فوری و عجیب:تظاهرات حمایتی از ایران در آمریکا...(در48 شهر)

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: فوری و عجیب:تظاهرات حمایتی از ایران در آمریکا...(در48 شه

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام و درود

فراموش نکنید دفعه گذشته(در زمان خاتمی) هم امریکایی ها ما را لای منگنه گذاشتند. آن زمان هم با وجود این که خود انگلیسی ها بعداً اعتراف کردند که برهم خوردن آن توافق تقصیر زیاده خواهی و بدقولی امریکا بود، ولی دیدیم که همین کشورها طرف امریکایی ها را گرفتند و ما را تحریم کردند.
الان یک سری افراد خوش خیال فکر می کنند اگر امریکا به هر نحوی زیر توافق بزند، دنیا علیه امریکا اجماع می کند! نه دوست عزیز، امریکا بلد است چطور کارش را انجام بدهد که تقصیر را گردن ما بیاندازد و چون پول و قدرت دارد اگر زیر هر چیزی بزند همه کشورها همچنان برایش کاسه لیسی می کنند و ما را تحریم می کنند.

الان جمهوری خواهان گفته اند در دولت خودشان می زنند زیر توافق و طبیعی است که آن ها بدون بهانه این کار را نخواهند کرد. جرأت دارید یک موشک بالستیک شلیک کنید تا رادارها آن را ردگیری کنند و بعد ببینید دولت جمهوری خواه چطور با استناد به مفاد توافقنامه، دوباره ما را می گذارد لای منگنه.
پروتکل الحاقی و مناطق نظامی، موضوع موشک های بالستیک، واگذار کردن همه چیز به تأیید آژانس و... باعث نگرانی هستند.

خدمت خواجه sazan هم عرض شود که ایران اصلاً قصد تولید اورانیوم با غنای 20% نداشت ولی با عهد شکنی طرف مقابل مجبور شدیم به این سمت حرکت کنیم. پس مقایسه ما با شوروی درست نیست. در آینده دور هم اگر مثلاً ما برای زیردریایی هسته ای نیاز به سوخت با غنای بالا داشته باشیم و به ما ندهند دوباره همین آش و همین کاسه است!
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”