سلام - اوباما هستم - از دوستان سنترالی می خواهم هواپیما را

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
نمایه کاربر
محل اقامت: آمریکا - کاخ سفید - طبقه همکف - زنگ سوم - منزل باراک اوباما
سپاس‌های دریافتی: 90 بار

سلام - اوباما هستم - از دوستان سنترالی می خواهم هواپیما را

پست توسط اوباما »

سلام بر دوستان

باراک اوباما هستم .از شما دوستان سنترالی خواست هواپیمای استیلث جاسوسی ما را اگر پیش شماست پس دهید ، امیدوارم در

این مدت اذیت نکرده باشد! ............ با تشکر باراک اوباما

تصویر
اوباما هستم ، خوشحال هستم
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14907 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

Re: سلام - اوباما هستم - از دوستان سنترالی می خواهم هواپیما

پست توسط oweiys »

با سلام

پاسخ برخی از کاربران

Mahdi1944 :

اوباما ؛ درخواست شما محلی از اعراب نداره ، اگه مورد دیگه ای مد نظرتون هست ، اعلام بفرمایید تا بررسی شود!

CAPTAIN PILOT

دوست عزیز و گرامی, جناب اوباما ، درود بر شما تصویر

شما کلمه استیلثی و استیلث رو اشتباه به کار بردید که از شما بعید بود! در راربطه با برگشت هواپیما ؛ عبارت get back aircraft در این

موارد به کار می رود و ... خلاصه بگویم ؛ چوب رو که برداری گربه دزده حساب کار خودشو محاسبه می کند! یا به عبارت دیگر :

when getting wood the cat.... etc

موفق باشید :razz:

Mr.Amirhessam

اوباما ؛ حیف که اسلام دست و بال مارو بسته .... فقط می گم برو آب بکش!

MiimA

اوباما؛ با توجه به مطالعاتی که داشتم متوجه شدم شما هم راست می گویید! چون شمام خوب هستید و زحمت می کشید ، همه خوبن همه زحمت می کشن!

Mohammad 1985

اوباما من خودم یکی با کاغذ ساختم مثل جت می ره ، اگه بخوای بهت می فروشمش!

Mahdi Mahdavi

اوباما ؛ دوست گرامی ورود شما رو به انجمن تبریک عرض می کنم ؛ برای تخلیه هیجانات ناشی از این فشار ها به شما انجام سری
بازی های قارچ خور و دزد پلیس آتاری رو با قابلیت اجرا در گوشی های سیمبیان پیشنهاد می کنم ، سوالی بود در خدمتیم!

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 58 بار

پست توسط Bambeloni »

عجب داستانی درست کرده این آهن پاره تصویر تصویر
Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

پست توسط mojtabba »

اوبامای بیچاره
یه سوال داشتم اوباماجان چرا اسم تو باراک جونیور حسین اوباما است مگه شما چند نفرید
:-(
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 253 بار
سپاس‌های دریافتی: 713 بار

پست توسط kingday »

اگه میتونید بیایین بگیرینش

اگه گفتین کجاس؟ بیست سوالیه :

ممممم ااههههممم

1- طبس ؟؟ نه

2- مهراباد ؟؟ نه

3- دوروبر نطنز ؟؟ نه بابا

4- تو خلیج بالاسره ناو هواپیمابر ما فیلم میگیره ؟؟ ممممم نه الان نه دیروز اونورا بود

5- دورو بره سپر موشکی ترکیه ؟ نه بابا اونو که سه چهار روز پیش بود فیلماشم با کیفیت اچ دی گرفتیم براتون بلوری میشه میاد

6 - پایگاه هوایی قطر ؟ نه- هفته پیش یه سر اونجا زده بود هفته پیش دید خبری نیست حوصله اش سر رفت برگشت ::sa

بابا یه راهنمایی چیزی همش که شد نه :-(

نزدیکای خودتونه زیاد دنبال جاهای دور نرو

7- واشنگتن ؟؟ نه اما نزذیک شدی

8 - نیویورک؟؟ خوب خوب ادامه بدی داری نزدیک میشی

9 - لوس انجلس ؟؟ نعع

10 - اهان کلک ر فته لاس وگاس داره .... ؟ نه بابا استغفرالله :x

11- نکنه رفته پایگاههای سری نوادا داره فیلم میلم میگیره اگه دستم بهش نرسه ؟؟؟ :-? شرمنده دیر متوجه شدی الان سریالش داره ساخته میشه

:-O نه بابا کارتون خیلی درسته

راستی جناب اوباما جسارتا میشه لطفا دستتتون زیاد تو دماغتون نکنید چون الان تصویرتونو زنده داریم من دارم جلوی همکارام خجالت میکشم ببخشیدا

شما توی خونه همیشه وقتی میخوابید مسواک هم بزنید بوی ...... ببخشیدا همش تقصیر این سنسورهای حساس به بو هستش

دیروز یک اقای پیتزا اورده بود هرچی زنگ زد نبودید طفلک برگشت الانم صاحب کارش اخراجش کرده رفته وال استریت بست نشسته اینکارارو میکنید دیگه که میگن ولش کن اصلا به ماچه
خوب ادامه میدادید ؟؟؟ هنوز 9 تا سوال میتونید بپرسید ..

