معرفی برترین سایت هفته گذشته!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 696
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 آبان 1390, 12:32 pm
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

معرفی برترین سایت هفته گذشته!

پست توسط serat&mersad »

[HIGHLIGHT=#FFFF00]معرفی برترین سایت هفته گذشته! 

سایت "اینستاگرم" توانست با جذب 10 میلیون کاربر جدید در 10 روز، هفته گذشته را به نام خود بزند.

به گزارش سافت گذر ؛ به طور کلی باید ماه گذشته را ماهی بسار عالی برای سایت "Instagram" دانست؛ البته دو هفته اخیر برای این سایت بی‌نظیر بود.

در ماه آوریل – از اواسط فروردین – این شرکت تلاش‌های زیادی برای فعال‌کردن این سایت برای دارندگان نسخه‌های آندرویدی کرد و توانست این قابلیت جدید را در این سایت راه‌اندازی کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که انتشار نرم افزار مطابق با آندروید کاربران بسیاری را برای عضویت و مشارکت در این سایت ترغیب کند.

بنابر گزارش سایت "Gramfeed" این سایت در این مدت توانسته تنها در 10 روز 10 میلیون کاربر جدید را از زمان انتشار نسخه آندرویدی بدست آورد. همچنین اعلام شده است که این سایت تاکنون 40 میلیون کاربر فعال دارد.

انتشار این آمارها موجب شد که نظر بسیاری و بخصوص کارشناسان عرصه فن‌آوری را به این سایت جلب کند، بگونه‌ای که هفته گذشته با نام این سایت گره خورد و نام این سایت را بر بسیاری از زبان‌ها انداخت.

[External Link Removed for Guests]

به گزارش سافت گذر ؛ آنچه بیشتر از همه نظر کارشناسان را به خود جلب کرد، انتشار یک برنامه جدید بود که موجب شد بسیاری از کاربران برای استفاده از این سایت در مدت کوتاهی به این سایت هجوم بیاورند.

راه‌اندازی یک برنامه رایگان برای دانلود توانست 10 میلیون کاربر جدید را در 10 روز برای این سایت به ارمغان بیاورد و نشان داد که نرم‌افزارهای موبایل تا چه اندازه می‌تواند سایر موارد را تحت تاثیر خود قرار دهد. این به معنای آن است که از زمانی که دارندگان تلفن‌های آندروید هم به جمع کاربران اینستاگرم پیوسته‌اند، روزانه یک میلیون نفر به مشترکان این شبکه افزوده شده است.

گفتنی است که سایت "Instagram" (اینستاگرم)، یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس است که تنها دو سال از آغاز به کار آن می‌گذرد.

این سایت توسط فیس بوک به رقم شگفت‌آور یک میلیارد دلار خریداری شده است، - کارشناسان معتقدند فیس بوک با خرید اینستاگرم در تلاش است تا حضور خود را در تلفن‌های همراه نیزتقویت کرده و گسترش دهد - و تنها با 13 کارمند فعالیت می‌کند و تا هفته گذشته تنها کاربرانی که تلفن همراه آی‌فون داشتند، می‌توانستند از خدمات آن استفاده کنند. اما از هفته گذشته، اینستاگرم روی تمام تلفن‌هایی که با نرم افزار آندروید کار می‌کنند، قابل استفاده شده است.


منبع خبر: سافت گذر
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”