آندروید، سیمبین، ويندوزفون، ايفون يا بادا؟

در اين بخش مي‌توانيد درباره نرم افزار تلفن همراه به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2341 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad »

کدامیک ازسیستم عامل های زیررومیپسندید؟چرا؟
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

Re: آندروید،سیمبین یاویندوزسون

پست توسط Mahdi Mahdavi »

سلام.
در بین این ها آندروید رو بیشتر میپسندم.
اول علت رد دو گزینه دیگه:سیمبین که دیگه در حال مرگ هست و سیمبین بل هم آخرین تلاش ها برای بقاست.سیستم عامل ضعیفی هست.
ویندوز موبایل هم تازه اومده و به خاطر این رد کردم که این سیستم عامل سخت افزار قوی میخواد و طبعا گوشی هم گرون میشه.به نظر من بالای 500 تومان برای گوشی منطقی نیست.البته به جز Google Nexus S :D
آندروید پشتیبانی نرم افزاری عالی داره.سیستم عامل سنگینی نیست برای همین گوشی با قیمت مناسب مجهز به آندروید هم پیدا میشه.
و در کل پشتیبانی قوی داره.گوگل!
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 »

آندروید
چون یه سیستم عامل متن بازه، یعنی هر کی میتونه سورس های سیستم عامل برای خودش تغییر بده و کامپایل کنه و رو گوشیش بریزه. همه جاش میتونه سفارشی باشه. واسه همین developer های xda فرت فرت رام های جورواجور بیرون میدن اما واسه ویندوز موبایل دهن یارو صاف میشه تا از جزئیات رام سر در بیاره تا بتونه دستکاریش کنه و باگ ها رو رفع کنه زیاد جای مانور نداره. (چون تو این کار بودم میگم)

ویندوز موبایل از رده خارج شده، شما بهتره ویندوز فون رو تو لیست قرار بدی. ویندوز فون 7 رابط کاربری ساده و جذابی داره کار باهاش لذت بخشه اما هنوز جا واسه پیشرفت داره. مایکروسافت با استاندارد سازی سخت افزاری تونسته نرم افزارهای کاربری رو برای این سیستم عامل یکپارچه کنه. کلا آینده خوبی داره مخصوصا در زمینه بازی.
من که سیمبیان رو اصلا سیستم عامل به حساب نمیارم.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2341 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad »

ممنون ازنظراتتون خب من باwindows mobile7که کارنکردم!iosاپل وbadaی کره ای هم همینطور :::P می پرسیدپس چرانظرمیدی :-P خب گوشی آندرویددارداشتم سامسونگgalaxy551اما ازآندرویدخوشم نیومد ::ns چون مهمترین اشکالش اینکه فایل های جاوارونمیخونه!بعدواردمسیجام که میشدم اصلانهinboxداشت،نهsent massage ...همه پیامادرهم بود :::P نمیدونم گوشی من اینطوری بودیاهمهآندرویداهمینطوریه :? اون موقع هاتازه نسخه2.2یاfroyoاومده بود!به هرحال توی کمترازیک ماه فروختمش توی بازارموبایل ایران،90000تومن ضررکردم :lol: اماخب دوسش نداشتم...
سیمبین روباهاش زندگی کردم :-O شایدبگیدمگه چندساله که اومده!!؟چون جاواکه خوراکشه،نرم افزارای سیمبینش که عالیه،پیچیدگی خاصی نسبت به آندرویدداره!چون سادگی سیستم عامل گاهی اوقات توذوق میزنه!خب ازلحاظ سرعت که معلومه آندرویدخیلی سریعتره!اینم میدونم که مدلهای جدیدسامسونگ همزمان باآندرویدجاواروهم ساپورت میکنن!سرتون رودردنیارم الان گوشیc5-00نوکیادارم خیلی هم ازش راضیم :D
راستی درموردمطلب آقای مهدوی عزیزمیگم که سیمبین هنوزهم میتونه ابهت گذشتش روبدست بیاره!انحلال این سیستم عامل شایدبه همین راحتیهاکه شماعرض میکنید نباشه!سیستم عاملiosخیلی محبوبیت نداره،اماهمیشه ابهت اپل همراشه!نوکیادرگذشته یکی ازغولهای سازنده موبایل بودونبایداینوفراموش کرد.
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
با توجه به توضيحات شما من گوشي‌هاي جديد سيمبيان كه با CPU 1GHZ ارائه شده اند رو پيشنهاد ميكنم، تمامي نيازهاي شما رو برآورده ميكنه، همچنين سيمبيان هم از حدود 1 سال پيش اوپن‌سورس اعلام شده و البته به مرور بخشهاي مختلف اين سيستم عامل متن باز خواهد شد
در مورد آندرويد هم به هيج عنوان سيستم عامل بد يا ضعيفي نيست و امكان اجراي برنامه‌هاي جاوا هم با نصب runtime هاي مورد نياز قابل اجرا هست، نسخه‌4 هم واقعا عالي هست
به طور كلي من سيمبيان و آندرويد رو پيشنهاد ميكنم، بقيه موارد از نظر من ارزش بررسي هم ندارند، البته بادا در ابتداي راه هست، ميشه به اون اميدوار بود، اما WP7 و iOS با توجه به محدوديتهاي بسيار سنگيني كه روي سيستم اعمال كردند، ارزش توجه هم ندارند ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

Re: آندروید، سیمبین، ويندوزفون، ايفون يا بادا؟

پست توسط HS368 »

مقایسه اندروید با آیفون و ویندوز فون، سیستم عامل تلفن هوشمند جدید خود را انتخاب کنید.به لینک زیر مراجعه کنید:
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی
ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار تلفن همراه”