تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط nima20 »

تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم حضرت موسی (ع) و طرح فیلمسازی اسلامی
خبرگزاری فارس: بخش‌هایی از مفاد طرح فیلم‌سازی اسلامی برای تربیت کارگردان‌ها و نویسندگان اسلامی و تازه‌ترین جزئیات مراحل ساخت سریال عظیم و ۷۰ قسمتی حضرت موسی (ع) و برخی درد‌ دل‌های استاد فرج‌الله سلحشور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده متعهد و انقلابی سینمای ایران تشریح شد.


استاد فرج‌الله سلحشور که نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مجموعه عظیم تلویزیونی «موسی(ع)» را برعهده دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره انتخاب بازیگر نقش این پیامبر گفت: هنوز بازیگر نقش حضرت موسی(ع) مشخص نشده است و اگر بودجه مقدماتی سریال را از تلویزیون بگیریم کار انتخاب بازیگران را آغاز می‌کنیم تا بتوانیم بازیگران مناسب این سریال را پیدا کنیم.
وی ادامه داد: ترجیح من این است که در این مجموعه از بازیگران پاک و سالم سینما و تلویزیون استفاده کنیم و حتی در این مسیر از بازیگران آماتور نیز استفاده خواهیم کرد.
سلحشور تصریح کرد: این سریال عظیم‌ترین اثری است که تا به حال تاریخ دنیا به خود دیده است و خیلی فراتر از توان ماست البته از لحاظ تکنیکی هم باید خود را بالا بکشیم که نیاز به بودجه دارد. باید ببینیم مسئولین ذیربط برای این کار وقت می‌گذارند یا خیر. هر قسمت این سریال ۵۵ دقیقه است که هر دو قسمت معادل یک فیلم سینمایی عظیم است و فقط حدود ۵۰۰ دقیقه جلوه‌های ویژه دارد.
وی با بیان اینکه کمر صهیونیسم در این سریال خواهد شکست، عنوان داشت: دو کارگردان آمریکایی تا شنیدند ما می‌خواهیم سریال موسی(ع) را بسازیم، ساخت سریالی نظیر آن را آغاز کردند. هالیوودی که طی این سالها حضرت موسی را فراموش کرده بود وارد عمل شده است و می‌خواهد درباره این پیامبر فیلم بسازد. نزدیک به ۴ هزار سال توطئه صهیونیست‌ها را که دنیا را فریب داده همه این‌ها در بخش‌هایی از این سریال بیان می‌شود.
سلحشور درباره تحقیقات صورت گرفته روی فیلمنامه سریال حضرت موسی(ع) نیز توضیح داد: یک سال روی آن تحقیق کرده‌ایم تا فقط داستان کلی را به دست آوریم و حدود ۲۲ تن از علما و اساتید روی آن کار کرده و کمکمان کرده‌اند. مانند آیت الله خاتمی، حاج مهدی طائب، دکتر میرباقری، دکتر نقیب‌فر، دکتر زنجانی که تاریخ شناس بسیار قدری هستند و ... چنین افرادی در این پروژه ما را یاری کرده‌اند و الان نیز در حال نگارش سناریو هستیم. فعلا هم حدود ۱۳ قسمت از سناریو آماده شده است. سیناپس اولیه ما ۳۰۰ صفحه است و سریال طی ۷۰ قسمت به پایان می رسد و حدود ۴ هزار نفر سیاهی لشکر در بخش‌های مختلف هستند و اجمالی بیشتر از ۵۰ هزار نفر خواهیم داشت.
این کارگردان در پاسخ به این سوال که امکان دارد شما قبل از آماده شدن فیلمنامه سریال را کلید بزنید؟ گفت: خیر. من عادت دارم که با سناریوی صحافی شده کار را جلو ببرم چون آماده نبودن فیلمنامه خسارت‌های بسیاری به بودجه می‌زند و گمان می‌کنم بیش از ۳۰۰ نفر بازیگر دیالوگ‌گو خواهیم داشت و حداقل ۵۰ بازیگر اصلی در سریال ایفای نقش کنند.
وی افزود: اگر خداوند توفیق بدهد تا آخر سال ۹۱ ما سناریو را تمام خواهیم کرد و قبل از آن وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد که گمان می‌کنم حدود ۶ الی ۷ ماه طول بکشد و ما می‌توانیم از ابتدای سال ۹۲ کار را کلید بزنیم. انشاءالله قرار است این سریال در شبکه یک سیما ساخته شود. تا به حال هم در حد سیناپس تلویزیون پرداخت‌هایی به ما داشته است و ما تقاضای اصلاح برآورد ارائه کرده‌ایم و امیدوارم که مشکل بودجه به زودی مرتفع شود.
