گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط typhoon »

علیرغم آن که بسیاری از کارشناسان سینمایی کارهای غیراخلاقی این بازیگر را پیش بینی کرده بودند اما انگار گلشیفته فراهانی علاقه زیادی برای سرعت بخشیدن به این شیب غیراخلاقی دارد.
به گزارش[External Link Removed for Guests]، در آخرین عکس منتشر شده از گلشیفته فراهانی در روزنامه فیگارو فرانسه، وی ارزش های اخلاقی که حتی در کشورهای غربی نیز اندکی وجود دارد را زیر پا گذاشته و به صورت کاملا برهنه در مقابل دوربین ظاهر شده است؛ موضوعی که شاید هواداران وی نیز آنرا باور نمی کردند.
انتشار عکس برهنه وی موج گسترده ای از مخالفت ها را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته و حتی رسانه های غربی نیز به آن پرداخته اند.

تاکید وی بر این رفتارش نیز به خوبی در انتشار عکس هایش در صفحه فیس بوک شخصی اش نشان می دهد که وی علاقه شدیدی برای جلب توجه و شدت بخشیدن به شیب رفتار غیراخلاقی اش دارد.
جالب آنکه هنوز مدت زمان زیادی از اظهار نظر گلشیفته فراهای در نشریه مد wox (که در نمایش عکس های عریان سابقه دارد) که تاکید کرده بود از حجاب متنفر است نمی گذرد. آیا هنوز هم برخی علاقمند به دعوت او به ایران هستند؟

برای دیدن عکس [External Link Removed for Guests]را کلیک کنید.
Old soldiers never die.They just fade away
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 446
تاریخ عضویت: جمعه 30 اردیبهشت 1390, 8:53 am
سپاس‌های ارسالی: 1062 بار
سپاس‌های دریافتی: 3155 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط R.A.F »

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 210
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 31 مرداد 1389, 1:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 4788 بار
سپاس‌های دریافتی: 1452 بار
تماس:

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط MISSILE »

این غرب چه بر سر آدما میاره فکر کنم حس روشن فکری گرفتش ::ss :-( :-? :-x

امیر المومنین علی (ع) در سخنانی زیبا فرمودند : مواظب پندارت باش که گفتارت می شود مواظب گفتارت باش که کردارت می شود مواظب کردارت باش که عادت می شود مواظب عادتت باش که شخصیتت می شود مواظب شخصیتت باش که سر نوشتت می شود.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 180
تاریخ عضویت: شنبه 2 خرداد 1388, 1:39 pm
محل اقامت: جهان اول - کره زمین - نبش خلیج فارس - کشور ایران
سپاس‌های ارسالی: 533 بار
سپاس‌های دریافتی: 601 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط gurkha »

اینجا مکانی برای بحث های علمی و ارتقای سطح فرهنگ کاربران است .
لطفا از گذاشتن موارد غیر مرتبط با موضوعات cc خودداری کنید.
((((( در ضمن حجاب و نوع پوشش هر شخص مسئله ای خصوصی هست . این خانم در ایران نیستند و شاید اصلا مسلمان نباشند. لطفا به ایشان و هنرشان توهین نکنید ))) :razz: :razz:
ای دل چو زمانه می کند غمناکت / ناگه برود ز تن روان پاکت

بر سبزه نشین و خوش بزی روزی چند / زان پیش که سبزه بر دمد از خاکت

((( خیام )))
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 696
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 آبان 1390, 12:32 pm
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط serat&mersad »

مطمئنیداین عکس دستکاری شده نیست(فتوشاپی)چون من غیراین(madame)سایت توی سایتاومرورگرهای دیگه ندیدمش!!!؟
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1453
تاریخ عضویت: چهارشنبه 26 اسفند 1388, 11:17 am
سپاس‌های ارسالی: 8690 بار
سپاس‌های دریافتی: 13237 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط Java »

