کم مصرف ترین خودروی تاریخ

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه 13 آذر 1389, 12:07 am
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

کم مصرف ترین خودروی تاریخ

پست توسط interceptor »

برای اینکه بیشتر در جریان قرار بگیرید باید گفت آلمانی های های فعال در فولکس واگن از برنامه های آینده در مورد کانسپت دیزلی هیبریدی که قادر به بدست آوردن مصرف سوخت اقتصادی فوق العاده چشمگیری است، خبرهایی داده و اعلام کرده اند تحقیقات لازم برای تولید این خودرو در حال انجام است.

 تصویر 

مارتین وینترکورن مدیرعامل گروه فولکس واگن گفته است که مفهومی XL1 که در نمایشگاه خودرو قطر رونمایی شد از سال 2013 به تولید خواهد رسید. وی همچنین افزود که تعداد محدودی از این خودرو در وولفسبورگ یا درسدن آلمان به تولید می رسد.

 تصویر 

این آلمانی دو نفره از یک پیشرانه 0.8 لیتری توربو دیزل با قدرت 48 اسب بخار و یک موتور الکتریکی 27 اسبی بهره می‌برد. به لطف استفاده مواد سبک برای تولید این خودرو ( آلمینیوم، منیزیم،CFRP ) وزن این خودرو تنها 795 کیلوگرم خواهد بود که مصرف سوخت فوق‌العاده پایینی را ارائه می دهد.

 تصویر 

طبق اعلام فولکس واگن [HIGHLIGHT=#f2dcdb]مصرف این خودرو در صد کیلومتر تنها 0.9 لیتر است   در هر کیلومتر تنها 24 گرم دی اکسید کربن تولید می‌کند.
این خودرو کوچک قادر است صفر تا 100 را در مدت 11.9 ثانیه طی و به نهایت سرعت 160 کیلومتر دست پیدا کند. شما می‌توانید با موتور الکتریکی این خودرو به سقف سرعت 35 کیلومتر در ساعت دست پیدا کنید که چهره ای امیدوار کننده از یک خودرو با مصرف کمتر از یک لیتر در صد کیلومتر را به نمایش می‌گذارد.

 تصویر  منبع:   نیوز یعنی ببخشید مشرق نیوز!  به نقل از «پرشین خودرو» 
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”