سلحشور درباره اینکه این سریال چه فرقی با سایر کارهایش دارد؟ اظهار داشت: تفاوتش با سایر کارهایم این است که از نظر عظمت و صحنه‌ها و دکورها و جمعیت بسیار است و از لحاظ تکنیک و تخصص نیز تلاش داریم که کار را با کیفیت بالاتری بسازیم. در این مسیر هم من به هیچ عنوان از کارشناسان خارجی استفاده نخواهم کرد و با همکاران داخلی کار را می‌سازم.
این کارگردان در ادامه گفت‌وگو با فارس درباره سینما و تلویزیون ایران گفت: حقیقت امر این است که ما بچه‌های مذهبی و انقلاب می‌دانستیم سینمای قبل انقلاب مال ما نیست و از غرب آمده، هدفش هم این است که با نفوذ در جامعه اسلامی سراسر دنیا و جوامع تمام دنیا سعی کنند فرهنگ غرب و بهتر است بگوییم فرهنگ صهیونیسم را اشاعه بدهند چون بیان‌گذار سینما یکسری از صهیونیست‌های آمریکا بودند و علت اینکه مردم ما پیش از انقلاب برخی از سینماها را به آتش کشیدند و آن زمان مخالفت می‌کردند همین بود که سینما را خودی نمی‌دانستند، بعد از انقلاب نیز یک‌سری از نیروهای خودی وارد عمل شدند تا بتوانند کاری انجام بدهند شاید این سینما و تلویزیون مذهبی شود و در خدمت انقلاب اسلامی باشد.
وی در ادامه گفت‌وگو با فارس ادامه داد: در هر حال بخشی از نیروهای ما با مرعوبیت از دست رفتند و علت آن هم این بود که ما در زمینی بازی کردیم که دیگران آن را برای ما طراحی کرده بودند و با سینماگران، فیلمسازان و سریال‌سازهایی همکاری کردیم که چندین سال تجربه فعالیت به سبک قبل انقلاب و سینمای غربی را داشتند و آدم هایی بودند که ما نمی‌توانستیم آنها را تغییر بدهیم.
کارگردان مجموعه تلویزیونی مردان آنجلس تصریح کرد: ابتدا ی انقلاب ما نسبت به این مقوله شناخت نداشتیم و در نهایت حتی برخی بچه‌های انقلابی که ساخته نشده بودند، تسلیم و مرعوب شدند و در همان دانشگاه‌ها درس خواندند تا بعد از به دست آوردن شناخت، این جریان را به خدمت انقلاب دربیاورند. غافل از اینکه تربیت در این مکتب نیرو را به همان مکتب می‌کشاند. شما نمی‌توانید درسی را در مکتب الحادی یاد بگیرید و آن را به خدمت مکتب الهی دربیاورید الا تعداد انگشت‌شمار بچه‌هایی که تربیت شده ورک‌شاپ‌های آمریکایی نبودند و از مسجد و جبهه آمدند و در این محیط سالم ماندند چون از ریشه تحت تاثیر این افراد نبودند.
وی با بیان اینکه در هر حال سینما و فیلمسازی ما در خدمت اسلام و انقلاب نیست و این موضوع یک حقیقت است، تصریح کرد: برخی از نیروهای خودی ما الان شده‌اند طرفدار این سینما و اگر شما بخواهید با این سینما مبارزه کنید اولین کسانی که جلوی شما می‌ایستند افرادی هستند که به عنوان بچه مسلمان وارد این حیطه شدند. جلوی شما می‌ایستند و مبارزه می‌کنند و شما هم نمی‌توانید جلوی افرادی که مشهور به مذهبی بودن هستند بایستید و این روند تا جایی پیش رفته که حتی مسئولان ذیربط هم در برابر این نوع فیلمسازی تسلیم شده و آن را پذیرفته‌اند.
سلحشور گفت:حتی اگر کسی پیدا شود و به مسئولان ذیربط بگوید من راه‌کاری برای این فیلمسازی دارم و می‌شود این فیلمسازی را درست و اصلاح کرد، حاضر به این تغییر نیستند. در حقیقت الان برخی افراد جاده صاف‌کن و حامی این جریان فیلمسازی هستند نه هادی و اصلاح‌گر و در جایی مانند ارشاد و تلویزیون که تقریبا می‌توان گفت اختیار دار فیلمسازی هستند اصلا در چارت تشکیلاتی و شرح وظایفی چیزی به عنوان اصلاح ساختار فیلمسازی وجود ندارد و فقط می‌دانند باید پول بدهند تا برایشان کاری تولید شود و اصلا کاری به اصلاح ساختار ندارند، در حالی که مقام های عالی رتبه نظام بارها و بارها تاکید کرده‌اند که ما هنرمندان، فیلمساز و سینمای اسلامی می‌خواهیم و سر مسئولان هم آشکار و پنهان داد هم زده اند.