نمی دونم از این نوشته آقا مجتبی باید تشکر کرد یانه؟
میدونید! واقعیت اینه که توی این دنیا هر کس حق داره راه زندگیش رو خودش پیدا کنه تا بتونه سعادت و کمال رو پیدا کنه.
قطعا" ایشون هم داره راهش رو پیدا میکنه.
از صمیم قلب امیدوارم که خداوند ایشون و تمام جوانان وطنم را به راه راست هدایت کنه و البته منه گنهکار رو :AA:
----------------------------
شاید این نامه قدیمی باشه ولی خوندن مجددش خالی از لطف نیست.
نامه یک مادر به گلشیفته فراهانی:
سلا‌م گلشیفته جان؛ این روزها نام تو را از خیلی‌ها می‌شنوم و در هر مجلس و مهمانی‌ای نقل زبانهایی. شنیده‌ام رفته‌ای به ینگه دنیا و حجابت را از سر برداشته ای و...
گلشیفته جان، وقتی ۲ سال پیش با پسر بزرگم رفتم به سینما كه فیلم میم مثل مادرت را ببینم، از بازی گرم و صمیمانه تو همه صورتم از اشك خیس شد، آن لحظه شك نداشتم كه همه مادران ایرانی شبیه گلشیفته‌اند و گلشیفته، نقش پنهانی است از تصویر مادری كه هر ایرانی در ضمیرش دارد. مادری كه همه وجودش ایثار و از خود گذشتگی است، می‌سوزد تا نور و گرمی‌و محبت و حیات ببخشد، "هست"برای آن كه فرزندش "باشد." مادری كه یك زیبایی آسمانی در رخسارش موج می‌زند و ترنم لبانش به ذكری الهی، در خانه نور می‌پراكند.
یادت هست هنگامی‌كه تو با مشت به شیشه كوبیدی و دستت غرق خون شد تا فرزندت نجات یابد،چگونه رسول ملا‌قلی پور در پشت صحنه زار زار گریست؟رسول،چهره مادر خودش را در تو ترسیم كرد.تو زنی شدی به شكل مادر رسول،به شكل مادر همه ایرانی‌ها.این تاج افتخار را رسول بر سرت گذاشت پیش از آن كه آن حادثه،آن خبر شوم رخ دهد.
اما حالا‌ تو رفته ای آن ور دنیا و عوض شده ای.می‌گویند می‌خواهی ستاره فیلم‌های‌هالیوود شوی.
گلشیفته جان،نمی‌دانم كه مادرت در قید حیات هست یا نه،اما می‌خواهم به عنوان یك مادر با تو حرف بزنم.دخترم،تو می‌دانی كه‌هالیوود كجاست؟
می‌دانم كه هنر پیشه هستی و به اندازه همه گیس‌های سفید من در شباب عمرت فیلم دیده ای،عمرت دراز باد مادر،اما خبر از دنیای ‌هالیوودی‌ها داری؟ می‌دانی این اختاپوس بر هر زنی كه چنگ بیندازد تا چه منجلا‌ب‌هایی سقوطش می‌دهد؟ دخترم، دنیای غربی كه تو اكنون به آنجا رفته‌ای، ترمز بریده است. غرق شدن در تنعمات عجیب و تهوع آور جسمی، دارد مثل موریانه پایه‌های خانواده‌ها رادر غرب می‌جود...می‌دانم، می‌دانم كه آنها پیشرفته‌اند، اما این پیشرفت‌ها چشمت را كور نكند.
دخترم، برای من كه مادرم قابل تصور نیست كه چگونه یك هنرپیشه زن غربی، در حالی كه از استودیو به خانه می‌آید و تنش به ننگ بوی مردی غریبه آغشته است، می‌تواند آغوشی پر از عشق را به همسرش هدیه دهد؟ چگونه چنین زنی همراه فرزندش، در برابر پرده سینما یا تلویزیون می‌نشیند و صحنه هم آغوشی خود و هنرپیشه‌ای بیگانه را تماشا می‌كند؟ گلشیفته جان، دنیای رسانه و تبلیغات، خیلی پر هیاهوست مادر جان!مبادا زرق و برق‌ هالیوود چشمت را كور كند كه گوهر عصمت و عفافت را بدزدند. شهرت، طعم خوشایندی دارد در شباب عمر. شهرت، یعنی پول، احترام، فلشهای پرنور دوربین‌های عكاسی و هلهله و هورای میلیونها هوادار در سراسر جهان. دخترم، ‌هالیوود می‌تواند تو را به قله شهرت جهان برساند، می‌تواند نام تو را در تاریخ سینمای جهان جاودانه كند، می‌تواند حساب بانكی تو را با ارقام نجومی ‌پر كند، دستشان درد نكند، خیلی هم خوب است كه به این چیزها می‌رسی مادر. اما به یاد داشته باش كه حتی اگر لباسی از یاقوت برتنت كنند، تاجی از الماس بر سرت بگذارند و در قصری پر از جواهرات رنگین و افسانه ای ساكنت كنند، جای خانه‌ای گرم از محبت و هلهله شادمانه كودكت را نخواهد گرفت. این درسی بود كه رسول ملا‌قلی پور به تو یاد داد، اما خیال می‌كنم خوب این درس را یاد نگرفته‌ای. از تو خواهش می‌كنم یك بار دیگر بنشین و فیلم میم مثل مادر را ببین؛ ببین رسول می‌خواسته در این فیلم چه چیزرا به تو و به همه دختران ما حالی كند؟
فراموش نكن گلشیفته جان كه تو اول یك مادر هستی، بعد یك هنرپیشه، اول یك مادر هستی بعد یك شهروند، اول یك مادر هستی بعد یك...حتی همسر. گلشیفته، هیچ چیز، هیچ چیز در دنیا وجود ندارد كه بخواهی برای آن لذت یك مادر پاك و نورانی بودن را از دست بدهی. تمام فرصت‌های درخشان ‌هالیوود هم نمی‌تواند لذت یك لحظه از تجربه شگفتی را كه امثال مادر ملا‌قلی پور درك كرده‌اند به تو هدیه بدهد. هنرپیشه باش گلشیفته جان، به فكر ترقی و پیشرفت باش عزیزم، اما قبل از هر چیز یك"مادر" باش.
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط samsun »

