تنور انتخابات كاربران سايت...!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

Re: تنور انتخابات كاربران سايت...!

پست توسط victory67 »

با سلام نامزد های محترم فقط تا ۸ صبح روز پنج شنبه مورخ ۹۰/۱۲/۱۱ می توانند به تبلیغات خود ادامه دهند . 
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi »

KH.I.A.2500 نوشته شده:سلام بر همگی ؛

باب عزیز !

آواتار شما شباهت زیادی به یقه و پیشانی آقای خاوری داره ، از الان پیش بینی می کنم شما برنده انتخابات هستید ! ولی من تعدادی عکس از دوران کودکی شما جمع کردم تا با مظلوم نمایی سعی در گمراه کردن کاربران نداشته باشید .

تصویر

با تشکر از masieh عزیز ضمن انتساب ایشون به عنوان معاون قصد دارم دست KH.I.A.2500 رو رو کنم.
این نامزد قصد تخریب چهره مردمی بنده رو دارند!
این عکسی که میبینید مربوط به اولین دور از سفر های استانی بنده میباشد که به کشور زیمباوه سفر کردم.
مقدار پولی که زیر من هست 2.500.000.000 دلار زیمباوه هست و با احتساب نرخ برابری دلار زیمباوه "هر 2.500.000 دلار زیمباوه برابر 1 دلار امریکا" این مقدار پشیزی بیش نیست و برابر 100 دلار آمریکاست که این هم کد یوین و عرق جوین بوده!
متاسفانه عده ای از طرفداران نامزد جبهه مقابل قصد تخریب چهره مردمی بنده رو داشتند و با شایعه پراکنی و پخش اخبار رد صلاحیت بنده از طرف شورای نگهبان قصد فتنه گری داشتند که به حمد الله این عمل خنثی شد!
در ادامه عکسی رو که از دستمال توالت KH.I.A.2500 به دست ما رسیده رو به نمایش میزارم.
تصویر

یه دونه از اینا برابر است با اون مقدار پولی که من داشتم!
دیگه این که دستمال توالته.تصور کنید فرش و ...
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 »

masieh نوشته شده:اقا چیکار کاندید محبوب من دارید . . . هیچ شورایی نمیتونه باب اسفنجی رو رد صلاحیت کنه . . . اگه هیچی نداشته باشه حداقل صداقت داره

بنده بعنوان شورای نگهبان می توانم باب اسفنجی رو رد صلاحیت کنمتصویر
شما به علت زیر سوال بردن شورای نگهبان در جهت خواسته غربی ها حرکت می کنیدتصویر تصویرشورای نگهبان به شما توصیه می کند چنان چه شکایتی در مورد نظر شورای نگهبان
می توانید از طریق قانونی اقدام کنیدتصویر

تصویر
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Major II
Major II

پست توسط anga2009 »

نشست خبری شورای نگهبان با خبرنگاران
[FONT=Times New Roman]
 [HIGHLIGHT=#ffff00]شورای نگهبان سنترال :12 اسفند شاهد حضور پر شور و گسترده ی اعضا انجمن در انتخابات انجمن خواهیم بود و به یاری خدا امید دشمنان را به یاس تبدیل خواهیم کرد. 

تصویر

شوراي نگهبان با بيان اينكه ما شاهد انتخابات پر شوري در 12 اسفند خواهيم بود گفت: اين شورا نظارت گسترده اي بر بخش‌ها و مراحل مختلف انتخابات، خواهد داشت و اطمينان مي دهيم هيچ مشكل و تخلف عمده اي در برگزاري انتخابات نداشته باشيم.
شورای نگهبان در پاسخ به سئوال خبرنگاري كه پرسيد آيا در بررسي صلاحيت ها ملاحظات سياسي نيز نقشي داشته است يا خير؟ ، گفت : در بررسي صلاحيت ها معيارهاي قانوني و مصالح عالی انجمن مد نظر قرار گرفته است.

خبرنگاري اظهار داشت كه گفته مي شود برخي نامزدهاي رد صلاحيت شده در مقابل شوراي نگهبان در چند روز گذشته تجمع كرده اند كه شوراي نگهبان در اين باره گفت: بررسي صلاحيت نامزد‌ها بدون تأثير‌پذيري از هيچ شخص و گروهي صورت گرفته و شوراي نگهبان براساس قانون انتخابات و منافع انجمن در خصوص صلاحيت نامزدها تصميم گيري كردند.
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master »

