مايلي‌كهن: من دشمن دايي نيستم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

مايلي‌كهن: من دشمن دايي نيستم

پست توسط sohrab_poet »

خبرگزاري فوتبال ايران – تيم فوتبال فولاد خوزستان در هفته دوم رقابت‌هاي ليگ برتر ميزبان سايپا خواهد بود و در اين ميان رويارويي محمد مايلي‌كهن و علي دايي جذابيـ‌ت‌هاي خاصي خواهد داشت.
مايلي‌كهن در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران با اشاره به اين موضوع اظهار داشت: براي دايي احترام خاصي قائل هستم. هر زمان كه او در دوران اوج قرار داشته، از اين بازيكن تعريف كرده‌ام و بعضي مواقع هم منتقدش بوده‌ام. البته انتقادات من به هيچ عنوان مغرضانه نبوده است و بعضي‌ها اين مسائل را طور ديگري جلوه مي‌دهند.
وي در ادامه گفت: حداقل از طرف من هيچ‌گونه مشكلي وجود ندارد و همان‌طور كه گفتم، براي دايي احترام خاصي قائل هستم. به هيچ عنوان دشمن او نيستم و دوست ندارم رابطه من و دايي به صورت دشمني با يكديگر تعريف شود. در بازي جمعه هم بيشتر از گذشته به اين بازيكن احترام خواهيم گذاشت.
مايلي‌كهن در خصوص وضعيت فولاد در آستانه ديدار با سايپا گفت: پس از بردي كه مقابل پيكان به دست آورديم، از لحاظ روحي در وضعيت بسيار خوبي قرار داريم. البته نتايج هفته‌هاي ابتدايي، ملاك ارزيابي فني تيم‌ها نيست و ما به پيروزي هفته گذشته فكر نخواهيم كرد.
سرمربي فولاد افزود: از رويارويي با سايپا و چند تن از شاگردان قديمي‌ام، خوشحالم و خاطرات خوبي از اين تيم دارم. اميدوارم مقابل سايپا با ارائه يك بازي هجومي و زيبا نتيجه خوبي بگيريم.
مايلي‌كهن در پايان گفت: فولاد بدون حاشيه كارش را دنبال مي‌كند و تمامي بازيكنان باانگيزه و روحيه بالايي در تمرينات شركت مي‌كنند. نزديك به 50 روز است كه هدايت فولاد را برعهده گرفته‌ام ولي هيچ‌يك از بازيكنان در تمرينات غيبت نداشته‌اند. اين نشان مي‌دهد كه آنها تشنه موفقيت هستند.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”