نقد سریال شوق پرواز

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 598 بار
سپاس‌های دریافتی: 472 بار

Re: نقد سریال شوق پرواز

پست توسط Night_Raven »

دوستان کسی می تواند منو راهنمایی کند که از کجا می شه این سریال و تهیه کرد ؟ متاسفانه تمام سریال و من از دست دادم !
تصویر تصویر تصویر
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

پست توسط sohrefiroz »

سوتی های فراوانی در این سریال است .
مثلا در زمان جنگ چه موقع تلوزیون ظهر برنامه داشت اونم برنامه کودک تا اونجایی که من یادم می آید برنامه های تلوزیون از ساعت 4 عصر شروع می شد.
شکست از آنجا آغاز مي شود که فکر کني نمي تواني
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1234 بار
سپاس‌های دریافتی: 412 بار

پست توسط rpm »

با سلام
دوستان در صحنه تعقیب میگ ها لحظه ای gun cammera جنگنده F16 رو نشون داد که در حال Dog fight با جنگنده F15 بوده، فیلم اصلی رو براتون میذارم، در سریال شوق پرواز از دقیقه ی 1.50 این کلیپ استفاده شده.

[External Link Removed for Guests]

موفق و مؤید باشید.
.....................................................................................................

[External Link Removed for Guests]

Bavarian Motor Works
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط mohammadkhademi »

این رنگامیزی اف-14 ماله زمان شهید ستاری که بعد از جنگ رنگامیزی شد نه اون زمان . 2بارم ماکت میگ29 رو یکی از میز ها بود.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: ترکیه
سپاس‌های ارسالی: 104 بار
سپاس‌های دریافتی: 173 بار
تماس:

پست توسط sylvester »

خانواده شهید بابایی می بایست با پخش این سریال صخیف مخالفت میکردند. واقعا در حد اون برزگوار نیست. داستان عشقی بسیار مسخره و بی ربط را قاطی کردند که سریال کش بیاد. خاک تو سرشون با این ندونم کاریاشون.
موقعی که هنوز پخش این سریال شروع نشده بود از روی تبلیغاتش فکر میکردم یه چیزی تو متیه در چشم باد باشه.
1 دهم اون هم نیست
:-?
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1072 بار
سپاس‌های دریافتی: 1014 بار

پست توسط arash128 »

ای خدای من اینا چه جوری روشون میشه این تصاویرو نشون بدن؟در تعقیب و گریز میگ 21 و f14 چندین و چند بار تصاویر انیمیشنی ضایعی نمایش داده شد فکر کنم مربوط به یه بازی کامپیوتری باشه،یه صحنه هم به جای میگ و اف 14 تصویری از سوخو(فکر کنم سوخو 27) نشون داد که در داگ فایت با یه هواپیمای دیگه بود،و چندین و چند سوتی دیگر،در ضمن من نمیتونم باور کنم خلبانان ما قبل از بر خورد موشک اجکت کنن در ضمن فکر نمیکنم در هیچ نبرد هوایی میگ 21 تونسته باشه از پس اف 14 بر بیاد،اگه دوستان اطلاعاتی دارن لطف کنن ما رو هم با خبر کنن
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

به خدا 10 دقیقه از این سرال رو دیشب دیدم همش داشت فیلمی بود که تام کروز خلبان f-14 بود رو نشون میداد یعنی در صحنه های داگ فایت برای 5 دقیقه هم ثبات شخصیتی برای جنگنده ها پیدا نمی کنید . از عصبانیت داشتم می مردم . خلان ایرانی ایجکت کرد بعد شهید شدنش رو نشون داد بعد کی زدش به اصطلاح میگ 21
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 60 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

پست توسط peyro »

خوب در مورد این قسمت که جمعه 7 بهمن پخش شد چند تا نکته وجود داره

اصولا اف 14 برای چه ساخته شده برای حفاظت از کشتی و ناو برای چی موشک فینیکس روش نصب شد برای اینکه از فاصله 100 کیلومتری بتونه میگ شکار کنه پس چطور در این قسمت وقتیکه در فاصله 75 مایلی 4 تا میگی 21 که معلوم نیست چطور صاحب موشک های هوا به دریا شده بودند در فاصله 75 مایلی توسط اف 14 شهید باباییLaunch نشدند و دیگر اینکه در سخنرانی که عباس بابایی بعنوان رییس پایگاه در بوشهر واسه خلبانان میکنه میگه غربی ها به عراق سوپر اتاندارد و موشک اگزوست فروختند در صورتیکه میراژ های اف 1 موشک اگزوست داشتند ولی توی فیلم نشون میده میگ های 21 واسه زدن کشتی ها اومدند

اگر واقعا میخواستند داگ فایت بکنند چرا اف 4 یا اف 5 هوا نکردند

مگ موشکی های فینیکس بر پایه شلیک کن فراموش کن ساخته نشدند

اصولا پس اگر نخواستند از فینیکس استفاده بشه بهتر بود زمان شاه بجای اف 14 هواپیمای اف 16 و اف 18 میخریدند

در ضمن وقتیکه سعید خجسته فر در فیلم اجکت میکنه توی دریا وقتیکه فرود میاد چطور میشه غرق میشن؟
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 414 بار
سپاس‌های دریافتی: 224 بار

پست توسط arman F14 »

درود : خیلی صحنهای دیشب عجیب وغریب بود اولا رهگیری جنگنده F14 بوسیله میگ 21 بعد هم اون نبردهای انیمیشنی بعد هم اینکه چرا با اینکه خلبان وکمک خلبان اجکت کردند بازهم شهید شدند
موندم چی بگم :-P :x
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master »

از شدت انفجار شهید شدند شنفته ای که می گویند از شدت انفجار موشک هوابیمای کناریش هم منفجر شد و سقوط کرد طبق همین قضیه است که تو جنگ با یک موشک سه تا هوابیما زدند
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

پست توسط shadro »

دست تمام عوامل ساخت اين سريال درد نكنه ولي سريالش خيلي سوتي داره!!!!!
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 203 بار
سپاس‌های دریافتی: 427 بار

پست توسط azarbod »

اگه کسی عکس واقعی سعید خجسته فر روداره اینجا بذاره چون من عکس واقعیشو پیدانکردم در ثانی سرنوشت خانم آمریکاییش بعد شهیدشدنش چی شد تو ایران موندگار شد یابه کشورخودش برگشت.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”