کشته و مجروح شدن ‌۷نفر در محل اجرای برنامه خاله شادونه!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1282 بار
سپاس‌های دریافتی: 1825 بار

Re: کشته و مجروح شدن ‌۷نفر در محل اجرای برنامه خاله شادونه!

پست توسط m-sajedy »

سلام
دیدن تصاویر کودکان قربانی مرا بشدت غمگین کرد خدا به والدین و اقوامشان صبر عنایت کند
از ابتدای ایجاد شدن این تاپیک سعی کردم صحبت نکنم (ناراحتم می کرد)
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

Re: کشته و مجروح شدن ‌۷نفر در محل اجرای برنامه خاله شادونه!

پست توسط Erratic »

باز هم تشکر میکنم از جناب bravo, که من را راهنمایی میکنید :razz: :razz:

جناب bravo, شما بلاخره از دوستان ما هستید همینطور عضو افتخاری این انجمن پس حتما سرشناس هستید و عزیز برای ما
اینجور بحث ها تقریبا در بسیاری از توپیک های اینچنینی هست و اخرشم یا میرسه به "سیاست" یا به "دین" و این انکار ناپذیره حتما چیزی هست که اینچنینه

از اونجایی که ما سنترال رو دوست داریم همیشه اینجور صحبتها رو نصفه نیمه رها میکنیم تا مشکلی برای دوستان در مدیریت پیش نیاد خوب گاهی اوقات هم در حق ما لطف میکنن و ... :grin: بگذریم
اما اینجور صحبت ها مثل بحث های یک ساعته ی تلوزیونی نمیچسبه و به نتیجه نمیرسه در واقع هر وقت ما به قسمت های حساس و دقیقش میرسیم ناچار بحث رو ترک میکنیم.
از این رو من باز هم تشکر میکنم که شما من رو راهنمایی فرمودید با اینکه برای تک تک کلمات و یا حتی حروف کلماتتون پاسخ داشتم اما در کمال معذرت این بحث رو ترک میکنم. امیدوارم فرصتی باشه یک روز مفصلا راجع به این مسائل با شما عزیزان و همراهان صحبت کنم.
موفق و پیروز باشید :razz: :razz:
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”