وی در ادامه گفت‌وگو با فارس تصریح کرد: متاسفانه مسئولان عرصه هنر چنین تعریف و محدوده‌ای برای خود قائل نیستند و اگر کسی هم قدمی پیش بگذارند حاضر نیستند از او حمایت کنند و الان می‌بینیم که فیلمسازان دوران شاه ۲۰ برابر تکثیر شده‌اند و قدرت و شهرتشان با رانت دولت بالا رفته است. با وام‌های ارزان قیمت و بلاعوض همه فیلمساز شده‌اند و اکثرا هم فیلم‌هایشان فروش نمی‌کند و دولت دائم حمایت می‌کند که لطمه نخورند و متاسفانه فساد برخی از آنها نسبت به اول انقلاب چند برابر هم شده است. شما فیلم‌های اوایل انقلاب و دهه ۶۰ را بگذارید و فیلم‌های دهه ۸۰ را هم بگذارید قاطعانه می‌توان گفت که فساد فیلم‌ها،مسائل ضد اخلاقی و تربیتی آنها و تاثیر منفی گذاشتن و فسادی که در سینماگر وجود دارد، بیشتر شده است و علنا آن را می‌بینیم.
سلحشور اذعان داشت: یکسری از فیلمسازان مرعوب فسادهای دیگری هم دارند و با سفارت‌خانه‌های خارجی ارتباط برقرار می‌کنند، با بنیاد سوروس ارتباط برقرار می‌کنند، با حزب سبزهای آلمان و واقعه برلین دست دارند و بنیان گذاران انقلاب مخملی را دعوت کرده و برایشان سخنرانی می‌گذارند و صدها وابستگی دارند و آوردن آقایان اسکار که بزرگترین مروجان فساد در دنیا هستند از جمله کارهایشان است. آنها همه را دعوت می‌کنند که همه این موارد روی هم می‌شود مفسده‌ای که متولیان سینما چشم خود را روی آنها بسته اند.
وی با طرح این پرسش که در چنین فضایی وظیفه من چیست؟ سخنان خود را این‌گونه ادامه داد: آیا من هم مثل همه سکوت کنم و بگویم من یک نفر هستم و زورم نمی‌رسد؟ که من اعتقادم این نیست و در کودکی از مذهب خود و در بزرگسالی از امام خمینی(ره) یاد گرفتم که اگر تنها هم ماندم به وظیفه‌ام عمل کنم مگر اینکه مسئولان و ارباب مذهب به من بگویند که سکوت کن و دیگر شرعا تکلیفی بر عهده من نیست. اما تا زمانی که علما و مراجع من نگفته‌اند سکوت کن، من سکوت نمی‌کنم. این هم جنگ است.جنگ فرهنگی. مثلا افرادی که سلحشور را می‌کوبند، جنگی است که سلحشور را در مقابل خود می‌بیند و تلاش می‌کند برای اینکه سینمای مورد نظر خود را حفظ کند، من هم به عنوان هنرمند بچه مسلمان تلاش می‌کنم تا سینمای مورد نظر خود را حفظ کرده و اشاعه دهم. خیلی هم عده و عده ندارم. نه مطبوعات و سایتی پشت سرم است و نه مسئولان.
استادسلحشور ادامه داد: اما اینها کوچکترین اعتراضی که می‌کنند به قدری روزنامه و نشریه پشت سرشان هست که به راحتی حمایت می‌شوند و به شدت بزرگنمایی و دروغ‌پردازی و مظلوم‌نمایی می‌کنند و ما را می‌کوبند. متاسفانه نیروهای خودی می‌ایستند تا یک نفر از سربازان را بکوبند تا بیافتد و بگویند فلانی هم زدند، همین! کسانی هم که هستند نمی‌آیند کاری انجام بدهند.
کارگردان مجموعه ایوب پیامبر در ادامه گفت‌وگو با فارس گفت: ما باید چکار کنیم؟ در حالی که حتی برخی علمای ما هم برخی از این فساد و روابط غیر اخلاقی را می‌بینند و می‌بینند که انقلاب و خانواده و جامعه در خطر است و باز هم سکوت می کنند. در حالی که این افراد در برابر انقلاب هیچ نیستند در حالی که این طیف در درون خودشان خود را قبول دارند در حالی که به علما و هیات‌ها و مساجد و خانواده‌های شهدا و ... مراجعه کنند آن موقع جایگاه خود را متوجه می‌شوند که کجاست. در میان یکسری آدم‌های مسئله دار که طرفدار اینها هستند، فکر می‌کنند کسی هستند و علی آباد هم برای خودش شهری است و پیروز هستند. یکسری نشریه معلوم‌الحال مانند خودشان نیز از آنها طرفداری می‌کنند و حرفشان را به کرسی می‌نشانند و گمان می‌کنند که حرفشان حق است. در این شرایط وظیفه من سلحشور مبارزه است و اگر بنشینم خیانت کرده‌ام و اگر به خاطر بودجه و بازیگر و این چیزها سکوت کنم، باز هم خیانت کرده‌ام و در حالی که می‌بینم برخی مسئولان و بچه مسلمان‌ها دارند بیدار می‌شوند و اشکالات را می‌بینند. حال من باید چه بگویم؟ باید چه کنم؟ سکوت کنم؟
سلحشور همچنین درباره سخنانش راجع به سینمای ایران در گفت‌وگو با فارس تصریح کرد: اصل حرف این است که بخشی از این سینما گرفتار فحشا است، گفتند می‌خواهند آنجلینا جولی را به ایران دعوت کنند، گفتم که معلوم است که یک فاحشه بین‌المللی را چه کسانی دعوت می کنند. حال تلخ گفتم و یقین دارم که این حرف عاقبت به خیر شده است و یک عده دارند می‌پرسند و سوال می‌کنند.
