خدمات جدید الکترونیکی سیستم بانکی بزودی اعلام می‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15887
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

خدمات جدید الکترونیکی سیستم بانکی بزودی اعلام می‌شود

پست توسط Mahdi1944 »

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی با بیان اینکه بزودی خدمات جدید الکترونیکی سیستم بانکی اعلام خواهد شد افزود : سیاست سیستم بانکی در زمینه نظام پرداخت‌ها، ایجاد ابزارهای پرداخت الکترونیک است تا بدین طریق استفاده از اسکناس به عنوان ابزار پرداخت کاهش یابد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاری سلام، مهران شریفی گفت : بانک مرکزی برای رفع محدودیت برداشت پول از دستگاه های خودپرداز برنامه ای را در دستور کار ندارد اما برای ارائه خدمات بیشتر با کیفیت بهتر از طریق این دستگاه ها برنامه ریزی هایی را در دست دارد.
وی استفاده از خدمات دستگاه های خودپرداز بانک ها با سرعت بیشتررا جزو برنامه های بانک مرکزی دانست وافزود : سیاست سیستم بانکی در زمینه نظام پرداخت ها ایجاد ابزارهای پرداخت الکترونیک است تا بدین طریق استفاده از اسکناس به عنوان ابزار پرداخت کاهش یابد.
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با بیان اینکه به زودی خدمات جدید الکترونیکی سیستم بانکی اعلام خواهد شد تصریح کرد: پرداخت قبوض آب ، برق و غیره توسط دستگاه های خودپرداز و نقل و انتقال پول بین بانک ها به صورت الکترونیک از جمله این خدمات الکترونیکی می باشد.
وی اظهار داشت : در حال حاضر برای انتقال یک حساب از یک بانک به یک حساب دیگر در بانک دیگر باید اسکناس از بانک اول اخذ و به بانک دوم منتقل شود و یا از ایران چک یا چک رمز دار استفاده شود.
شریفی انتقال یک حساب از یک بانک به حساب دیگری در بانک دیگر را زمان‌بر وهزینه‌بر دانست و خاطر نشان کرد: با راه اندازی خدمات جدید الکترونیکی سیستم بانکی افراد با مراجعه به بانک مبدا یا مقصد یا دستگاه خودپرداز آنها، انتقال وجه را به صورت الکترونیکی انجام می دهند که در این صورت دیگر نیازی به دریافت مبلغ از یک بانک و انتقال آن به بانک دیگر یا اخذ ایران چک یا چک رمز دار نیست.
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با بیان اینکه سیاست بانک مرکزی به کارگیری خدمات جدید الکرونیکی در بانک ها به صورت تدریجی است افزود: با این اقدامات معضلات نظام دریافت و پرداخت در سیستم بانکی و کمبود اسکناس حل خواهد شد.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”