شنود مذاکرات دادکان و سرمربی تیم ملی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه 20 آبان 1388, 5:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 3625 بار
سپاس‌های دریافتی: 3960 بار

شنود مذاکرات دادکان و سرمربی تیم ملی

پست توسط Qaher1406 »

یکی از مجریان باسابقه صدا و سیما درخصوص رفتار ناجوانمردانه سرمربی اسبق پرسپولیس دست به افشاگری زد.
به گزارش مشرق، مازیار ناظمی مجری و خبرنگار باسابقه نیز خودش را وارد بحث دلالی در فوتبال کرد.
او در این باره در وبلاگ خود اینگونه نوشت:
بحث داغ و تند دلالی در فوتبال ایران در نود این هفته باز هم گل کرد. هر چند کم بود ولی هم از عادل ممنویم که با چراغ قوه اش نوری به تاریکی های فوتبال این مملکت می اندازد. منتها در بخشهای متعددی از برنامه نام خشایار محسنی گاهی به عنوان دلال و گاهی به عنوان مدیر باشگاه دی استردا مطرح شد. بد ندیدم خاطره روزگاری که به همراه آری هان راهی ایران شد برایتان دویاره نقل کنم شاید خواندن آن زوایای بهتری از شخصیت ایشان را روشن کند.

"خاطرم هست آری هان هلندی تازه به تیم پرسپولیس آمده بود یک شب او را دعوت کردیم برنامه گفتگوی ورزشی جام جم صحبتهای قبل از برنامه گل انداخته بود یه مترجم داشت بنام محسنی که برای خودش عالمی بود خلاصه بحث کشید به زرنگیهای آقای هان حتما یادتون هست که هان در جام ملتهای اسیا سرمربی چین بود و این تیم در نیمه نهائی ایران را در ضربات پنالتی برد. آقای هان بواسطه همان مترجمش که همه کاره او بود به ما می گفت من توی اتاق برانکو ایوانکوویچ در چین میکروفون مخفی کار گذاشته بودم و صحبتهای برانکو ،چلنگر و دادکان را درباره بازی فردا با چین شنود میکردم!!! باور کنید از شنیدن خباثت این آدم خشکم زده بود و حس تنفر عجیبی از شیوه ناجوانمردانه آقای هان از او پیدا کردم. البته اون موقع هان و مترجمش خیلی می زدند با فشار برخی مطبوعات جای برانکو را بگیرند. مثلا مترجم آری هان به ما می گفت برانکو اردوی تیم ایران را در نزدیکی مرز اتریش برگزار می کنه چون معشوقه اش در شهر گراتس اتریش است و ... او یک ایرانی بود، ولی ببینید پول با وجدان انسانها چه می کند
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

« اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”