وی ادامه داد: حتی داد خانمی مثل تهمینه میلانی هم درآمده و می‌آید و روابط بین سینمای ایران را به تصویر می‌کشد، در حالی که فمینیست است و مروج فمینیست و زن سالار است. با این همه نمی‌تواند در مقابل فساد در بخشی از سینما تاب بیاورد یا خواهرزاده ایشان و یا سایت‌هایی می‌زنند که فلان بازیگر و یا کارگردان ده‌ها دختر را بی‌بصیرت کرده که از میان آنها دختری خودکشی می‌کند و یا کارگردان‌ها و بازیگرانی که صدایشان درمی‌آید که بله حقیقت دارد و ما تا کی باید سکوت کنیم؟
سلحشور عنوان داشت: زن و مرد در لفظ فاحشه به معنای منکر و زشتی از نظر من برابر است و اگر زن فاحشه داریم، مرد فاحشه هم داریم، البته زنان عفیف و پاکدامن بسیاری در سینما وجود دارند. با بسیاری از آنها من کار کرده ام.اصلا طرف حرف من آنها نبوده اند. اگر کلیتی در سخنان من به وجود آمده نسبت به آن عذرخواهی می‌کنم. البته بارها عذرخواهی کردم. برای خودم نیز کسرشأن نمی‌دانم که از این قشر معذرت‌خواهی کنم.
وی گفت: تا به حال صدها بار هزاران نفر از مومنان آمدند پیش ما و گفته‌اند که الحمدالله سینمای ما هم درست شده و امثال شما را دارند و امثال من و آقای شورجه شده‌ایم سپر بلای سینما و وقتی مسئولان می‌خواهند بروند بودجه بگیرند از ما نام می‌برند و هرگاه کار می‌خواهند کار ما را ارائه می‌دهند و ما شده‌ایم سپر بلا و پوشش این سینما و نمی دانم باید جواب خدا را چه بدهم؟
وی ادامه داد: در حالی که ما برای اصلاح سینما راه داریم. صد بار گفته‌ام و اصلا گوشی بدهکار نیست. ما برای فیلم‌سازی اسلامی مبانی اسلامی و قرآنی تعریف کرده‌ایم و از قصه و تمثیل در قرآن شناخت داریم و بنا بر این تعریف باید مبانی فیلم سازی ما مطابق آن باشد و مبانی و اصول برایش تعریف کرده‌ایم.
کارگردان یوسف پیامبر(ع) عنوان داشت: وقتی من این موارد را برای علما گفتم، گفتند که تفاوت آنچه تو میگویی با این سینما از خدا تا بشر است. ما اصول را تعریف کرده‌ایم و بنا بر آن حدود صد و خورده‌ای قصه تعریف کرده‌ایم و بر اساس آنها حدود ۳۰ فیلمنامه نوشتیم و از آنها ۹ فیلم ساخته شد. حتی به وزارت ارشاد و تلویزیون هم گفتیم می‌توان فیلمسازی اسلامی داشته باشیم. من در این مورد طرح دارم و اگر گوش شنوایی و حمایتی در کار بود، حاضرم ظرف ۴ سال این طرح را اجرا کنم.
وی اظهار داشت: ما اول باید به چند استاد دانشگاه، علما و نویسنده و کارگردان بگوییم شما بنویسید و بسازید حتی چند بار و باید به معیارهای مورد نظر اسلام برسیم. الان هم اگر بخواهیم سینمای مذهبی پا بگیرد، در ابتدا باید آزمون و خطا کنیم. وقتی این گروه گردهم بیایند آن موقع می‌توانیم چندین فیلم بسازیم و وارد جامعه کنیم و حتی بسیاری از افراد مومن این حوزه در خدمت این کار گرفته شوند.
وی تصریح کرد: اگر به مدت ۴ سال بودجه‌ای معادل ۲۰ میلیارد تومان به ما می‌دادند، ما ده کارگردان، ۲۰ نویسنده قدرتمند و ده کارگردان و ۱۰ نویسنده در رده‌های پایین‌تر خواهیم داشت. وقتی کار مذهبی تبدیل به جریان بشود، خود به خود قشر مذهبی بیدار می‌شوند و بعد ما بعد از چند سال می‌بینیم افراد بسیاری هستند که در خدمت اسلام کار می‌کنند. این نیروها بعد از ورود به سینما دیگر جذب جریان مرعوب و واپسگرای حاضر نمی‌شود و خود برای خودش حرف دارد.
استاد سلحشور در پایان سخنان خود گفت: من صدها بار گفته‌ام که سینماگر نیستم و مبلغی هستم که حرفهایم را از طریق سینما عنوان می‌کنم ولی عضو و جزو این جریان نیستم
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 246
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 آبان 1390, 3:56 pm
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط arash128 »

