درد دلی با مدیران...

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
پست: 827
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1390, 12:54 am
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

Re: درد دلی با مدیران...

پست توسط mojtabba »

Alpha4 نوشته شده:خوب لازم شد بنده چند نکته رو با کسب اجازه از بزرگان عرض کنم.
اول خدمت دوستی که میفرمایند سپاس ها نشان دهنده ی خط فکری افراد هست باید عرض کنم که بله سپاس نشان دهنده ی خط فکری افراد میباشد.
ببین دوست من مدیر انجمن هم یکی هست مثل بنده و شما،یعنی موقعی که وارد سایت میشه باید مثل بنده و شما و دیگران یوزر و پسورد وارد کنه،وقتی این کار رو انجام میده ابتدا حکم یک کاربر رو داره تا مدیر.مدیر هم مثل بنده و شما یک سری تفکرات داره و ما نمیتونیم یکی رو بگیم که چون شما مدیرید پس باید تفکر خودت رو ارائه ندید!
  تفاوت مدیر با بنده و شما اینه که مدیر قانون رو در سطح انجمن اعمال میکنه،و الا مدیر هم بعنوان یک شخص حقیقی میتونه نظر خودش رو در رابطه با مسائل گوناگون اعلام کنه حالا یا مستقیما" و از طریق پست دادن و یا غیر مستقیم و از طریق سپاس. 
اینکه سنترال شده محلی برای دفاع از حقوق غرب هم حقیقتا روح و جان دموکراسی به اینه که هرکس خود و تفکر خودش رو ارائه کنه،توی تاپیک های مختلف همه میتونند اظهار نظر کنند،حالا اگر تعداد افرادی که با شما هم رای نیستند بیشتره دلیلی نمیشه که شما کل سایت رو به باد انتقاد بگیرید.
برای مثال توی همون تاپیکی هایی که بقول شما از غرب دفاع میشه،آیا شده که شما بیایید و از حقوق شرق دفاع کنید و پستتون ویرایش و یا حذف بشه؟


دلبندم ما کاسه ی داغ تر از آش نیستیم ما خودمون آش این کاسه هستیم
اما کسی که بیاد و به یکی از فرماندهان این مملکت توهین کنه و در سایت بدون محدودیت رژه بره آدم هیچ فکری نمی کنه مگر اینکه با بعضی اشخاص دست در دست دارند دلبندم تصویر


اما شما جناب mojtabba


من از شما سوال دارم؟
آیا اون موقع که آقای چیت فروش و یا سایر فرماندهان نظامی با سخنان خلاف واقع و غیراصولی خودشون به شعور بنده و شما و ملت توهین کردند شما نگران نشدید؟
عزیز چرا فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینید؟ آیا ایشون و یا سایرین که بنده و شما رو ساده و....... فرض کرده اند به ما توهین نکرده اند؟

جناب چیت فروش هیچ وقت شعور این ملت رو به سخره نگرفتند
در سال گذشته اگه تا دو روز قبل از گرفتن آرکیو 170 به یکی میگفتی ایران این توانایی رو داره همه میزدند زیر خنده و تایپیکی می زدند که ملت رو به سخره گرفتند اما چی شد در کمال ناباوری ایران این پرنده رو نسبتا سالم نشوندروی باند.
الان هم اینجوری
اما من تاجایی که میدونم ایرا از لحاظ راداری و دفاع مووشکی یکی از قدر ترین کشور هاست و فرماندهان باید هم بگند ما میتونیم بگیریم و چنان کنیم و چنین کنیم و چون که فرماندهان هستند و از چیز هایی که افراد عادی خبر ندارند با خبر هستند پس می تونند با اعتماد کامل بگند که چنین و چنان میکنیم
در ضمن اینها اونکسای هستند که تونستند جاسوس اسراییلی آمریکایی رو از پادگان بقرام تحت نظر داشته باشند و عامل ترور دانشمند هسته ای کشور رو از پادگان نظامی اسراییلی بیرون بکشند اما خوب اگه این حرف حرف هارو قبل از انجام کار بزنیم میگن نظامی ها مردم رو به سخره گرفتن اما چون اتفاق افتاده پس به سخره نمی گیریم ؟ تصویر
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

Re: درد دلی با مدیران...

