اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط samsun »

  گزارش آخرین نیوز به نقل از همشهری آنلاین، جاسوس دستگیر شده سازمان سیا در بخشی از اعترافاتش گفت: به من گفته شد با اعزام به ایران یک منبع برای وزارت اطلاعات می‌شوی و سه هفته اطلاعات هماهنگ شده را به آنها می‌دهی، سپس پولی هم می‌گیری و برمی‌گردی.   دستور باراک اوباما میز ایران در سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا سیا مامور می‌شود تا علاوه بر هزینه‌های گذشته، فعالیت‌های خرابکارانه و جاسوسی که تاکنون انجام می‌داده، پروژه‌ای سه جانبه را بسیار محرمانه و با همکاری موساد و MI6 طراحی کند. 
  این پروژه علاوه بر ترور و جنگ رسانه‌ای، ‌سیا تمام توان خود را برای فاز سوم طرح‌ به کار می‌گیرد، «راهی برای نفوذ به ایران ». 
  سازمان سیا جدی است که این پروژه با فوریت و جدیت تمام در دستور کار قرار می‌گیرد. به همین منظور یک تیم ویژه مامور می‌شود تا زبده‌ترین فرد را برای نفوذ به دستگاه اطلاعات ایران انتخاب کند. 
  مورد نظر در آریزونای آمریکا متولد شده و سابقه یک دهه آموزش‌های فشرده اطلاعاتی را در رزومه خود دارد. نام برده در آگوست 2001 در قسمت اطلاعات ارتش آمریکا مشغول به کار می‌شود. 
  میرزای حکمتی جاسوس دستگیر شده سیا در ایران یکشنبه شب در گفت وگویی که از شبکه سوم سیما پخش شد در خصوص جذب خود در سازمان سیا گفت: سال 2001 دبیرستان را تمام کردم و تصمیم گرفتم وارد ارتش آمریکا بشوم. آگوست 2001 رسماً لباس ارتش آمریکا را پوشیدم و آموزش‌های مختلف نظامی اطلاعاتی را دیدم. 
  افزود: از آموزش‌های عمومی و ویژه نظامی به دانشگاهی مخصوص فرستاده شدم تا در کنار آموزش‌های اطلاعاتی زبان‌های خاورمیانه‌ای را نیز بیاموزم. وقتی که فهمیدند من کمی فارسی و کمی عربی بلد هستم گفتند که ما دوست داریم شما را بفرستیم به یک دانشگاهی که عربی یادبگیری. 
  ادامه داد: سپس به عنوان تحلیلگر اطلاعات و با پوشش نظامی ارتش آمریکا وارد خاک عراق شدم و ماموریت اصلی من در این کشور شناسایی افرادی بین مقامات این کشور بود. 
  گفت: نظر مقامات عراقی را در مورد آمریکا و حضور نظامیان آمریکایی در عراق بررسی می‌کردم، هدفمان این بود که در بین سران و مقامات افرادی که تمایل به آمریکا دارند را پیدا کنیم و کاری کنیم که در وقوع هر مسئله‌ای، اینها از نظامیان و آمریکا حمایت کنند و بعد از ارسال گزارشات ما به اطلاعات ارتش، ماموران امنیتی جلسه‌ای مخفیانه با این مقامات برگزار ‌کرده و سعی می‌کردند رابطه نزدیکتری را برقرار سازند. 
  تصریح کرد: آمریکا قصد داشت تا با تصرف چاه‌های نفت عراق سازمان اوپک را ورشکست کرده و کاری کند که نفت فقط با دلار معامله شود تا قدرت آمریکا مقابل چین و روسیه بیشتر باشد. 
  جاسوس سازمان سیا گفت: یکی از دلایل حضور نظامی آمریکا در عراق این بود که در خاورمیانه حضور داشته باشد و با نفوذ در گروه‌های اسلامی در بین مردم مسلمان نیز نفوذ کند و انحراف ایجاد کند. 
  افزود: یکی دیگر از اهداف آمریکا کنترل خاورمیانه از جمله ایران، سوریه، لبنان، عراق، بحرین و حتی تونس بود تا جمهوری اسلامی برای این کشورها الگو نشود. 
 تصویر 