فقط خدا کنه مثل سریال یوسف پیامبر نشه،منظورم کار دکور و طراحی صحنه اون سریال بود که خیلی ضعیف بود(برج و باروها،شمشیر ها و نیزه ها،خونه ها،خیابونا،اون سوله ها که اصلاًخوب نبودن)،بعضی از بازیگر ها هم که اصلاً در حد نبودن،انشا الله موفق باشن
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 21
تاریخ عضویت: شنبه 5 آذر 1390, 7:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 58 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط Bambeloni »

درسته حضرت موسی( ع) از پیامبران اعظم خداوند بوده است اما این آقای سلحشور علاقه خاصی به پیامبران یهود دارد!! اگه کسی دیگه ایی بود حتما بهش این آقا برچسبی میزد!

حضرت ایوب(ع) رو هم این آقا فیلمش رو ساخت!
اما به هر حال دستش درد نکنه تا ببینیم چیکار میکنه!
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 585
تاریخ عضویت: شنبه 9 مهر 1390, 7:48 pm
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط Cloor Master »

این همه فرده تاریخی تو کشور گیر دادند به موسی حالا اگر فیلم را بسازند اسراییل میاد اعتراض می کند نمی گذارد هیچ کجا جز ایران پخش شود به نظر من اگر بیایند جای این سریال ها فیلم سینمایی بسیار حرفه ایی درست کنند بهتره البته منظورم داستان همین فیلم هاست که باید به صورت سینمایی درستش کنند هر کار کنند این سریال ها به خوبی فیلم سینمایی در نمی ایند فقط زیادی پول خرج می کنند سینما هم که ازفوتبال بدتر شده
اخراج شده
نمایه کاربر
پست: 36
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 22 آبان 1390, 1:49 am
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار
تماس:

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط mahdionline71 »

نه خوبه خوشم میاد دست می زاره رو نقطه ضعف این صیهونیستا.عالیه کارش عالیه من از همینجا ازش قدردانی می کنم و به آقایونی که نظرات مخالف دادن می گم .که بهتره بیشتر در مورد مسائل روز و دنیا تحقیق کنن بعد نظر بدن این همه پیامبر چرا حضرت موسی.!!!(حضرت موسی رو درست می کنه چون نقطه حساس یهودیایه) :x
كسی كه سلاحهای خود را رها كرده و ناله كنان می گوید نمی توانم، از من ساخته نیست وبدشانسم، ترحم انگیزترین مخلوق دنیاست.((لاواتر))
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 246
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 آبان 1390, 3:56 pm
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط arash128 »

