امیر موسوی:بزودی شاهد یک نیروی هوایی متحول‌ شده خواهیم بود.

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

امیر موسوی:بزودی شاهد یک نیروی هوایی متحول‌ شده خواهیم بود.

پست توسط Sami 1993 »

تصویر

امیر موسوی در صبحگاه نیروی هوایی ارتش:
بزودی شاهد یک نیروی هوایی متحول‌ شده در ارتش خواهیم بود
خبرگزاری فارس: جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به توانمندی‌ها و سطح آمادگی‌های نیروهای مختلف به خصوص نیروی هوایی، گفت: انشاءالله به زودی با تدابیر فرمانده معظم کل قوا شاهد یک نیروی هوایی متحول شده در ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.


تصویر

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، امیر سیدعبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروی هوایی که به مناسبت سی وسومین سال پیروزی انقلاب و در آستانه ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی با حضور فرماندهان این نیرو در مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد، ۲۲ بهمن را برگ زرینی در تاریخ ملت ایران دانست که در آن مردم با یاری امام رژیم طاغوت را در هم کوبیده و شعار نه شرقی نه غربی را برای اولین بار در دنیا به صدا درآوردند.
موسوی با اشاره به ۱۹ بهمن و بیعت تاریخی کارکنان نیروی هوایی با بنیانگذار انقلاب اسلامی در سال ۵۷ اظهار داشت: این روز نقش اساسی در تاریخ انقلاب داشت چرا که آمریکایی‌ها با سرمایه‌گذاری بر روی نیروی هوایی به این نیرو به عنوان آخرین نقطه امید خود نگاه می‌کردند و این بیعت تمام برنامه‌های آنها را به هم زد و این اتفاق در مقابل بغض و حیرت آمریکایی‌ها صورت گرفت.
موسوی با اشاره به توانمندی‌های امروز نیروی هوایی برای دفاع از جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز این نیرو با علم و دانش و توکل به خدا پیش می‌رود و در تمام مأموریتها با آمادگی صد در صد به سوی اهداف از پیش تعیین شده حرکت کرده و آمادگی آن با سال‌های گذشته اصلا قابل مقایسه نیست.
جانشین فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: بنابر آنچه پیش بینی شده با تدابیر رهبر و فرمانده معظم کل قوا انشاءالله در آینده‌ای نزدیک شاهد یک نیروی هوایی متحول شده خواهیم بود.
موسوی تصریح کرد: این حرکت، یک حرکت همپای روند پیشرفت کشور در همه عرصه‌ها و نیروی هوایی الهی ارتش فداکار و تمام نیروهای مسلح به همراه همه ملت ایران مصمم هستند تا آرمان‌های انقلاب را علیرغم فشارها و تحریمها محقق کرده و از چالشهابا موفقیت عبور کنند.
وی ادامه داد: این اصطلاح نخ‌نما شده به اصطلاح "تمام گزینه‌ها روی میز" امروز هیچ تأثیر نداشته و آن را سردمداران کاخ سفید نیز می‌دانند که نمی‌توانند با این مسائل جلوی پیشرفت ایران را بگیرند.
جانشین فرمانده کل ارتش خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی گفت: ما مرد جنگیم و این را قبلا نیز ثابت کردیم و اگر دشمن بخواهد اقدامی بکند این موضوع را عبرت‌آموزتر از گذشته به آنها ثابت خواهیم کرد.
موسوی با بیان اینکه ما برای همه بشریت و انسان‌های حق طلب و آزادیخواه، صلح، امنیت و آرامش و استقلال را می‌خواهیم گفت: این تنها مستکبران و زیاده‌خواهان هستند که باید از قدرت جمهوری اسلامی ایران بترسند.
وی تصریح کرد: رژیم خبیث نامشروع و منفور صهیونیست باید از قدرت ایران هراس داشته باشد چرا که قدرت ایران اسلامی برای آنها کابوس شب‌های آنهایی است که سیاه ترین بخش‌های تاریخ معاصر را ساخته‌اند.
امیر موسوی در پایان سخنانش تصریح کرد: آیا حضور این کابوس، مهر "باطل شد" را در اوراق جعلی هویت آنها خواهد زد.
انتهای پیام/
ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”