هنوزم شک دارید که عربهای عربستان و امارات ملخ میخورند ؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

قفل شده
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

هنوزم شک دارید که عربهای عربستان و امارات ملخ میخورند ؟

پست توسط dolphine »

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/22788671887456915964.jpg

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/03273171222609304883.jpg

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/98620394701414591567.jpg

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/16906976875709587467.jpg 

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/67751790971092853005.jpg

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/11743673224446123863.jpg 

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/28702634937118853837.jpg [HIGHLIGHT=#d8d8d8]

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/75064487008034724679.jpg

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/06457802440658202079.jpg

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]http://redhue.ir/images/40545883041257065751.jpg 
[HIGHLIGHT=#d8d8d8]

==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

Re: هنوزم شک دارید که عربهای عربستان و امارات ملخ میخورند ؟

پست توسط CAPTAIN PILOT »

دوست عزیز و گرامی, جناب dolphine تصویر
درود بر شما تصویر

در ابتدا لازم به ذکر میباشد همانطور که پیشتر نیز خدمت شما یادآوری نمودیم, ایجاد تاپیک به این شیوه صحیح نیست و جهت تصاویر میتوانید از تاپیک های عمومی موجود در انجمن "عکس و نقاشی" بهره ببرید تا شاهد ازدیاد موارد اینگونه در بخش سایر گفتگوها نباشیم.

همچنین در خصوص عنوان و محتوای فوق لازم به توضیح میباشد خوردن حیوانات بیابانی در کشور و فرهنگ امارات به عنوان یک عمل ناشایست شناخته میگردد و اعراب اماراتی در گذشته و حال نیز چنین عملی را انجام نمیداده اند زیرا اصالت اکثر قبایل امارات بر خلاف سایر کشورهای عرب, به کشور عزیزمان ختم میگردد. این تصاویر و خوردن حیوانات بیابانی همچون: ملخ, سوسمار, عقرب, موش و ... مربوط به اعراب عربستان سعودی و البته بحرین میباشند. مناقشات سیاسی به هیچ عنوان دلیل موجهی جهت انتشار اطلاعات غلط و القای آنها به دیگران نیستند ....

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1360 بار
سپاس‌های دریافتی: 1357 بار

پست توسط mj_piremard »

با سلام
البته توهین درست نیست لفظ بعضی از دوستان به جای واقعیت ها رنگ تمسخر و مسخره کردن میگیره در کشور ما هم بعضی جاها ملخ میخورن الان یادم نیست دقیقا" کجا ولی اون چیزی که واقعیت داره اینکه همینا که ما مسخرشون میکنیم ادعای خاک پاک کشور ما رو دارن اونا راحت حرف شونو میزنن و مردم دنیا هم بدور از واقعیت و اصل مطلب و تحت تاثیر اخبار غلط حرف اونا باور میکنن نه حرف ما رو
همینا که ما مسخرشون میکنیم و میگیم اگه نفتشون نباشه هیچ کاری نمیتونن بکنن در حالی که پول نفتشون رو بجای اینکه بی جا خرج کنن در بسیاری از جاها سرمایه گزاری کردن و بقول معروف هر روز پول روی پولشون میاد
پس بهتره این بحث بچه گانه و بیخود سوسمار خوری و توهین به دیگران دور بریزیم و به فکر فردایی بهتر برای کشور خودمون باشیم
 چه خوب خوند حرف دلمو 

[FONT=Arial,sans-serif]  سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

پست توسط MORADI »

من هم با آقای m1234موافقم .
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine »

CAPTAIN PILOT نوشته شده:دوست عزیز و گرامی, جناب dolphine تصویر
درود بر شما تصویر

در ابتدا لازم به ذکر میباشد همانطور که پیشتر نیز خدمت شما یادآوری نمودیم, ایجاد تاپیک به این شیوه صحیح نیست و جهت تصاویر میتوانید از تاپیک های عمومی موجود در انجمن "عکس و نقاشی" بهره ببرید تا شاهد ازدیاد موارد اینگونه در بخش سایر گفتگوها نباشیم.

