روابط انسانی در مرخصی.!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

روابط انسانی در مرخصی.!

پست توسط sinaset »

بنام خدا  روابط انسانی در مرخصی.!  تصویر  .   می کنم سال هاست که روابط انسانی به مرخصی رفته است،اونم مرخصی دراز مدت...  .   دست های گرم،بی منت ، که دست ما را می فشرد و می گفت نگران نباش ، همه چیز درست میشود ، خدا بزرگ است ، من هم در کنار توهم ، تا اخرین لحظه ..   .   منبع عشق و محبت و ایمان ،وقتی در کنارش وای می ایستادیم ، حس های خدایی را به ما منتقل می کرد و گرمای وجودش ما را مست می کرد ...  .   چنین دوستان و رفیقان بهشتی کجا رفتن..!  .   من خواب دیدم و هیچگاه چنین انسان های مظلوم و مخلصی وجود نداشته ،..  ..  تصویر  .   این چنین انسان های هنوز هستن ولی تعدادشان خیلی اندک شده ، همان تعداد اندک را ما به حساب نمی اوریم و به راحتی از کنارش می گذریم ....!!  .   نمی دانم، ولی این رو میدانم چنین انسانی ها کم کم به عنوان خار شناخته می شوند و مانند یک شمع هر روز در حال اب شدن هستن ...  .   پول زیاد و کار زیاد و حرص و تمع به هیچ جایی نخواهیم رسید ، و عاقبت جز بدبختی در این دنیا(البته شاید به ظاهر در این دنیا خوشبخت باشیم!) و آن دنیا نخوهیم داشت.  .   انسانی (واقعی) جایی پول و 1000 برابر ان را می گیرید، کاری می کند که از لحظه لحظه عمرت لذت ببری ، علاوه بر آن پاداش بزرگ اخروی هم دارد..  .   داد روابط انسانی برسیم و ان را باسازی کنیم تا که از دوباره عشق و محبت (واقعی) برگردد ، که قطعا خودمان سود ان را خواهیم دید و ارامش به زندگی هایمان بر خواهد گشت و 1000 درد بلا دیگه رفع می گردد و همه چیز اسان و راحت خواهد شد .  .   از شما خوبانتصویر 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”