خودرویی از شرکت "لوتوس" برای آینده +عکس

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

خودرویی از شرکت "لوتوس" برای آینده +عکس

پست توسط typhoon »

این خودرو در طی 8 الی 9 ثانیه شتاب 0 تا 100 خود را بدست خواهد آورد و سرعت بیشینه این خودرو نیز 190 کیلومتر بر ساعت پیش بینی شده است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، شرکت خودرو سازی "لوتوس" اخیرا با کمک مالی سازمان محیط زیست آمریکا مشغول کار بر روی یک نمونه خودروی با آلایندگی کم شده است.
با توجه به این که این طرح در مراحل ابتدایی خود به سر می برد هنوز اطلاعات آنچنانی از این خودرو فاش نشده است. تنها چند تصویر گرافیکی و توضیحات مختصری در زمینه این طرح از طریق مسئولان این شرکت منتشر شده است.
 تصویر 

این خودرو از بدنه ای با آلیاژ ترکیبی فولاد، منیزیم و آلومینیم و با وزنی در حدود 500 کیلوگرم ساخته خواهد شد. در این خودرو از یک موتور 600 سی سی به قدرت 50 اسب بخار قدرت خواهد گرفت . نوع موتور این خودرو هنوز مشخص نشده است.
 تصویر 

جالب است بدانید این خودرو در طی 8 الی 9 ثانیه شتاب 0 تا 100 خود را بدست خواهد آورد. سرعت بیشینه این خودرو 190 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. موتور این خودرو با سوخت بنزین کار خواهد کرد اما بنا بر اخبار موجود به دلیل مصرف پایین تر از صرفه اقتصادی بیشتر و آلودگی کمتری برخوردار است.
 تصویر 
در داخل این خودرو راننده در مرکز قرار گرفته و دو نفر سرنشین خودرو در پشت سر راننده قرار خواهند گرفت. در صورت تمایل مالک خودرو می تواند یا از فضای 2.5 متری پشت به عنوان حمل بار یا به عنوان محلی برای حمل سرنشین چهارم استفاده کند. قیمت مرود نظر شرکت "لوتوس" برای این خودرو در حدود 9000 دلار تعیین شده است

[External Link Removed for Guests]
Old soldiers never die.They just fade away
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”