دوستان این چه حرفهاییه؟ خداوند در آیه 136 سوره مبارکه نسا می فرماید:اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد به خدا و پيامبر او و كتابى كه بر پيامبرش فرو فرستاد و كتابهايى كه قبلا نازل كرده بگرويد و هر كس به خدا و فرشتگان او و كتابها و پيامبرانش و روز بازپسين كفر ورزد در حقيقت دچار گمراهى دور و درازى شده است (۱۳۶)
پس حضرت موسی(ع)نه اسطوره هستند و نه شخصیت معمولی :x ایشان پیامبر محبوب خدا هستند و ایمان داشتن به ایشان و کتاب آسمانیشان بر همه ما واجب شده و ساختن فیلم در مورد ایشون هیچ ربطی به صهیونیست ها نداره،موفق باشید
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط Erratic »

اقا اقا اقا
یه لحظه استوپش کن
شما راست میگین پیامبرا خوبن اماما خوبن درست
چرا نمیان درباره ی تاریخ ایران فیلم درست کنن؟؟؟
چرا کسی نمیاد فیلم کوروش کبیر یا مثلا نادرشاه یا هر کس دیگه ای از تبار این خاکو درست کنه؟؟
چرا؟؟
چرا این همه کشور از جمله چین ایرلند انگلستان یا... به تاریخشون عشق میورزند و کلی فیلم ازشون میسازن اما ما همیشه تاریخمونو پشتمون قایم میکنیم؟؟؟
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 246
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 آبان 1390, 3:56 pm
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط arash128 »

در این زمینه حق با شماست و من موافقم که در این زمینه کمی کم کاری شده
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 585
تاریخ عضویت: شنبه 9 مهر 1390, 7:48 pm
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط Cloor Master »

چی چین انگلیس و....به تاریخشون عشق می ورزند از کلی فیلم که چین ساخته فقط سخره سرخش واقعیه ۹۹۹تا دیگش دروغه حتی داستان هم نیستند عرضه دارند میاند تاریخ سازی می کنند از همه جای دنیا دارند هویت کش می رند جدیدا دارند کاوویی های امریکا هم تو فیلماشون به عنوان یک چینی جا می کنند انگلستان هم که فقط تونسته رابین هود را ۱۰۰بار بسازد در واقع هرکی می خواهد کارگردان بشد یکبار یک رابین هود می سازد فرانسه هم فقط ژاندراک یا ژاندارک را دارد باقیشون را بنداز دور فقط چندتا فیلم از روم غربی ساختن چون جرات نداشتند از روم شرقی بسازند چون ۲۴ساعت با ساسانیان جنگ می کرد اون وقت کلی از محبوبیت روم کاسته می شد فقط ما ایرانی ها هستیم که خدای تاریخ را داریم ولی چی بگم اخه بگم کم کاری می شد اخه اصلا دربارش دارند کاری می کنند که بخواد کم کاری بشد اون وقط تمام دنیا از شرق تا غرب یک جوری از تاریخ ما الگو می گیرند باید قبول کنیم که سینما ما به جز دهه هفتاد اصلا نباید سینما حسابش کرد همش شده عشق عاشقی این اقای سلحشور مگه دیگه کسی هم می رود براش فیلم بازی کند به خاطر اون تهمت هایی که چند وقت پیش به هرچی بازیگر زن چه از جون چه پیر زد
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 246
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 آبان 1390, 3:56 pm
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط arash128 »

سینمای دهه هفتاد خیلی خوب بود،مخصوصاً ژانر دفاع مقدس با اون کارهای جاودانی :smile:
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 233
تاریخ عضویت: جمعه 27 اسفند 1389, 9:32 pm
سپاس‌های ارسالی: 303 بار
سپاس‌های دریافتی: 575 بار

Re: تازه ترین جزئیات از ساخت سریال عظیم صدا و سیما

پست توسط alavi66 »

razates نوشته شده: اقای سلحشور مگه دیگه کسی هم می رود براش فیلم بازی کند به خاطر اون تهمت هایی که چند وقت پیش به هرچی بازیگر زن چه از جون چه پیر زد


به همشون که تهمت نزد به بعضیاشون حرفی رو نسبت داد که کاملا درست بود شما شک دارید!
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”