همچنین در خصوص عنوان و محتوای فوق لازم به توضیح میباشد خوردن حیوانات بیابانی در کشور و فرهنگ امارات به عنوان یک عمل ناشایست شناخته میگردد و اعراب اماراتی در گذشته و حال نیز چنین عملی را انجام نمیداده اند زیرا اصالت اکثر قبایل امارات بر خلاف سایر کشورهای عرب, به کشور عزیزمان ختم میگردد. این تصاویر و خوردن حیوانات بیابانی همچون: ملخ, سوسمار, عقرب, موش و ... مربوط به اعراب عربستان سعودی و البته بحرین میباشند. مناقشات سیاسی به هیچ عنوان دلیل موجهی جهت انتشار اطلاعات غلط و القای آنها به دیگران نیستند ....

موفق باشید
تصویر

==========================

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]با عرض سلام و عرض شرمندگی از اشتباهات مکرر در گنجاندن متن در جای مناسب ... خدمت جناب CAPTAIN PILOT عزیز و با گذشت  تصویر[HIGHLIGHT=#d8d8d8]  تصویر[HIGHLIGHT=#d8d8d8]  تصویر

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]در مورد ملخها ... امکان داره حق با شماباشه... ولی به نظر خودم فکر کنم قبایل بحرین بیشتر به خاک و اقلیم ما نسبت داشته باشند تا امارات جدید ... درسته که همه اینا قبلا متعلق به ایران بوده اند حتی خود عربستان پر مدعی ... ولی امارات جدید کمتر به ایرانی بودن نزدیکترن تا بحرینیها ... شک دارم بحرینیها سوسمار وملخ بخورند ... والله چه عرض کنم ... یه دوستی تو کویت دارم که اونم نظرش مثل نظر منه ... ولی با توجه به اطلاعات قویتر شما شاید من اشتباه میکنم . 
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master »

سلام در دین اسلام خوردن دو جانور بی مهره حلال است ۱ میگو ( غذای مورد علاقه بنده ) ۲ ملخ میگو فرهنگ خوردنش در ایران هست ( و همه ی جهان ) اما ملخ با اینکه حلال است فرهنگ خوردنش نیست من خودم خوردن ملخ را یک بار تجربه کرده ام مزه ی بدی ندارد پس هی نگید دارند ملخ می خورند
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 163 بار

پست توسط josniper64 »

من کلا ادم نژاد پرستی نیستم اما معتقدم نباید حلال خدا را حرام و حرام خدا را حلال کرد :x
تازه بجز این موجودات تویه صحرا مگه چیز حلال دیگه ای پیدا میشه که بخورند
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

در مورد ریشه مسائل تحقیق کنید و بعد مطلب منتشر کنید بهتر است.

احتمالا شما نمیدانید در همین ایران و مناطق جنوبی هم در یک دوره به علت هجوم ملخ ها و قحطی، ملخ در سبد غذایی اکثر خانواده های منطقه های جنوبی کشور قرار گرفت. اما با توجه به پشت سر گذاشتن اون سال های بحرانی و البته عدم تکرار هجوم گسترده ملخ ها در اون سطح این جانور از سبد غذایی ما حذف شده است.

یادم هست چند وقت پیش در مورد گنجشک هم یک چنین چیزی بیان شده بود. فکر کنم بد نیست یک سر به چین بزنید تا غذاهای جالب تری را به نسبت ملخ و سوسمار پیدا کنید مانند انواع سوسک زنده و ... اما اگر نسبت به ریشه خوردن این جانداران به عنوان غذا توجه کنید بسیار پسندیده تر است.

در تاریخ ثبت شده که زمانی که داریوش به مصر رسید، سربازان هخامنشی به خاطر احترام زیادی که مصریان به گربه ها می زاشتن خشمگین شدند و شروع به سر بریدن گربه ها در مقابل چشم جماعت می کردند و مردم مصر از این موضوع بسیار ناراضی بودند. وقتی داریوش از جریان مطلع شد ریشه کار را جست تا فهمید در سال های قبل جمعیت موش ها در اونجا زیاد شده بود و موجب قحطی فراوان بوده اند و مصریان تدبیر کرده بودند از سمت آسیا با کشتی تعداد زیادی گربه را به سرزمین خودشون برده بودند و از طرفی جهت حمایت از این گربه ها مردم هم به گربه ها احترام می زاشتند و کشتن اون ها را عملی ناپسند می شمردند! داریوش هم به همین جهت دستور داد دیگر به گربه ها کاری نداشته باشند...