  اظهار داشت: بلافاصله پس از پایان ماموریت چند ماهه در عراق به استخدام چندین شرکت اطلاعاتی در آمدم. «دارپا» مرکز پیشرفته تحقیقاتی و اطلاعاتی متعلق به وزارت دفاع آمریکا است که من را از سال 2005 تا 2007 به خدمت گرفت. 
  ادامه داد: پس از دارپا به شرکت کوما' (KUMAGAMES) رفتم. این ‌شرکت رایانه‌ای از سازمان سیا پول می‌گرفت تا فیلم‌ها و بازی‌های خاصی را برای تغییر افکار عمومی در خاورمیانه طراحی و رایگان توزیع کند. هدف شرکت مذکور این بود که مردم عراق و همه دنیا را قانع کند که کاری که آمریکا دارد در کشورها انجام می‌دهد حرکت خوبی است. 
  گفت: در ماه ژولای 2009 خانمی با من تماس گرفت که می‌گفت کارمند دولت است و اسمش دولارس بود. بعد از این تماس بارها تست دروغ سنجی و روانشناسی و معاینات پزشکی را با موفقیت طی کردم تا دولارس مامور گزینش سیا با من تماس گرفت و اعلام کرد که تحقیقات خاتمه یافته و باید منتظر تماس آنها بمانم. 
  افزود: سپس یک تماس از BAESYSTEMS با من گرفته شد که باید به عنوان تحلیلگر اطلاعات به عراق بروم. در آن کشور حدود دو سال استفاده از سیستم‌های محرمانه و جمع‌آوری اطلاعات از اماکن و اشخاص مختلف را به طور کاربردی فرا گرفتم و در این مدت سازمان سیا می‌کوشید تا پوششی مناسب برای ماموریت بزرگ من بیابد. 
  دستگیر شده سازمان سیا ادامه داد: از عراق به آمریکا فراخوانده شدم و در هتل واشنگتن پس از یک ساعت و نیم سئوال و جواب توسط یک مامور به من اعلام شد برای انجام یک پروژه اطلاعاتی لازم است که به ایران سفر کنم. 
  گفت: این مامور سیا با دادن توضیحات ریز و دقیق، من را برای انجام این ماموریت بزرگ توجیه کرد و این اطمینان را نیز داد که با پوششی که برایم ایجاد می‌کنند هیچ مشکلی در طول این ماموریت پیش نخواهد آمد. 
  با اشاره به اینکه در خصوص این اجرای پروژه آنقدر سئوال، تمرین کردیم تا سناریو را بخوبی فرا گرفتم، افزود: به من گفته شد با اعزام به ایران یک منبع برای وزارت اطلاعات می‌شوی و سه هفته اطلاعات هماهنگ شده را به آنها می‌دهی، سپس پولی هم می‌گیری و برمی‌گردی. 
  افزود: من اجازه دسترسی به سری‌ترین سیستم‌های اطلاعاتی را پیدا ‌کردم و برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز پروژه نفوذ به پادگان بگرام افغانستان فرستاده ‌شدم. 
  ادامه داد: از پایگاه بگرام تا کابل 45 دقیقه فاصله بود و من در یک مرکز جاسوسی کار می‌کردم که در بگرام مستقر بود. از بگرام یکسری پرواز داشتم که یکی از آنها از خط بگرام به دبی بود که با سفر به امارات دو روز در دبی مستقر شدم و از آنجا با تهیه بلیت به تهران آمدم. 
  تصریح کرد: نقشه سازمان سیا این بود که در وهله نخست، یک‌سری اطلاعات ارزشمند را بدهند که بعد ببینند اطلاعات خوبی است یا نه و بعدا با من تماس بگیرند. 
  گفت: اما دستگاه امنیتی ایران با ارزیابی درست از اطلاعات به فرعی بودن کار پی برده و با شناسایی مسیرها و راه‌های اعزام من، نه تنها پروژه نفوذ را با شکست مواجه کردند بلکه شبکه گسترده جاسوسی با طیف وسیعی از اطلاعات، ستاد را شناسایی و منهدم کردند. 
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 246
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 آبان 1390, 3:56 pm
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط arash128 »