مادر و پدر گلشیفته فراهانی: فتوشاپ است، دخترما اهل این کارها نیست
اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

عکس جنجالی گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.

به گزارش «بازتاب امروز» به نقل از اوج، رحیمیان در این باره اظهار داشت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.

به گزارش «بازتاب امروز» امروز تصویر برهنه از زنی در مجله فرانسوی فیگارو منتشر شده که ادعا می شود متعلق به گلشیفته فراهانی است.
[External Link Removed for Guests]
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط typhoon »

بنده هم امیدوارم فتوشاپ باشه. ولی نشریه فیگارو بعیده فتوشاپ کار کنه. بنده مطلب فیگارو را دیدم.فقط تصویر ایشون نبود.چند تصویر دیگه هم از افراد دیگه موجود بود
Old soldiers never die.They just fade away
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 935
تاریخ عضویت: چهارشنبه 6 تیر 1386, 2:01 am
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط CentralWeb »

سلام خدمت دوستان

این نکته رو هم نباید فراموش کنیم که ایشون در چندین فیلم بصورت نیمه برهنه و در بغل مردان اروپایی و امریکایی و در حال **** مقابل دوربین های فیلمبرداری ظاهر شده...
اون ها هم احتمالا یا با فتوشاپ دستکاری شده و یا با تری دی مکس شبیه سازی شدند...

چنین اقداماتی هم دور از ذهن نیست...

