نوکیا با موتور جستجوی یاهو تقویت می شود ! !

در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیا با موتور جستجوی یاهو تقویت می شود ! !

پست توسط DJ.HAMED »

نوکیا و یاهو اعلام کرده اند که سیستم جستجوی یاهو به یکی از اصلی ترین امکانات موبایل هاي نوکیا مبدل شده و راهی ساده ، راحت و سریع برای یافتن و متصل شدن به سرویس ها ، شبکه ها ، تصاویر و تمامی برنامه های مربوط به موبایل آنهم درست از میان دستان کاربران در اختيارشان مي گذارد.
همکاری مذکور این امکان را به نوکیا می دهد تا قابلیت جستجوی اینترنتی را در مدل هاي چند رسانه ای سری N نوکیا و دیگردستگاه های S60 نوکیا تقویت کند .

یاهو از طرف دیگر این امکان را در اختیار دارندگان گوشی های نوکیا قرار می دهد تا نتایج به دست آمده از جستجو را به بیش از 10زبان بر روي طیف گسترده ای از گوشی های نوکیا دریافت کنند و به این ترتیب به مصرف کنندگان این فرصت داده می شود تا به طور آني به اطلاعات و برنامه های مختلف دیگر دسترسی داشته باشند.

نوکیا و یاهو از آوریل سال 2005میلادی با یکدیگر همکاری می کنند تا شرایط ایده آلی را براي جستجوي سيار به وجود آورند.

توافق مذکور در واقع گسترش دامنه همکاری های دیرینه هر یک از این دو قطب در زمینه های اختصاصی و مرتبط با آنان است ، یاهو در عرصه ارائه سرویس های اینترنتی و نوکیا نیز در عرصه ارائه خدمات مربوط به گوشی های موبایل .

امکانات جستجوی موبایل در بسته های استاندارد تجاری و مخصوص براي گوشي هاي نوکیا N80 ، نوکیا N73 ، نوکیا N93 ، نوکیا N70 و Nokia N71, Nokia 6630, Nokia 6680, Nokia 6681 موجود می باشد. و همچنین می توان آن را بصورت رایگان بر روي بسیاری از گوشی های S60 نوکیا و از طریق آدرس [External Link Removed for Guests] دانلود کرد.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي تلفن همراه”