دانلود موسيقي روي داشبورد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

دانلود موسيقي روي داشبورد

پست توسط Mohsen1001 »

ابداع جديد كرايسلر از جنس صدا است

گروه بين الملل:كمپاني‌هاي خودروسازي مدت‌هاست كه جنگ جديدي را براي ارائه كيت‌هاي سرگرم كننده داخل اتومبيل آغاز كرده‌اند و طبيعي است كه قسمت مهمي از اين جنگ مربوط به سيستم‌هاي پخش صوت و موزيك است. كمپاني‌ها با سرعت عجيبي در پي يافتن سيستم‌هاي خاص صوتي، تصويري و راديويي هستند تا سرنشينان هر آنچه در زمينه موسيقي آرزو مي‌كنند، بتوانند بشنوند و لذت ببرند. بعد از آنكه مسابقه‌اي اساسي بين سيستم‌هاي ديجيتالي آي‌پاد و راديو ايكس-ام در گرفت حالا نوبت به سيستمي جديد از سوي كرايسلر است.

كرايسلر به تازگي سيستمي به نام MyGIG را بر روي مدل سبرينگ نصب كرده كه به نظر مي‌رسد مشتريان زيادي پيدا كند.

MyGIG با قيمت 1700 دلار چيزي فراتر از آي‌پاد است و به اندازه 20 گيگابايت حافظه براي ضبط و بارگيري موسيقي دارد. اين سيستم به سرنشين اجازه مي‌دهد كه حداقل 1600 قطعه موسيقي به همراه عكس‌هاي مربوط را ذخيره كند. علاوه بر اين يك كتاب ويژه آدرس نيز در دسترس است كه به همراه كليه نقشه‌هاي ناوبري (GPS) به يك راهنماي كامل و جامع مبدل مي‌شود. «ماي گيگ» مي‌تواند به صورت فوري و تصويري اطلاعات مربوط به ترافيك خيابان‌ها و جاده‌ها را از ماهواره «سيريوس» دريافت كند.

اگرچه اين سيستم هنوز به صورت انبوه توليد نشده اما به نظر مي‌آيد كه با حل شدن بعضي از مشكلات نرم‌افزاري به يكي از جاذبه‌هاي ويژه فروش كرايسلر تبديل شود. لري لاينز رئيس بخش توليد خودروهاي ديفرانسيل جلو در كمپاني كرايسلر معتقد است كه در نيمه‌هاي پاييز «ماي گيگ» به فرم نهايي خودش خواهد رسيد.

كرايسلر در راه عرضه سيستم «ماي گيگ» از شركت «هارمان كاردن» هم كمك گرفته تا به اين ترتيب كيفيت پخش موسيقي و اصوات به درجه اعلي برسد.

كرايسلر اعلام كرده كه «ماي گيگ» را در آينده در خودروهاي جيپ رانگلر و دوج نيترو هم به صورت سفارشي عرضه خواهد كرد.

استفاني برانيلي تحليلگر سايت اتوپاسيفيك معتقد است كه عرضه «ماي گيگ» كمك شاياني به كرايسلر خواهد كرد. او به همه يادآوري كرده است كه در ابتداي سال 2006 سبرينگ با سيستم ناوبري تنها آن هم با قيمت اضافي 1795 دلار ارائه شده و حالا با عرضه «ماي گيگ» قطعا ميزان رضايتمندي مشتريان بيشتر خواهد شد.

خبرخودرو
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”