان و اسرائیل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 تیر 1390, 12:56 pm
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

بازی یا واقعی؟! مسابقه گروگان‌گیری بین عربستان و اسرائیل

پست توسط A3eman »

  سرویس بین‌الملل ـ حکومت سلطنتی عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی، مسابقه‌ای را برای گروگان‌گیری شهروندان یکدیگر به راه انداخته‌اند.

به گزارش «تابناک»، دیلی استار به نقل از تلویزیون دولتی عربستان گزارش داد: یکی از شاهزادگان عربستانی به هر کس که بتواند یک سرباز اسرائیلی را دستگیر کند و برای وی بیاورد، یک میلیون دلار جایزه خواهد داد.

بنا بر این گزارش، این شاهزاده عربستانی که «خالد بن طلال» نام دارد و برادر میلیاردر معروف عربستانی «والد بن طلال» است، به تلویزیون دولتی در عربستان گفته است که هر کس این کار را انجام دهد، پاداش یک میلیون دلار خواهد پرداخت.

بر این اساس، این شاهزاده سعودی این پیشنهاد را به تلافی تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر ربایش روحانی سرشناس سعودی یعنی «العوده القرانی»، داده کرده است، چرا که این رژیم نیز وعده ربایش این روحانی عربستانی را داده بود.

نکته جالب اما اینکه مسابقه ربودن شهروندان سعودی و صهیونیستی به دست مقام‌های گوناگون از هر دو کشور در حالی رخ می دهد که این دو در سناریویی نخ‌نما شده و با همکاری آمریکا، ایران را متهم به ترور سفیر عربستان در واشنگتن کرده‌اند.

در واقع، هرچند پیش از این تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی آشکار بود، اینک عربستان نیز با ولیعهد جدید خود، رسما به جمع تروریست‌های دولتی پیوسته است، چرا که ولیعهد جدید عربستان، دارای روابطی نزدیک با تندروترین و متعصب‌ترین روحانیون عربستان است که با هر اصلاح و گشایشی در کشور مخالفت می‌کنند.

وی در مقام وزیر کشور با سرکوب مخالفان و جلوگیری از هر گونه فعالیت نیروهای مترقی عربستان ـ که انتقادهای مبارزان و فعالان حقوق بشر را برانگیخته است ـ همواره از پلیس این کشور که با بی رحمی با مردم برخورد می‌کند، حمایت کرده است.

گفتنی است، در پی تصمیم پادشاه عربستان، مبنی بر دادن حق رأی به زنان برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و شورای مشورتی عربستان، شاهزاده نایف اعلام کرده بود، نه در حضور زنان در شورای مشورتی و نه در برگزاری انتخابات برای گزینش اعضای این شورا سودی نمی‌بیند! 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”