اقای اوباما ؟ اه پس کجایید ؟؟

سنسورای این هواپیما میگن رفتین سرویس بهداشتی

بله بله خوب دیدمتون اهان رفتین لباسهای رسمی بپوشین بله بله چه کاره خوبی چون با زیر پیراهن و شورت زشت بود من جلوی برادران همکار دارم خیس عرق میشم از خجالت

ببخشید جناب اوباما میخوایین بدا ببینمتون فعلا بای بای .....
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 253 بار
سپاس‌های دریافتی: 713 بار

پست توسط kingday »

با عرض پوزش از گاف اخر اینجانب .....

خوب جناب اوباما چی شد چرا دیگه نمیپرسید ؟؟

--من اوباما رئیس جمهور امریکا از شما دوباره میخوام که هواپیمای مارو که اشتباهی در ایران فرود اومده بود به ما برگردونید.

اقای رئیس جمهور این هواپیمای شما اصولا همش داره اشتباه میکنه

این چند روز داره همش دورو وره شما اشتباهی میگرده فیلمو و این چیزا میفرسته ما هم مجبوریم اونارو ضبط کنیم دیگه دیویدی خام نداریم تموم شد

الان هم داره از تصویر شما برامون فیلم میفرسته گفتم برن بچه ها یه بسته دی وی دی بگیرن بیارن هارد گرون شده نمیصرفه الان بخریم

--چی از من ؟؟؟ شوخی میکنی ؟؟ فکر کردم دارین ؟؟ مگه رادارای ما چیکارن ؟؟؟

من نمیدونم واللا
اما ما روی هواپیماتون کاری کردیم که خودتونم نمیتونید ببینیدش وقتی هم نمیتونید ببینیدش پس به دردتون نمیخوره چون دوباره ممکنه گمش کنید یا ازون اشتباهها بکنه اما ما زبونشو بهتر از شما بلدیم.راستی جواب بیست سوالی رو نتونستید بگین من هم از دهنم پرید گفتم. :m:a
بله جواب بالا سره منزلتون هست.

--ای بابا عجب این بروبچ سیا هم که همش دارن گاف میدن این یکی هم که دیگه نوبرشه :-?

راستی اقای اوباما حالا که نتونستید جواب رو بگین میخواستم خواهش کنم یه چند تا دیگه ازون هواپیماها هم برای بقیه دوستامون میخواستیم اوناهم سرگرم بشن حالا که دیدین این برو بچ خودتون عرضه نگهداریشو ندارن بفرستین بیاد اینور بعد بزودی میان همون نزدیکای خودتون برای گردش نمیزاریم زیاد ازتون دور بشن اینو قول میدم .

-- اهممم واللا چی بگم بزراین با اهل و ایال مشورت کنیم یه سر تو سنا هم بگیم ببینیم چی میگن باشه چشم

خیلی ممنون اقای اوباما خدا از بزرگی کمتون نکنه این رفقای ما تو سپاه دارن برای یک دست بازی ! چیز ززز یعنی کنترل این هواپیما سرو دست میشکونن ما همش باهاشون مشکل داریم. :(
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi »

جناب آقای اوباما.سلام.
به سنترال کلوب خوش آمدید.مزین فرمودید.
بر آن شدیم تا پس از تحلیل و مهندسی معکوس هواپیما معایبی از هواپیما رو خدمتتون عرض کنم.
البته قابل ذکره که دوستان مهندس تونستند بصورت مهندسی معکوس قطعات هواپیما رو از هم جدا کنند.اما سر هم کردنش دیگه با خداست.
اولین عیب عمده هواپیمای شما جای بسیار کم کابین خلبان هست.
طوری که تنها چیزی که داخل اون کابین جا میشد توله سگ یکی از همکاران بوده که اون هم تجربه پرواز نداشته.
[External Link Removed for Guests]
ما این عیب رو مرتفع کردیم.و مدل رو IQ-170 نامگذاری کردیم.
دومین عیب این بود که رادار ها به سختی میتونستند اون رو پیدا کنند.
ما پس از زحمات فراوان یکی از افراد رو اون تو جا دادیم و با یک جوی استیک فراسو "ماشاالله هواپیماتون فرمون هم نداشت" تونستیم هواپیما رو بپرونیم.
چون تجهیزات GPS در هواپیما یافت نمشد مجبور شدیم با رادار هواپیما رو رهگیری کنیم و خلبان رو راهنمایی.که پس از پرواز نتونستیم با رادار هواپیما رو بیابیم.
البته فعلا این مشکل هم رفع شده.
خوشبختانه خلبان تونست با مهارت خودش خلبان رو به ایران برگردونه.یه دکمه اون تو بود با نام SPY که خلبان اون رو که زد هواپیما اومد ایران.
سومین عیب هم که خیلی عیب بزرگی بود سنسور های زیادش بود که برخی از اونا هم خراب بود.
یه چراغ بود که نوشته یود Atomic Bomb Detected.
تا وقتی که روی ایران پرواز میکردیم سالم بود و خاموش بود.اما چشمتون روز بد نبینه.خلبان میگفت به محض ورود به خاک آمریکا این چراغه هی چشمک میزد و آلرت میداد.
ما این سنسور ها رو هم از هواپیما برداشتیم.
در پایین میتونید عکس IQ-170 رو که هیچکدام از مشکلات هواپیمای شما رو نداره رو ببینید.
[External Link Removed for Guests]
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”