این رو بعنوان یک مکس کار و گرافیست گفتم زیاد جدی نگیرید...

:-)
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه 10 تیر 1388, 8:47 am
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط victory67 »

:-? :-? دیگه داره حالم از بعضی پبام ها بهم می خوره چرا شما آدم های شبه روشن فکر دست از این حرف ها بر نمی دارید که هر کس دوست داری هر کاری بکنه . بابا این برای یک مکان شخصی نه در یک مکان عمومی چرا نمی فهمید این خانم 4حرفه در کشورهای اروپایی وجهان داره خودش به نام یک جوان ویک زن ایرانی نشون میده.کدوم زن ایرانی( می گم ایرانی نه اون افرادی که هم فکر این فرد هستن ) برای جلب توجه دیگران خودش عریان می کنه به خدا نه اون زن یهودی نه اون زن مسیحی نه اون زن مسلمان ایرانی این کار نمی کنه .جالب تر از اون اینجاست بعضی ها پیام می دن آقا یک سایت علمی این چه پستی زدین هیچ بار علمی نداره مگه موضوع جدای نادر از سیمین بار علمی داره که این همه بحث توش شده چرا اینطوری حرف می زنید اینجا حرف از زن مرد ایران نه جناه بازی وقطب بندی اینجا حرف از ۷۵میلیون ایرانی که من شما هم جرشیم .دارن با این دختر اونطوری که یک زن و مرد ایرانی نیست نشون می دن ٫بد شما حرف از آزادی و ..... بزن .تا گی می خوایید مثل طوطی باشید. بدترش هم این که ایران همیشه خدا از خودی خورده حلا هم از این زن بی حیا. مادرش چی باید بگه بنده خدا جز این حرفا اگر پاک ونجیب بود تو بغل این اون نبود
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 40
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 دی 1390, 7:36 pm
محل اقامت: دنیا
سپاس‌های ارسالی: 83 بار
سپاس‌های دریافتی: 135 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط 10011367 »

دموکراسی :smile:
هر کسی را در قبر خودش میگذارند
به نظرم هیچ کس حق اظهار نظر به تیپ و مدل شخصی را ندارد مگر آنکه ظاهر آن شخص موجب به هم خوردن هنجار و ارزش های آن جامعه شود
در جامعه ای که ما زندگی میکنیم این گونه عکسها و رفتارها پسندیده نیست و سریعا محکوم میشود
ولی در جامعه ای که این گونه حرکات خود نوعی هنجار میباشد ظاهر شدن در این نوع مدل برای آن شخص زیاد بد محسوب نمیشود و این موضوع برعکس هم میباشد یعنی جوامع غربی نوع پوشش و حجاب زنان ایرانی(البته با حجاب هارو)بد میدونند و اینو محکوم میکنند
خلاصه دیدگاها متفاوت است و کسی که اظهار نظر میکند باید به این نکته ها توجه کند :razz:

ولی به نظرمن که کمی تو این نرم افزارها سررشته دارم عکس فتوشاپ به نظر میاد
....و خدایی که همین نزدیکی ست
Major II
Major II
پست: 443
تاریخ عضویت: جمعه 1 بهمن 1389, 11:38 am
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

Re: گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربين برهنه شد+عكس

پست توسط anga2009 »

مادر و پدر گلشیفته فراهانی: فتوشاپ است، دخترما اهل این کارها نیست

اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.
به گزارش سرویس [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]؛ عکس جنجالی گلشیفته فراهانی در مجله مادام لافیگارو یکبار دیگر سبب شد تا نام او در رسانه های کشور بر سر زبان ها بیفتد و این مساله واکنش فهیمه رحیمیان،مادر وی را به همراه داشت.
رحیمیان در این باره اظهار داشت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد وبنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.
همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است وجملاتی را به در زیر آن نوشته وفکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

به گزارش اوج؛ وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست./د

وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
قفل شده

بازگشت به “فيلم و سينما”