دیوانه ترین اتومبیل های جهان+ عکس

در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت, MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10133 بار

دیوانه ترین اتومبیل های جهان+ عکس

پست توسط typhoon » دو شنبه 22 اسفند 1390, 1:59 pm

به گزارش [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]، در جهان اتومبیل سازی خودروهایی وجود دارند که بسیار سریع هستند. در این میان با نام هایی مثل فراری ، بوگاتی ، جگوار و یا چند اسم معتبر دیگر رو به رو خواهیم شد. اما در همین جهان خودروهایی نیز وجود دارند که سرعت و قدرت آنها به هیچ وجه با شکل و اندازه آنها مطابقت ندارد. از این رو ما آنها را "دیوانه وارترین خودروهای جهان" نامیده ایم. در این مطلب که در دو قسمت آماده شده است قصد داریم تا شما را با دیوانه ترین خودروهای جهان آشنا کنیم.
 تصویر 

Audi A1 quattro
به هیچ وجه گول ظاهر آرام و زیبای این سوپر مینی آلمانی را نخورید. خودرویی که در نگاه اول بسیار شبیه به سایر مینی خودروهای موجود در بازار است ، اما زمانی که به سراغ مشخصات سیستم پیشرانه این خودرو می روید تفاوتها آشکار می شود. موتور توربوشارژ این خودرو به حجم دو لیتر نیروی در حدود 252 اسب بخار تولید می کند که باعث می شود این خودرو در مدت زمانی در حدود 5.7 ثانیه شتاب 0 تا 100 خود را طی کند. نکته جالب دیگر این که تنها چیزی در حدود 333 دستگاه از این خودروی خاص ساخته شده است و با قیمتی در حدود 41 هزار پوند به فروش می رسد.
 تصویر 

Toyota Aygo Crazy
باید اعتراف کرد که رانندگی با این خودروی شرکت تویوتا به معنای واقعی کلمه دیوانگی است. در سال 2008 میلادی تعدادی از طراحان شرکت تویوتا با تغییراتی در مدل " Aygo " مدلی بسیار سریع تر را معرفی کردند. در این مدل جدید صندلی سرنشین عقب به صورت کلی حذف شده و بسیاری دیگر از اقلام مثل ترمز ABS ، سیستم فرمان خودکار و سرور ترمز و با اضافه کردن یک موتور به حجم 1.8 لیتر و قدرت 197 اسب بخار ، باعث شده است تا این خودروی کوچک در ظرف 6 ثانیه از شتاب 0 به 100 برسد. ظاهرا به دلیل همین شتاب بالا و نبود امکانات اولیه در این خودرو بود که مسئولین شرکت تویوتا از تولید انبوه این خودرو صرف نظر کردند.
 تصویر 

Renault Clio V6
این خودروی کوچک از شرکت مشهور اتومبیل سازی فرانسوی " رنو" به مانند خودروی قبلی ما تحت یک ارتقاء قرار گرفته و تبدیل به یک سوپر مینی بسیار سریع شده است. این خودرو که از یک موتور به جحم 3 لیتر بهره می برد شتاب 0 تا 100 را در 5.9 ثانیه بدست می آورد و می تواند تا سرعت نهایی 246 کیلومتر بر ساعت نیز پیش برود. این خودرو کوچک اما سریع در حال حاضر با قیمتی در حدود 27 هزار پوند به بازار عرضه شده است.
 تصویر 

Mitsubishi Evo X FQ400
در نگاه اول این سدان زیبای 4 در ژاپنی شبیه به بسیاری دیگر از سدان های موجود در بازار است اما موتور 2 لیتری این خودرو با توانی در حدود 403 اسب بخار این خودرو را متفاوت از سایرین قرار داده است. این خودرو می تواند اعضای خانواده شما را به همراه بارهای همراهتان را به سرعت به هر نقطه برساند. شتاب 0 تا 100 این خودرو تنها در مدت زمان 3.8 ثانیه بدست می آید . البته باید این نکته را هم به شما گوشزد کنیم که این خودرو قیمتی در حدود 50 هزار پند دارد و به سادگی برای همه قابل خریدن نیست.
 تصویر 
Volkswagen Golf W12
این خودروی کوچک آلمانی چیزی فراتر از تصور شما است. برخلاف ظاهر کوچک این خودرو ، در این اتومبیل از یک موتور توربوشارژ به حجم 6 لیتر استفاده شده است. این موتور توانی در حدود 614 اسب بخار را برای این خودرو به ارمغان می آورد که می تواند سرعت ان خودرو را به 323 کیلومتر بر ساعت برساند. از این خودرو کوچک تنها یک نمونه برای نمایشگاهی در سال 2007 میلاد ساخته شده است.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
Old soldiers never die.They just fade away

ارسال پست

بازگشت به “معرفي خودرو”