قرآن خواندن به سبک وهابیت+عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

قرآن خواندن به سبک وهابیت+عکس

پست توسط arash128 »

[IMG]http://www.shia-news.com/files/fa/news/1390/7/28/12110_235.jpg[/IMG] 

[IMG]http://www.shia-news.com/files/fa/news/1390/7/28/12112_410.jpg[/IMG] 

[IMG]http://www.shia-news.com/files/fa/news/1390/7/28/12111_393.jpg[/IMG] 
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 115 بار

Re: قرآن خواندن به سبک وهابیت+عکس

پست توسط mobile_nazari »

انگار وهابیون محترم دارن جزوه دانشگاه میخونن. ما که اون زمونا اینطوری خوندیم مشروط شدیم :-)
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 399 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط shootersniper »

شايد خبر ندارن كه قرآن رو نبايد اينجوري بخونن، !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كسي بهشون نگفت؟
:::P :???:
امیری حسین و نعم الامیر
در کلاس عاشقی یعقوب یادم داده است
دلبرت وقتی کنارت نیست، کوری بهتر است
یا حسین علیه السلام به قلبم ارامش بده
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 288 بار

پست توسط drs_mehry »

چه معلوم که وهابی باشند؟
از طریق این وب گاه به کودکان سرطانی کمک کنید:
[External Link Removed for Guests]
باور کنیم که آنها منتظر ما هستند.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

پست توسط shafagh »

یک نیمه شب حدود ساعت سه و نیم با اتوبوس به یک شهر وارد شدم مسافر وسط راه بودم پیاده شدم و چون کسی را در ان شهر نمی شناختم رفتم کنار ساحل مدتی انجا ماندم در کنار خیابان ساحل یک مسجد بنام مسجدالحسین بود گفتم منتظر می مانم تا اذان بگویند بروم بعد از مدتها نماز اول وقت بخوانم وقتی در مسجد کمی قبل از اذان باز شد وارد شدم غیر از یک نفر دیگر که جلو نشسته بود کس دیگری در مسجد نبود نشستم تا اذان گفتند بلند شدم رفتم وضو گرفتم و برگشتم اما هرچه دنبال مهر گشتم پیدا نکردم ناچار رفتم کنار ساحل یک سنگ تمیز پیدا کردم و بر گشتم مردم هم کم کم امدند من نمازم را خواندم اما وقتی نمازم تمام شد از طرز ایستادن جماعت نمازگزار فهمیدم انجا مسجد برادران اهل تسنن است در همانحالی که انان مشغول نماز بودند رفتم از قفسه یک قران کریم برداشتم گفتم می خوانم تا کمی هم وقت بگذرد و به صبح نزدیک شود لعل قران هم بود اما ان را بر نداشتم بزعم خودم گفتم نمی خواهم دیگران فکر کنند لابد من در خواندن قران مهارت دارم و اینطور راحت ترم (البته من صوت قران بسیار خوبی دارم و تجوید راهم در حد خوب رعایت می کنم اما چون این کار انفرادی و گاهی گاهی است خود را قاری قران نمی دانم ) بهر حال قران را زمین گذاشتم و در دل شروع به خواندن قران کردم نمی دانم کی نماز انان تمام شد اما یکوقت همانطور که سرم پایین بود دیدم یکنفر لعل قرانی را بطرف من گرفته است سرم را بالا کردم دیدم یکنفر از ان برادران اهل سنت است که ریش بلندی داشت نگاه کردم ببینم لبخند میزند یا نه ولی جدی می نمود شاید هم لبخند میزد اما من نتوانستم در پشت ان ریش بلند متوجه شوم من هم لعل را گرفتم و قران را روی ان گذاشتم و دوباره سعی کردم از قران مجید بهره ای ببرم . غرض این بود که بگویم برادران اهل سنت با وهابیون متفاوتند و مثل وهابیون متکبر و نفهم نیستند و نسبت به اسلام از جمله قران کریم احترام قائلند
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21366 بار

پست توسط SAMAN »

دوستان این وهابی یه سیستمی دارند عجیب! اگر شما الان به اینا بگوید چرا دراز کش قرآن میخانی میگوند طبق فلان آیه در فلان سوره خدا گفته که دراز کش یا هر طور راحتی بخان!
سلوک عجیبی دارند! تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

اینها جلوی شیعیان که میرسن خودشون رو خیلی مقید و دو آتیشه نشون میدن و فقط کافیه شما یه اشکالی تو قرائت داشته باشید دیگه واویلا .
اما خودشون در خفا ...

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”