مشکل در اجرای بازی با آنتی ویروس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 182 بار
سپاس‌های دریافتی: 131 بار

مشکل در اجرای بازی با آنتی ویروس

پست توسط aliblue »

با سلام.بازی NFS the Run رو بر روی ویندوز 7 32بیتی نصب کردم.ولی وقتی میخوام اجراش کنم آنتی ویروس Eset Smart Security5 فایل اجرایی بازی رو بعنوان تروجان میشناسه و قرنطینه میکنه.حتی فایل Quarntine شده رو نمیشه Restore کرد.
این در حالیه که قبل از اجرا کردن بازی،آنتی ویروس رو Disable کردم.چکار باید کنم؟
ممنون میشم سریع تر راهنمایی بفرمایین.
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

Re: مشکل در اجرای بازی با آنتی ویروس

پست توسط HS368 »

تو آنتی ویروس برو به قسمت Advanced Setup -> Computer -> Antivirus and antispyware ، فولدر بازی رو بذار تو لیست Exclusions
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad »

HS368 نوشته شده:تو آنتی ویروس برو به قسمت Advanced Setup -> Computer -> Antivirus and antispyware ، فولدر بازی رو بذار تو لیست Exclusions

سلام این گزینه روتویESET NOD32 Antivirus4.2.64.12پیدانکردم! تصویربعدازقراردادن تویExclusionsچه اتفاقی رخ میده؟
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 »

اونی که گفتم ماله ورژن 5 هست، ورژن 4 هم مشابه همونه با کمی تغییر در منوها (بگردی پیدا میکنی)، لیست Exclusions برای اسکن نشدن به صورت realtime هست. یعنی اگه فولدر مذکور ویروس داشته باشه به صورت realtime پیدا نمیشه و کلا آنتی ویروس بیخیال این فولدر میشه. برای چک کردن ویروس باید روی فولدر راست کلیک کنی و اسکن بزنی. اینکارو برای این گذاشتند که اگه آنتی ویروس به اشتباه فایلی رو ویروس دونست و شما مطمئنی که این فایل حاوی ویروس نیست میتونی اونو تو این لیست قرار بدی تا دیگه اسکن نشه!
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”