شیر رها شده در تهران امکان دارد متعلق به باغ‌ وحش ارم باشد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه 4 بهمن 1387, 7:36 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

شیر رها شده در تهران امکان دارد متعلق به باغ‌ وحش ارم باشد

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن حمایت از حیوانات گفت: باغ وحش ارم طی سال‌های گذشته شیرهایی را به مردم فروخته است ممکن است این شیرها همان شیرها باشند که کاملاً اهلی و دست‌آموز شده‌اند.
 
تصویر 
  جاوید آل‌داوود در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره رهاسازی برخی حیوانات از جمله شیر، روباه و کرکس طی روزهای اخیر در تهران اظهار داشت: باغ وحش پارک ارم طی سال‌های اخیر، شیرهای باغ وحش را به مردم می‌فروخت که احتمالاً این شیرها همان شیرها باشند که کاملاً اهلی و دست‌آموز هستند.وی در ادامه افزود: بعضی از این شیرها از باغ وحش خارج نمی‌شدند و افراد در همان قفس‌های باغ‌وحش از آن‌ها نگهداری می‌کردند و بعضی را هم از باغ وحش خارج می‌کردند. رئیس انجمن حمایت از حیوانات گفت: البته باید صاحبان این حیوانات پیدا شوند و مشخص شود که آن‌ها این حیوانات را از کجا آورده‌اند.آل داوود ادامه داد: البته شیر با نگهداری در خانه، اهلی می‌شود و در حال حاضر برای نگهداری از آن‌ها باید دقت بیشتری از سوی مسئولان صورت پذیرد.  
[HR]تهرانی ها مراقب خودتون باشید اگه فردا کرکدیلی ، گوریلی چیزی تو خیابون دیدید نترسید ، چون اینا را اگه تو خونه نگه دارن اهلی میشن !!! بعدشم اصلا ربطی به این نداره که باغ وحش از عهده نگه داری حیوونای زبون بسته بر نمیاد تصویر 
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”