دوستان دیشب جمعی از نامزدهای رقیب که همگی از جمله مقامات بالا هستند و یا رفیق شفیق مدیر هستند من را پیدا کرده و من را تهدید فیزیکی و شیمیایی و سایبری کردند اما من از انجایی که یک فرد ازاده و با دین هستم مقاومت کرده و به انها گفتم که من با تمام نیرو در مقابلشان هستم و هرگز عقب نشینی نمی کنم و حتی برای اینکه پیروز شوم کاربران را از فردا برای شام دعوت می کنم و به انها دمپختی می دهم (دمپختک یا یک جورایی استمبولی) حتی برای اینکه بیشتر طرفدار جور کنم با گوشت بهشان می دهم اما انها خواسته اولیه من از شما را پیش کشیدند و من را که در ان لحظه گویا مات و مبهوت شده بودم(خرم کردند)راضی کردند و من ان خواسته را قبول کردم در ضمن یکی از کاندیدها که خانم بود درباره ی درست کردن دمپختی از من سئوال کرد و من براش توضیح دادم و بسیار هم تشکر کرد و قرار شد ایشان به جای من این غذا را ارائه دهند (با گوشت) اما بعد من انصراف می دهم فقط به خاطر اینکه ساف دست هشتند روی نقطه ضعف ما وگرنه من بیدی نیستم که با این بادها بلرزونم و بلرزم
تازه یکیشون به من قول داد که اگر روزی خلبان شد یا یک چیزی تو این مایه ها من را هم یک دور بزند دوستان یکیشون روانشناس بود همون بود که نقطه ضعف من را پیدا کرد در واقع روانم را خواند سپس با این کار طرز تهیه دمپختی را هم ازم گرفت دوستان یکیشون از دریاچه ارومیه به اینجا امده بود من خیلی ازش ترسیده بودم و اما ان دو نفر دیگر که خیلی پر رنگ هستند و یا به رنگ دیگر من را تهدید کردند که اگر حرفی زیادی بزنم مثل یک مدیر بخش علیه من اقدام می کنند
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3148 بار
سپاس‌های دریافتی: 393 بار

پست توسط apple2009 »

پیروزی خودمو در انتخابات به خودم تبریک میگم از اینکه همتون بهم رای دادین تشکر میکنم
Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

پست توسط mojtabba »

اگه تبلیغات بیمورد کنین زنگ میزنیم بچه های بالا همتون رو رد صلاحیت کنند ها :-?
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1360 بار
سپاس‌های دریافتی: 1357 بار

پست توسط mj_piremard »

با ثلام
آغا من به عنوان یکی از ترفداران باب اصفنجی از حمین الان میگم شورا داره خلاف غانون عمل میکنه دارن تغلب میکنن :grin:
با باب اسفنجی چیکار دارین اقا صلاحیت نامزد ما رو برگردونید و الا تظاهرات راه میندازیم تصویر
 چه خوب خوند حرف دلمو 

[FONT=Arial,sans-serif]  سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

Major II
Major II

پست توسط anga2009 »

m1234 نوشته شده:با ثلام
آغا من به عنوان یکی از ترفداران باب اصفنجی از حمین الان میگم شورا داره خلاف غانون عمل میکنه دارن تغلب میکنن :grin:
با باب اسفنجی چیکار دارین اقا صلاحیت نامزد ما رو برگردونید و الا تظاهرات راه میندازیم تصویر

هنوز هیچ شکایتی از طرف باب اسفنجی در مورد تصمیم شورای نگهبان در رد صلاحیت ایشان بدست ما نرسیده استتصویر
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

خوب پس از بررسی ها بنده نیز با توجه به متعهد بودن ایشان به سنترال و البته متخصص بودنشان در حوزه مشترک، ضمن اعلام حمایت خودم، از تمام مجموعه سایت هام برای تبلیغات گسترده باب اسفنجی استفاده خواهم برد.

فقط قول بدهند خیلی زود و در اولین فرصت حتما منظورم قبل از راه اندازی نیروگاه بوشهر هست، یک فکری به حال وضعیت سنترال (سرور و خارج شدنش از سرویس) بکنند!
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi »

با تشکر از MiimA,   ,   , و دیگر دوستان.
واقعا الان اشکم زد بیرون!الان در پوست خودم نمیگنجم!آب قند بیارید!
ار این همه حمایت ممنونم.
من متعلق به همه هستم.
من یک همچین روزی رو میبینم"پس از عکس قبلی مربوط به اولین مناظره انتخاباتی"
تصویر
اینجانب رسما به تصمیم شورای نگهبان اعتراض دارم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام بر همگی ؛

از اونجایی که انتخابات بدون تخریب و تهمت اساسا" لذت و توفیقی نداره ، لازمه به یک نکته اشاره کنم :

ظاهرا" یکی از کاندیداها به نفع کاندیدای معلوم الحال $-) داره کنار می کشه !! از اول هم معلوم بود همه با هم هستن ، الکی چند قسمت شدن!

به هر حال اگر گله یا انتقادی دارید بهتره بجای شلوغ بازی و اغتشاش از طریق قانونی اقدام کنید و به لینکی که از ما بهتران (شورای نگهبان) قرار داده مراجعه کنید تا به شکایتتون رسیدگی بشه :

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”