تصاویر دیده‌نشده ازشکست آمریکا در طبس

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1643
تاریخ عضویت: چهار شنبه 8 مهر 1388, 11:15 pm
سپاس‌های ارسالی: 14807 بار
سپاس‌های دریافتی: 14984 بار

Re: تصاویر دیده‌نشده ازشکست آمریکا در طبس

پست توسط oweiys » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391, 9:08 pm

شن نبود!
2. بنده با دو گوش خودم از چند نفر از بازماندگان حادثه ي طبس - هر چند بايد گفت معجزه ي طبس ! - يعني مسافران همان اتو بوسي كه از يزد عازم زيارت امام رضا عليه السلام بود و فيلم
طوفان شن هم براساس ماجراي آنها ساخته شد .شنيدم كه هيچ طوفان شني در كار نبوده!
3 . همه ي آنها كه توسط نيروهاي دلتا دستگير شده بودند وبعضي ها يشان از جمله يك نفر كه معلم بوده و بدليل آشنايي با زبان انگليسي توسط آنها بازجويي شده؛ تصريح مي كردند كه علت برخورد هلي كوپتر با هواپيما ي سوخت گيري؛ نور سبز رنگي بود كه از سمت مشهد الرضا آمد و هليكوپتر را به هواپيما كوبيد! تكرار ميكنم : آندو را بلند كرد و به هم كوبيد !
4. بانوي جواني كه در آنوقت کودک بوده و همراه والدينش عازم مشهد بوده اند مي گفت:
..... براي تحقيق آمدند و گفتند مي خواهيم يك فيلم بسازيم راجع به توفان شن! در صورتي كه ما اصلا هيچ توفاني نديديم ! چيز ي كه ما ديديم نور سبزي بود كه از سمت مشهد آمد و هواپيماها و اينها را كوبيد به هم ..... و اين موقعي بود كه آمريكايي ها ما را گرفته بودند و همه داخل اتوبوس گريه ميكردند و امام رضا را قسم ميدادند كه به زوٌارش كمك كند.
5. بنده با يكي دو واسطه از قول سر تيم حفاظت امام در ان زمان شنيدم كه در شب 4 خرداد
امام ناگهان با آشفتگي نيمه شب ما را خواست و از جماران به زيارت امام زاده صالح تجريش مشرف شده و درون مرقد به عبادت مشغول شدند؛ بعد از مدتي از مرقد بيرون آمدند و با لبخند فرمودند كه خدارا شكر .. الحمدلله به خير گذشت!
5. اما آمريكايي ها گزارش هاي رسمي خود را بر مبناي سناريوي طوفان شن منتشر كردند كه در صحراي طبس امري محتمل است و حرفي از هيچ ماجراي فرا مادي به میان نياوردند از آن رو كه اصولا مبناي گزارشات رسمي مبنايي مادي گرايانه و بر اساس ري داكشن (فرو كاهش)
مفاهيم مي باشد . اتفاقي كه در ايران هم افتاد و البته امام هم به خاطر جو آن دوران - وجود بني صدر و هم فكران او در نهادهاي انقلاب ـ پيامشان را در همين راستا فرمودند .
6. در اين رابطه فيلم مستندي هم تهيه شد كه شامل مصاحبه با بازماندگان اتوبوس ذكر شده است هر چند كه گوياهنوز زمان براي پخش آن فرا نرسيده وكماكان در بايگاني سيما خاك مي خورد !
7. و البته چند سوال : آيا ممكن است آمريكايي ها كه چندين ماه براي اين نقشه برنامه ريزي كرده بودند و حتي تعدادي مارين را در لباس صليب سرخ جهاني به درون لانه فرستاده بودند فكر وقوع توفان شن را نكرده باشند ؟
آن هم در منطقه اي كه سالانه چندين طوفان بزرگ و كوچك در آن رخ ميدهد؟
اگر ماجرا ماجراي توفان بوده ؛بايستي ادوات به جامانده در زير شن مدفون مي شدند كما اينكه ين بلايي است كه بر سر هر جه در مسير يك شن- باد نه چندان قوي باشد خواهد آمد .
ـ بياد آوريد صحنه ي گم شدن دكتر را در صحرا در فيلم خيلي دور خيلي نزديك ـ
در حالي كه ادوات به جا مانده از نيروهاي متجاوز چند روز بعد هنوز نو و براق وسط بيابان آفتاب مي خوردند و نگارنده عكسهاي آنها را كه قبل از بمباران برداشته شده ديده است.
پس اين شنهاي موجود در توفان شن كجا هستند ؟
8 . ودر آخر برخي از جمله نگارنده معتقدند: بمباران منطقه كه منجر به شهادت سردار
منتظر قائم فرمانده وقت سپاه يزد شد و به دستور مستقيم بني صدر انجام شد و از اسناد خيانت و وابستگي او به (سمپر*1 ) ها مي باشد نه در راستاي جلوگيري از افتادن تكنولوژي تسليحات آمريكايي به دست ايران و نه در راستاي محو كردن آثار تجاوز آمريكا به ايران بلكه فقط و فقط در راستاي اهداف مادي گرايانه ي سمپر مادر *براي جلوگيري از ايجاد يك ماجراي مقدس و الهي ديگر در ايران بر عليه آمريكا و شبيه كردن منطقه ي شكست به منطقه اي طوفان زده و نزديك به سناريوي آمريكا بوده است .[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]


مستندي در اين مورد پخش شده از سيما :
بعضی از دوستان اطلاع دادند که لینک ویدئویی که پارسال در ارتباط با اظهار نظر مسافرات گروگان گرفته شده اتوبوس ارسال کرده بودم، کار نمیکنه. ظاهرا امکان ویرایش پست هم وجود نداره، به همین دلیل، لینک دانلود رو در این پست مجددا ارسال می کنم:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
__________________________________

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

ارسال پست

بازگشت به “گالري نظامي”