مقدمات صدور محصولا ت ايران خودرو به بحرين فراهم مي شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

مقدمات صدور محصولا ت ايران خودرو به بحرين فراهم مي شود

پست توسط Mohsen1001 »

شركت ايران خودرو پس از آنكه موفق به كسب استاندارد كشورهاي حاشيه خليج فارس(جي پي اس) در زمينه كيفيت و ايمني خودرو شد اينك در تدارك فراهم كردن زمينه هاي صدور مدل هاي مختلف خودروي سمند به خصوص سمند سرير به كشور بحرين است .

عبدالغني جهرمي يكي از تجار بحرين كه عهده دار نمايندگي جديد التاسيس شركت ايران خودرو در اين كشور است با هدف بررسي راهكارهاي صادرات محصولات ايران خودرو از اين شركت بازديد كرد.

وي اظهار داشت: مذاكرات مفيدي با دست اندركاران معاونت صادرات ايران خودرو انجام دادم تا بتوانم هرچه زودتر خودروهايي مانند مدل هاي مختلف سمند به خصوص سمندسرير را در بحرين عرضه كنم .

وي توانمندي ايران خودرو در طراحي و توليد خودروهايي منطبق با استانداردهاي جهاني را دليلي بر انگيزه او براي عرضه محصولات ايران خودرو در اين كشور واقع درحاشيه خليج فارس ارزيابي كرد و گفت: ما اميدواريم زمينه اي فراهم شود تا پژوي 206 اس دي در زمان مناسب در بازار بحرين عرضه شود.

وي ادامه داد: من كاملا به موفقيت فروش محصولات ايران خودرو اميدوار هستم، در بحرين علاقه زيادي براي استفاده از كالاهاي ساخت ايران وجود دارد و به عقيده من خودروهاي ساخته شده در ايران خودرو شانس بيشتري در جذب مشتري دارند .

جهرمي از جذابيت خودروي سمند سرير سخن به ميان آورد و اظهار داشت: اين خودرو يكي از شاهكارهاي ايران خودرو به شمار مي رود و با برخورداري از زيبايي و جذابيت خاص مي تواند مشتريان زيادي را در بحرين جذب كند.

وي در عين حال به اين نكته اشاره كرد كه قيمت مناسب و كيفيت مطلوب محصولات ايران خودرو از جمله عواملي است كه مي تواند تضمين كننده موفقيت برنامه هاي بازاريابي اين شركت در بحرين باشد.

ايران خودرو در حال حاضر فعاليت مشهودي در عرضه محصولات خود درعربستان سعودي به عنوان مهمترين بازار خودروي خاورميانه و كشورهاي حاشيه خليج فارس دارد.

خبرخودرو
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”