پست توسط Erratic »

توان نظامی امریکا بالاست... جانور قندهار شکار شد
نیروی هوایی امریکا پرنده های قدرتمندی در اختیار داره... جانور قندهار شکار شد
طبق علم ثابت شده که فلانجا... جانور قندهار شکار شد
خرمشهر را رزمنده های فداکار ما ازاد کردند... جانور قندهار شکار شد
شهدا در دفاع مقدس از جان مایه گذاشتند... جانور قندهار شکار شد
پول اب زیاد امده... جانور قندهار شکار شد
نون نداریم بخوریم... جانور قندهار شکار شد
حالم خوب نیست... جانور قندهار شکار شد

دست جوانان و مهندسان این مملکت درد نکنه که این جانور خطرناک را شکار کردند
امریکا عجب شکری خورد چه شکری هم خوروند به ما!!
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 190
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 3 آبان 1388, 9:54 pm
محل اقامت: بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!
سپاس‌های ارسالی: 773 بار
سپاس‌های دریافتی: 2479 بار

Re: درد دلی با مدیران...

پست توسط Alpha4 »

جناب mojtabba
نخست از شما سپاسگذارم که با فرافکنی بنده رو یک سفر مجانی از بگرام تا تل آویو بردید! مطمئنا این سفر در دنیای حقیقی چند هزار دلار برای من آب میخورد :ch:
موضوعی که بر سر گفته های خلاف واقع آقای چیت فروش بود از RQ-170 و سایر موضوعات سر در آورد.و به مانند همیشه هروقت حرفی برای گفتن و دفاعی باقی نمی ماند با سخنان کلیشه ای مثل فرماندهان بیشتر میدونند یا تو؟ اینو ببین؟ اونو ببین؟فلان و بهمان سعی در کتمان اصل قضیه دارید.
مثلا من از شما یک سوال دارم،اون سرباز گمنامی که رفته و فلان جاسوس رو گرفته میتونه یک هواپیما رو نوسازی و بهسازی کنه؟
برادر جنس صنعت هوانوردی مخصوصا شاخه ی ایرفورس با بقیه ی صنایع و شاخه های نظامی فرق داره،اگر نیروهای ایرانی موفق شدند فلان جاسوس رو دستگیر کنند دلیلی نمیشه که بتوانند فلان کار رو بر روی هواگردهاشون انجام بدهند.
در رابطه با آقای چیت فروش هم شما نمیخواد زیاد غیرت به خرج بدی،اگر قرار به دفاع بود،بنده ای که همشهری ایشان هستم و سالها هم خودشون و هم خانوادشون رو میشناسیم باید ازشون دفاع میکردم،ولی متاسفانه سخنان ایشون بقدری غیر اصولی هست که جایی برای دفاع باقی نمگذاره،بیش از 10 مورد رو شخصا میتونم ذکر کنم از سخنان ایشون که محتوای آنها چیزی نیست جز توهین به شعور خواننده.
از حوصله ی تاپیک و خوانندگان محترم خارج هست و الا همینجا ذکر میکردم.البته ایشون خودش بهتر از هرکس دیگری میدونه که سخنانشون بی پایه هست،ولی چکار کند؟ باید این سخنان رو بگه،چون توی این مملکت رسیدن به مراتب بالاتر و سمت های بالاتر فقط با بیان مطالب غیر واقع و بزرگنمایی ممکن هست.البته انشالله ثمره ی سخنان ایشون رو در آینده ی نزدیک خواهیم دید(فرماندهی یا حداقل جانشینی!)
موفق باشید برادر
تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 585
تاریخ عضویت: شنبه 9 مهر 1390, 7:48 pm
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: درد دلی با مدیران...

