ایرج قادری درگذشت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: ایرج قادری درگذشت

پست توسط airplane »

سلام.

ببخشید از این دوستانی که اومدن و گفتن اخهههههه یا اونهایی که از پستها تشکر کردند چند نفرشون یه فاتحه :AA: براش خوندند؟
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8690 بار
سپاس‌های دریافتی: 13237 بار

پست توسط Java »

تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی

https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 74 بار

پست توسط Ashkani1365 »

ای وای ایرج قادری مرد؟ خدا رحمتش کنه. بازیگر خوبی بود وشخصیت خیلی دوست داشتنی توی فیلماش داشت.
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

پست توسط dolphine »

تصویر

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]ژوبین قادری تنها فرزند ایرج قادری با انتقاد از نحوه خاکسپاری پدرش تاکید کرد در لحظه خاکسپاری پدرش در تهران نبوده است.  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]خبر آنلاین نوشت: ژوبین قادری تاکید کرد: «من همزمان با ساخت فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» به دنیا آمدم و در این سال‌ها به دلیل مسائل تحصیلی و فضای آرام کیش به همراه مادرم هما قادری در این جزیره زندگی می‌کردیم.»  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]او افزود: «ایرج قادری چهار سال بیمار بود و در این مدت من مدام کنارش بودم، دقیقا‌‌ همان شبی که پدرم فوت کرد، من رفته بودم مادرم را از کیش بیاورم که تلفنی به من خبر دادند پدرم فوت شده است. من بعد از شنیدن این خبر تماس گرفتم و به من گفتند فوت پدر شایعه است، اما متاسفانه حقیقت داشت و در‌‌نهایت نامادری‌ام بدون اطلاع ما پیکر پدر را به خاک سپرد.»  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]فرزند ایرج قادری با اشاره به این مطلب که خاکسپاری ایرج قادری در بهشت سکینه کرج خواست ما و ایرج قادری نبوده است افزود: «متاسفانه برای آمدن از کیش به تهران بلیت پیدا نکردیم و در ‌‌نهایت وقتی رسیدیم، فهمیدیم پدرم به خاک سپرده شده است.»  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]قادری در ادامه گفت: «ما به نحوه خاکسپاری پدرم اعتراض کردیم، اما هیچ شخصی پاسخگو نیست، اما مطمئن باشید من این موضوع را پیگیری خواهم کرد و از تمام کسانی که اجازه تدفین‌اش را صادر کردند توضیح می‌خواهم.»  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]او ادامه داد: «از زمانی که برادر ناتنی من فوت کرد فقط اسم من در شناسنامه پدرم بود و همه می‌دانستند من تنها فرزند‌ش هستم و به لحاظ احساسی بسیار به من وابسته بود. »  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]قادری با بیان این مطلب که مراسم و نحوه خاکسپاری ایرج قادری اصلا مناسب شان و منزلت این هنرمند نبود، افزود: «من به عنوان تنها پسر ایرج قادری اعلام می‌کنم مراسم سوم، هفتم، چهلم و سایر مراسم را مناسب شان و شخصیت پدرم برگزار می‌کنم.»  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]فرزند قادری از مردمی که به این بازیگر سینما ابراز احساسات کردند تقدیر کرد.  
 [HIGHLIGHT=#fbd5b5]ایرج قادری بازیگر و کارگردان سینما در ۷۷ سالگی در بیمارستان مهراد تهران درگذشت و چند ساعت بعد در یک مراسم ساده به خاک سپرده شد.  
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”