برخی دوستان که ما را یک روز عرب پرست یک روز عامل روس میداند و دایه دار وطن پرستی و ایرانی بودن هستند، پیرو شرح بالا واقعا شایسته است که صرف نامطبوع بودن یک خوراکی از نگاه خودمان را بهانه ای جهت تحقیر و توهین به دیگر مردمان کنیم؟ 
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 69 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار

پست توسط azarakhsh45 »

تغذیه از حشرات در اکثر کشور ها رواج دارد به خصوص کشورهای جنوب شرقی آسیا . دانشمندان علم تغذیه پیشنهاد میکنند تا کشورهایی که با فقر غذایی مواجه هستند با استفاده از پروتئین حشرات فقر غذایی را از بین برند
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine »

[COLOR=000000]  نوشیدنی محبوبیت بسیار در بین ساکنان کوه های آند از کوچک تا بزرگ دارد و حتی گردشگران هم از آن می خورند. قورباغه ها در آکواریومی نگهداری می شوند و وقتی که می خواهند نوشیدنی را آماده کنند با ضربه ای جان قورباغه را میگ یرند سپس چند برش روی شکم آن می زنند و پوستش را میکنند.

سپس آن را در مایعی شامل آش گرم لوبیا سفید، دو قاشق عسل، شاخه های خام آلوئه ورا و چند قاشق از آب میوه ، ماکا می اندازند و مخلوط می کنند آنها معتقدند که این نوشیدنی برای درمان برونشیت ، آسم و ناتوانی جنسی موثر است. کارمن گونزالس یکی از انبوه مغازه‌داران پرویی است که این روزها نوشیدنی محبوب مردمان این کشور را تهیه و عرضه می‌کند.

او روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ قورباغه را در آکواریومی بزرگ در رستورانش نگه می‌دارد، با ورود هر مشتری او یک قورباغه از آکواریوم بیرون آورده به کاشی‌ها می‌کوبد تا بمیرند و سپس با شکاف دادن شکم قورباغه پوست آن را می‌کند

او سپس در مخلوط‌کن خود سه قاشق عسل، عصاره گیاهان محلی و چندین قاشق پودر ریشه آندی به همراه شیر تازه ریخته و قورباغه پوست‌کنده شده را هم به آن می‌افزاید.، مخلوط حاصل که پس از در هم آمیختن تمامی این مواد عجیب حاصل می‌شود همان آب قورباغه محبوب پرویی‌ ها است که هر لیوان آن ۱ دلا‌ر قیمت دارد.

گونزالس می‌گوید روزانه حداقل ۵۰ مشتری به مغازه وی می‌آیند و در ساعات اولیه صبح و یا عصر برای رفع خستگی و یافتن انرژی دوباره آب قورباغه سفارش می‌ دهند.

مردم پرو معتقدند این معجون قدیمی نه‌ تنها انرژی‌ زاست بلکه قدرت ذهنی آنان را به نحو قابل توجهی افزایش می‌دهد. در این میان خواص درمانی گوشت قورباغه و دارو های محلی را هم نباید نادیده گرفت.

گونزالس می‌گوید: متاسفانه هنوز توریست‌ها عادت به نوشیدن این معجون نکرده‌اند. آنها ترجیح می‌دهند تا چند لحظه‌ای به تماشای درست شدن معجون بنشینند و بعد با چهره‌ای درهم کشیده رستوران را ترک کنند.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

پست توسط FREE MAN »

کله پاچه خودمون هم برای خیلی از مردم دنیا چندش آوره . زیاد گیر ندید :-) :-) :-)
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

واقعا براي مطرح کردن اين تاپيک متاسف شدم! :-P
کاش دوستان ياد ميگرفتند که هر چيزي ارزش مطرح کردن نداره، در ضمن ملخ در اسلام حلال هست و اينکه صرفا ما اون رو نميخوريم دليلي بر توهين و تحقير ديگران نيست، فکر ميکنم موضوعات بهتري براي بحث وجود داشته باشه ...
تاپيک قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”