برو واسه بچه محلات تعریف کن جوجه :::P
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1453
تاریخ عضویت: چهارشنبه 26 اسفند 1388, 11:17 am
سپاس‌های ارسالی: 8686 بار
سپاس‌های دریافتی: 13236 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط Java »

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط samsun »

اظهار نظر جالب پدر جاسوس بازداشت شده
پدر جاسوس بازداشت شده آمریکایی در ایران در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس، هرگونه همکاری فرزندش با سیا را رد کرد و هدف وی از سفر به ایران را دیدار بستگانشان عنوان کرد.
به گزارش مشرق ، فارس به نقل آسوشیتد پرس نوشت: پدر امیر میرزا حکمتی، تبعه ایرانی‌الاصل آمریکا که چند روز پیش به اتهام جاسوسی برای سازمان سیا و تلاش برای نفوذ به دستگاه اطلاعاتی ایران بازداشت شده بود، در مصاحبه با این خبرگزاری مدعی شد که فرزندش بی‌گناه است.

پدر حکمتی در این گفتگو عنوان کرد که پسرش هیچ ارتباطی با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا نداشته و تنها برای دیدن مادربزگش به ایران آمده و اتهامات وی بی‌اساس است.

این درحالی است که تصاویر و فیلم‌های حضور وی در پایگاه نیروهای آمریکایی در بگرام افغانستان منتشر شده و در این تصاویر حتی وی با لباس نظامیان آمریکا نیز در حال آموزش‌های نظامی دیده شده می‌شود.
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
Fast Poster
Fast Poster
پست: 212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 6 آذر 1390, 3:37 pm
سپاس‌های ارسالی: 257 بار
سپاس‌های دریافتی: 442 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط indistinct »

ایول به بچه های اطلاعات.دمشون گرم :smile:
دارن آمریکارو :o3 میکنن ::ns .هرچی جاسوس میفرسته میگیرن.از هواپیمای بدون سرنشین تا آدم. :m:a
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 20
تاریخ عضویت: جمعه 25 آذر 1390, 5:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 69 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط ghosseh »

ایرانی‌ها به مرکز فرماندهی سازمان سیا نفوذ کرده‌اند

گزارش‌هاي جديد در مورد سرنگوني هواپيماي بدون سرنشين سازمان سيا توسط ايران نشان مي دهد كه نه تنها ايران توانسته سيستم اين هواپيماها را هك كند بلكه در سيستم داخلي سازمان سيا در خاك آمريكا نیز نفوذ كرده است.

به گزارش الف به نقل از راشاتودي، براساس اطلاعاتي كه راشاتودي بدست آورده مشخص شده است كه اين پهپاد آمريكايي به دليل نقص فني تجهيزات سرنگون نشده است بلكه توسط مهندسان ايراني هدايت و در اختيار ايران قرار گرفته است.

براساس اطلاعات بدست آمده كه راشا تودي در مصاحبه با مقامات خارجي بدست آورده مشخص شد كه مهندسان ايراني توانسته‌اند كامپيوترهاي اين هواپيماهاي بدون سرنشين آمريكا را رهگيري كنند و عملا هدايت سيستم آن را در اختيار بگيرند.

زمانی که هواپیما از مسیر خود گمراه شده است ایرانیها توانسته اند سیستم داخلی نقشه برداری آن را برنامه ریزی دوباره کنند، به گونه ای که هواپیما گمان برده پایگاه ایرانی پایگاه آشیانه ای است که باید در آن فرود بیاید. بدین ترتيب كه اين هواپيما بدون هيچ آسيبي از يك ماموريت در افغانستان در خاك ايران فرود آمده است.

منابع نظامي همچنين در گفتگو با پایگاه خبری دبكا فايل بر اين موضوع تاكيد كردند كه ايراني‌ها توانسته اند مسيري را براي نفوذ در مراكز فرماندهي هواپيماهاي بدون سرنشين سازمان سيا در خارج از واشنگتن در منطقه لانگلي ويرجينيا در اختيار بگيرند.

براساس اين گزارش لئون پانه‌تا وزیر دفاع آمریکا در گفتگويي با خبرنگار شبكه فاكس نيوز بر اين موضوع تاكيد كرده است كه خبر ادامه ماموريت‌هاي پهپادهاي آمريكا عليه ايران كذب است. اين اظهارنظر پانه‌تا در حالی مطرح شده است که وزارت دفاع آمریکا به نظرمی رسد حداقل برای مدتی ماموریتهای این هواپیماهای بدون سرنشین را به حالت تعلیق در آورده است چون نگران است دومین هواپیمای بدون سرنشین دست ایران بیفتد.

به دنبال سرنگونی این پهپاد توسط ایران، آمریکا تلاش کرد به مردم این کشور نشان دهد که امنیت آمریکا مورد تهدید نيست. واشنگتن ابتدا روند انکار را در پیش گرفت اما در نهایت کار به درخواست از ایران برای پس دادن این هواپیما کشید. مهندسان ایرانی علاوه بر هک کردن سیستم جی.پی.اس این هواپیما توانسته‌اند در مرکز فرماندهی این هواپیما در خاک آمریکا نفود کنند و با توجه به سالم بودن این هواپیما ایرانی ها حتما در مرکر فرماندهی این هواپیما نفوذ داشته اند.

