نه این نت ، نه اون نت ؛ فقط اینترنت !

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷, ۹:۴۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

نه این نت ، نه اون نت ؛ فقط اینترنت !

پست توسط Solver »

  تصویر 

باعث تاسف است که در نخستین روزهای افتتاح سایت ایتلاگ ، زمزمه های مختلف درباره چند و چون مجازات [External Link Removed for Guests] به علت گناهانی که مرتکب شده است، به گوشمان رسید و هر کجا سر زدیم از حرفه ای و غیر حرفه ای نگران این موضوع بودند. به همین دلیل احساس شد لازم است یک حرکت در مقابل این رفتار غیر هدفمند و نادرست شکل بگیرد تا برخی افراد را از خواب غفلت بیدار نمائیم.


مشکل ما مربوط به امروز یا حوادث اخیر نیست، مسئله از اساس اشکال دارد، از آنجا که در اخبار تلوزیون ما در بخش مجله خبری نرم افزارهای 10 سال پیش دنیای فناوری معرفی می شود و آقای X با مدرک دکترای [External Link Removed for Guests] در شبکه 4 طوری درباره شبکه های اجتماعی و تجارت آنلاین سخن میگوید که گویی فراموش کرده است این روزها حتی در همین ایران خودمان هم ثبت نام دانشگاه ها از طریق [External Link Removed for Guests] اجرا می شود.


[External Link Removed for Guests] را مانند یک اسب زین کردند و با آن شروع به تاخت و تاز کرده اند، دولت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، آموزش الکترونیک اما این روند مثبت یک اشکال داشت و آن ایجاد توهم در ذهن همان افراد غیر مطلع بوده است که کم کم به فکر افتاده اند [External Link Removed for Guests] را جمع کنیم و خودمان یکی راه بندازیم !


از طرفی به قول دوستان ایتنا، اساسا اگر قرار است [External Link Removed for Guests] قطع و فقط دسترسی به شبکه ملی باشد دیگر این همه با غرور و افتخار از گسترش پورت ها و … سخن گفتن به چه معناست؟


روشن است سیاست های کشور ما در راستای توسعه نیازمند [External Link Removed for Guests] و گسترش آن هم از نظر کمی و هم کیفی می باشد. این را همه می دانند غیر از عده کمی که اصلا در مورد فناوری اطلاعات چیزی نمیدانند و اگر بگوئید در یک جمله فناوری اطلاعات را تعرفی کنید، هیچ حرفی برای گفتن ندارند. متاسفانه چند تن از این افراد در پست هایی که نباید باشند قرار گرفته اند که ما امیدواریم برخی از افراد آگاه تر که در حوزه اختیارشان است نسبت به این موضوع غافل نبوده و پیش از آن که اقدامات ناشیانه این افراد خسارات سنگین برای کشور به بار آورد نسبت به کنترل و جایگزین کردن ایشان با نفرات متخصص اقدام بفرمایند. 
منبع: [External Link Removed for Guests]

تصویر قابل توجه برخی دوستان که متصور بودند بنده از وضعیت اینترنت کشور رضایت دارم ...مطلب بالا تازه ترین ارسال بنده در سایت IT LOG است. بهانه ای برای معرفی این سایت به دوستان. اگر به خواندن اخبار IT علاقه مند هستید، تحلیل ها و مقالات سخت افزار و نرم افزار برای شما جذاب است، به دنبال مشاوره برای خرید لوازم الکتریکی هستید یا از همه جالب تر می خواهید بر خط باشید حتما به [External Link Removed for Guests] سر بزنید.

در این سایت به طور میانگین روزانه 30 مطلب جدید در دسترس است که از این بین بخش نقل و قول نسبت به نقل و قول اخباز از دیگر سایت های خبری می پردازد و در بخش مطالب ویژه تحلیل های تخصصی منحصر به فردی را شاهد خواهید بود. همچنین تقسیم بندی مطالب و دسته بندی این سایت از یک سامانه کاملا متفاوت بهره می برد که تجربه ای جدید برای شما خواهد بود.

خبر جالب تر این که در حال استخدام نفرات بیشتری هستیم تا بتوانیم آمار مطالب تولیدی خود را در روز به چیزی در حدود 70 مطلب برسانیم که به این ترتیب در هر بخش اصلی 10 مطلب روزانه ارسال خواهد شد.

بخش نرم افزارهای درخواستی سامانه دانلود متفاوتی است از تمام سایت های دانلود فارسی، برای نمونه به بخش دانلود فایل پخش کننده فلش بروید و تجربه دانلود سریع با استفاده از آینه را در ایران داشته باشید.

ضمنا سایت ایتلاگ هیچ بخشی برای عضویت شما ندارد و دنبال قسمتی در این رابطه نباشید. ... ارتباط با ما تنها از بخش نظرات هر مطلب خواهد بود.

منتظر حضور شما دوستان هستم:

 [External Link Removed for Guests] 
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”