سوال:ویزا کارت . مستر کارت

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

سوال:ویزا کارت . مستر کارت

پست توسط Mahdi Mahdavi »

سلام دوستان.
من برای خرید اپلیکیشن های آندروید و همچنین خرید اینترنتی از خارج از ایران به ویزا کارت و یا مستر کارت نیاز دارم.اما قیمت اون در بازار بسیار زیاده.طوری که مثلا کارت با اعتبار 50$ حدود 70 الی 80 هزار تومان قیمت داره.
میخوام ببینم بانکی هست که بطور رسمی اقدام به فروش این کارت ها و یا اکانت ها بکنه؟
ممنونم
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

Re: سوال:ویزا کارت . مستر کارت

پست توسط CAPTAIN PILOT »

دوست عزیزم, جناب Mahdi Mahdavi تصویر
درود بر شما تصویر

همانطور که اشاره نمودید متاسفانه در حال حاضر به دلیل تحریمات و سایر قوانین بانکی, دسترسی به شبکه های بین المللی Visa و Master از طریق حساب های بانکی داخل کشور محیا نمیباشد و نمونه های موجود در بازار سیاه که عمدتا" Travel Card های یکبار مصرف میباشند با قیمت های غیر حقیقی به فروش میرسند.

بانکی هست که بطور رسمی اقدام به فروش این کارت ها و یا اکانت ها بکنه؟

[COLOR=#000000]در سال های گذشته بانک ملی کشورمان با استناد بر حساب های سپرده به روش Deposit و تعیین سقف حداقل موجودی, اقدام به اعطای کارت های Master با اعتبار معادل 50% موجودی ثابت حساب پس انداز مینمود. به عنوان مثال چنانچه شما در حساب پس انداز و دلاری خود, معادل 1000 دلار را به مدت 1 سال ذخیره مینمودید, یک کارت با اعتبار 500 دلار و انقضای یک سال به شما تعلق میگرفت! هرچند این روش در هیچیک از بانک های جهانی اعمال نمیگردد و همواره مجموع موجودی حساب های شما و گاهی بیشتر (بر اساس قوانین Credit Card) به عنوان موجودی کارت شما محسوب میگردند اما در شرایط کنونی این بهترین و مطمئن ترین راهکار در داخل کشور میباشد. البته ممکن است تحریمات اخیر موجب مسدود شدن این کانال گردیده باشند و بهتر است جهت کسب اطلاعات دقیقتر, به شعب ارزی بانک ملی مراجعه نمائید. همچنین توجه داشته باشید با توجه به محدودیت های مخابراتی و نیاز مبرم کارت های اعتباری به Verification های امنیتی, خریدهای دارای مبالغ سنگین (بیش از 300 دلار) توسط Master Card های داخلی با مشکلات شناسایی دارنده حساب و ... همراه میباشند.

[External Link Removed for Guests]   

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 131 بار
سپاس‌های دریافتی: 109 بار

پست توسط Mohsen1441 »

سلام خدمت Mahdi Mahdavi و با تشکر از CAPTAIN PILOT عزیز تصویر
در حال حاضر بانک پارسیان اقدام به ارائه ویزا کارت نموده است. این بانک طرف قرار داد بانک تاجیکستان بوده و از آن طریق برای شما کارت های ویزا را به دو صورت نقدی و اعتباری با آبونمان سه ساله 120 هزار تومان صادر می نماید.
لینک زیر رو مطالعه بفرمایید.
با احترام تصویر

الهم عجل لولیک الفرج
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

پست توسط arashtabaie »

Mahdi Mahdavi نوشته شده:سلام دوستان.
من برای خرید اپلیکیشن های آندروید و همچنین خرید اینترنتی از خارج از ایران به ویزا کارت و یا مستر کارت نیاز دارم.اما قیمت اون در بازار بسیار زیاده.طوری که مثلا کارت با اعتبار 50$ حدود 70 الی 80 هزار تومان قیمت داره.
میخوام ببینم بانکی هست که بطور رسمی اقدام به فروش این کارت ها و یا اکانت ها بکنه؟
ممنونم

امروز، شنبه، قیمت دلار در بازار آزاد 1365 تومان بود، 50 دلار میشود به عبارتی 68250 تومان که اگر با قیمت بین 70 تا 80 هزار تومان میتونید کارت رو تهیه کنید با توجه به هزینه های مربوط به عملیات بانکی و... قیمت خیلی بالایی نمیپردازید...
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi »

امروز، شنبه، قیمت دلار در بازار آزاد 1365 تومان بود، 50 دلار میشود به عبارتی 68250 تومان که اگر با قیمت بین 70 تا 80 هزار تومان میتونید کارت رو تهیه کنید با توجه به هزینه های مربوط به عملیات بانکی و... قیمت خیلی بالایی نمیپردازید...[/quote]
دوست عزیز سلام.
قیمتی که گفتم مال حدود دو ماه پیش بود "تقریبا 45 روز پیش"با سرچ در گوگل به این قیمت ها رسیدم.الان فکر کنم بیشتر از اینها باشه.

مثل اینکه شرایط بانک پارسیان خیلی خوبه.بانک ملی رو هم باید پیگیرش بشم.چون توی بانک ملی حساب دارم.

با تشکر از تمام دوستان که یاری رسوندند. تصویرتصویر
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”