با توجه به این سناریوی مطرح شده این احتمال که هدایت این هواپیما از خاک آمریکا انجام شده و حتی با همکاری برخی آمریکایی انجام گرفته، محتمل است.
Junior Poster
Junior Poster
پست: 171
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 8 شهریور 1390, 5:37 pm
سپاس‌های ارسالی: 69 بار
سپاس‌های دریافتی: 406 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط aliamous »

اقا يه سوالي
دقت كردن كه اين عكسها از كجا دست ايراني ها افتاده.
اين دوست عزيز كه به خيال خودش واسه جاسوسي اومده به هيچ عنوان نيروهاي امريكايي بهش اجازه نميدن اين عكسها رو با خودش به ايران بياره پس ميشه به ابعاد گسترده تري از نفوذ نيروهاي اطلاعاتي ما در دستگاه هاي به اصطلاح اطلاعاتي امريكا پي برد مگه نه؟
هستم اگر نيستم گر نروم ميروم تصویر
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط samsun »

ادعاي آمريكا درباره جاسوس سيا در ايران

ایسنا: خبرگزاري فرانسه گزارش داد: ويكتوريا نولاند، سخنگوي وزارت امور خارجه آمريكا روز سه شنبه گفت كه سفارت سوئيس به عنوان حافظ منافع آمريكا هنوز به اميرميرزا حكمتي دسترسي كنسولي پيدا نكرده است.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا دولت آمريكا معتقد است كه حكمتي به اشتباه به جاسوسي متهم شده است؟ گفت: باور ما اين است.

به گزارش ايسنا وزارت اطلاعات روز شنبه با صدور اطلاعيه‌اي از شناسايي و دستگيري يك جاسوس ايراني تبار سيا خبر داد.

در اطلاعيه وزارت اطلاعات آمده است: دولت آمريكا در تداوم اقدامات خصمانه و همه جانبه اطلاعاتي و عملياتي عليه جمهوري اسلامي ايران و مردم سربلند كشورمان سرمايه‌گذاري سنگين و طراحي پيچيده و گسترده‌اي را ترتيب داده بود تا امكان نفوذ در تشكيلات اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران را ايجاد نمايد.

در اين راستا سازمان جاسوسي آمريكا سيا به يكي از تحليل‌گران اطلاعاتي خود كه سوابقي همچون فعاليت در واحدهاي اطلاعاتي ارتش آمريكا و حضور در پايگاه‌هاي نظامي آمريكا در افغانستان و عراق را دارد، اجراي سناريوي اطلاعاتي ـ عملياتي پيچيده‌اي را محول كرد، طي اين سناريو جاسوس مورد نظر بايد خود را در مسير دالان‌هاي اطلاعاتي منتهي به وزارت اطلاعات قرار مي‌داد و در مراحل بعدي امكان القاء اطلاعات فريب در مقياس وسيع به وزارت اطلاعات و نيز انجام جاسوسي را فراهم آورد.

اين مامور ايراني‌ تبار سازمان سيا پس از گذراندن آموزش‌هاي پيچيده اطلاعاتي در چند مرحله و ورود به منطقه ضمن جمع‌آوري‌هاي اطلاعاتي با سلسله فعاليت‌هاي هدفمند و برنامه‌ريزي شده ماموريت خود را آغاز كرد اما با هوشمندي سربازان گمنام امام زمان (عج) به محض ورود اين فرد به پايگاه بگرام افغانستان مورد شناسايي قرار گرفته، جاسوسي نامبرده و ماموريت‌هاي محول شده به وي آشكار شد. بر اساس همين گزارش جاسوس ياد شده سپس زير نظر مامورين اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران قرار گرفت و پس از ورود به خاك كشورمان مدتي تحت تعقيب بود و همزمان با آغاز ماموريت جاسوسي خويش مقتدرانه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

بدين ترتيب اين طرح سازمان جاسوسي سيا نيز افشا و خنثي شد و يك بار ديگر نيات پليد دشمنان با اشراف و اقتدار اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران با شكست مواجه شد.
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 585
تاریخ عضویت: شنبه 9 مهر 1390, 7:48 pm
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: اولین تصویر و اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا

پست توسط Cloor Master »

aliamous نوشته شده:اقا يه سوالي
دقت كردن كه اين عكسها از كجا دست ايراني ها افتاده.
اين دوست عزيز كه به خيال خودش واسه جاسوسي اومده به هيچ عنوان نيروهاي امريكايي بهش اجازه نميدن اين عكسها رو با خودش به ايران بياره پس ميشه به ابعاد گسترده تري از نفوذ نيروهاي اطلاعاتي ما در دستگاه هاي به اصطلاح اطلاعاتي امريكا پي برد مگه نه؟


عکس را ول کن از کجا متوجه شدند یک سرباز امریکایی ایرانی الاصل در اون پادگان است مگر اون تو جاسوس دارند
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”