مهم‌ترین ویژگی‌های سیم‌کارت‌های نسل سوم!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: مهم‌ترین ویژگی‌های سیم‌کارت‌های نسل سوم!

پست توسط Solver »

,

تشکر. روشن است از نظر سخت و نرم افزاری این قابلیت وجود دارد. منظور من به دام افتادن کاربران در این مسئله بود نه بعد فنی موضوع.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 74 بار

پست توسط Ashkani1365 »

مرسی برای پیشنهاد و هدایت تان دوستان
فکر می کنم که با همین تلفن معمولی بمونم. علیرغم فوایدی که گوشی هوشمند به کاربر می بخشه، اگر محمد جان درست میگه این گوشی ها نه تنها گران قیمت هستن بلکه طرح های اینترنتشان بی اندازه گران هستند.تا جایی که می دانم ، خیلی از برنامه های کاربردی آن تلفن وابسته به سرویس اینترنت است و نمی خواهم زیاد از حد پول برای این بدم. مرسی که از قبل گفتین!
اشکان
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

سلام خدمت دوستانم در سنترال..بعد از مدت ها فرصت شد پست بزنم.
متاسفانه نتونستم تاپیک رو کامل مطالعه کنم اما بعضی پست ها رو مطالعه کردم باید بگم:
من از طریق یکی از دوستان همکار در جریان کار شرکت رایتل هستم،(خودم هم 2 طرح برای این شرکت نوشتم و با بعضی مدیرانش در تماس هستم ) باید بگم که مدیران بسیار خوب داره و سعی در ارائه بهترین سرویس رو دارند،مشکل اصلی شرکت تحریم سنگین سویچ ها،تقویت کننده های BTS ،آنتن،...از طرف شرکت های ارائه کننده مثل زیمنش،اریکسون،... هست که باعث روند بسیار کند پیشرفت شده،موارد دیگر هم مثل تعویض مدیریت،... بوده که در حاشیه هستند.
از طرف دیگر در مورد سرعت اینترنت بحث شده بود :طبق گفته خودشون قرار بوده 512 ارائه کنند (به صورت استاندارد و بیشتر به صورت دلخواه)اما قوانین مخابرات اجازه چنین کاری رو نمیده و فعلا همون 128 ارائه خواهد شد(که این پهنا باند برای بستری که رایتل در حال ایجادش هست بسیار ناچیز هست...).
در کل موضوع بیشتر نمی تونم باز کنم اما محدودیت های بسیاری پیش روی رایتل هست که به نظر من موفقیتش رو در برابر ایرانسل خطر می اندازه
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”