نیاز به کمک

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 1423 بار
سپاس‌های دریافتی: 654 بار

نیاز به کمک

پست توسط Bystander »

سلام اینجانب عکسهای نظامی زیادی با سایز بزرگ و کیفیت بالا دارم اما نمی تونم اونها رو برای دیگران به اشتراک بذارم چون اکثرا سایزشون خیلی بزرگه و اکثر افراد هم به دلیل پایین بودن سرعت اینترنتشون نمی تونن عکسهای آپلود شده بنده رو ببینند و باز کنند بخاطر همین میخواستم برای دیگران بجای لینک آپلود شده عکس، لینک دانلود قرار بدم تا براحتی و در مدت زمان کمتری عکس رو دانلود کنند و ببینند اما حالا نمیدونم در کجا و چطور این عکسها رو آپلود کنم که به من بجای لینک آپلود، لینک دانلود بده ...............   لطفا کمکم    
امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو برسونم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: نیاز به کمک

پست توسط airplane »

سلام با یه سرچ کوچیک تو اینترنت می تونید طریقه کم کردن حجم رو یاد بگیری.بعدش برو تو سایت [External Link Removed for Guests] (مجانیه) عضو شو بعدش اپود که کردی لینکی به نام لینک مستقیم به انجمن ها وجود داره که باید کپی کنی تو سایت. :razz:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Junior Poster
Junior Poster

پست توسط Bystander »

دوست عزیز عکسها به دلیل داشتن جزئیات با کیفیت بالا در صورت کوچک شدن از ارزش ساقط خواهند شد برای همین هست که سایزشون رو تغییر نمیدم نحوه کم کردن حجم و آپلود عکس رو هم بلد هستم همنطور که در بالا هم گفتم بنده به دنبال این هستم که بعد از آپلود بجای لینک عکس، لینک دانلود بگیرم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic »

لینک عکس همون لینک دانلوده
شما میتونید به جای اینکه لینک رو در قسمت عکس پست بذارین,مستقیما لینک رو بذارین تا کاربرا با نرم افزار های جانبی مدیریت دانلود انها را دریافت کنن
یا اگه خیلی پافشاری میکنی
اول عکسا رو زیپ کن بعد اپلودش کن
Junior Poster
Junior Poster

پست توسط Bystander »

M4hD-00 نوشته شده:لینک عکس همون لینک دانلوده
شما میتونید به جای اینکه لینک رو در قسمت عکس پست بذارین,مستقیما لینک رو بذارین تا کاربرا با نرم افزار های جانبی مدیریت دانلود انها را دریافت کنن
یا اگه خیلی پافشاری میکنی
اول عکسا رو زیپ کن بعد اپلودش کن

ممنون بلاخره افتاد تصویر الان داشتم یه عکس آپلود میکردم زمان باز کردن لینک عکس در زیر عکس یک گزینه دانلود عکس هم وجود داشت که آدم میتونست از اونجا عکس رو براحتی دانلود کنه تا حالا اصلا به اون چهار تا گزینه زیر عکس توجه نکرده بودم

[External Link Removed for Guests]

در آخر از همه اونهایی که کمک کردند تا مشکل اینجانب رفع بشه بی نهایت سپاسگزارم تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”