پست توسط Cloor Master »

ببخشید منبع شما در مورد اینکه چیت فروش دروغ میگه چیه!کجاست! داداش این نیرو هوایی و.... را که می بینی اون سرباز گمنام جاسوس گیر حفظش نکرده متخصصش این نیرو را حفظ کرده اینجوری که شما می گید یعنی کلا نیروهای نظامی مرخص... اگه چیت فروش میاد می گد فلان بمان بعضی ها هرچی دلشون می خواد میاند می گند بهتره بیان برا حرفاشون منبع و مدرک ارائه کنند نیاند بگند به شعور من توحین شده!!!!! شما درباره رد حرف های چیت فروش درباره توان مندی های ایران منبع داری همچنین دیگران امار دارید اطلاع دارید دوست درجه دار دارید متخصص نظامی باهاتون رفیق است چی دارید یک نفر اگه بیاد بگد چیت فروش گفته همین حرفه حرفش می شد سند چون یک شخص نظامی گفته که اگاه هیچکس نمی توند بهش بگد دروغ می گی اگر می خواهی بهش نشون بدی باید بهش نشون بدی که چیت فروش دروغ گفته خب نشون بدید چی دارید عکس!! متن نامه !! گزارش !! دوست عزیز من امریکا اسراییل خودمون دوست دشمن هیچ کدوم تو گزارششون ننوشتند ، تاکید نکردند ، گزارش ندادند که چی ایرانی ها ناتوانند مخصوصا درباره نیرو هوایی حالا چه دروغ چه راست همین کسانی که میاند می گند به شعور ما توحین شده چقدر از اوضاع این نیرو نظامی خبر دارند چقدر متخصص نظامی هستند به اندازه یک مجله دو مجله یک گزارش یک دوست دوتا دوست چندتا دوست ... که اونوقت خودشون را اگاه و متخصص نظامی می گیرند و ادعا می کنند به شعورشون توحین شده خوب شند بر حرف کو برا اون دوست عزیز که می گد چرا بعضی ها زود می گند ار کیو ، دوست عزیز همین ار کیو همون ناو هواپیمابر همون اطلاعات جاسوسی و... همینا یعنی تکنولوژیه امریکا ، و اگه کسی بیاد از ناوی که ادعا می کند پشه تو هوا شناسایی می کند فیلم بگیرد یا ار کیو بنشوند یا بفهمد همین حالا تو فلان پایگاه امریکا یک سرباز دورگه هست همینا یعنی کل تکنولوژیه امریکا را زیر سئوال بردن خوب کدوم کشور تا حالا تونسته به تنهایی چنین کاری کند یکیش را نام ببرید شما اگه تو یک انجمن خارجی به یک کاربر نظامیه امریکایی بگی ارکیو و ناو هواپیمابر چی دارد دیگه بگد میاد بگد ابرامز و اپاچی و... هیچی ندارد بگد برا این که نیروهای نظامی کشورت مهمترین مهره های کشورش را سوزنده و زیز سئوال یرده و اگه تو این انجمن بحث درباره نیرو هوایی می شد سریع یکی میاد می گد ناو هواپیما بر به خاطر اینکه امریکا به خاطر داشتن همین ناوها و رادارشه که اوله وهمه جا می توند برد حالا همین نیرو مرخص بردستش زیر سئوال و امریکا هیچی نمی توند بگد چون ناوهواپیمابرش پیشرفته ترین مهرش بود و از اون بالاتر ندارد و همچنین الباقی
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 29 دی 1387, 12:05 am
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

Re: درد دلی با مدیران...

پست توسط @lirez@ »

کی میخواین این بحث و تموم کنین؟؟؟؟؟؟ :-? :-? :-?
بابا به خدا خسته شدیم از بس سر یه موضوعی که عاید هیچکدومتون نمیشه دارین تو هر پستی بحثتون رو ادامه میدین
قوانین میدونین چیه؟
چنتا تاپیک به قفل شدن کشوندین؟
نمیدونم چرا شورای نظارت اینقدر تعمل میکنه............
اسم تاپیک چیز دیگست نیرو هوای چه ربطی بش داره؟ چیت فروش چه ربطی داره به اینجا؟
سربازان گمنام کجای موضوع هست؟
باز حتما سامان باید بیاد اونجوری برخورد کنه تا این جو تموم بشه؟
بابا به خدا شماها دیگه از حد گذروندین
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 3:23 pm
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

Re: درد دلی با مدیران...

پست توسط CAPTAIN PILOT »

قفل شد ...


موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”