خودکشی یک‌ مسئول به‌خاطر شرایط اقتصادی!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 190
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 3 آبان 1388, 9:54 pm
محل اقامت: بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!
سپاس‌های ارسالی: 773 بار
سپاس‌های دریافتی: 2479 بار

خودکشی یک‌ مسئول به‌خاطر شرایط اقتصادی!

پست توسط Alpha4 »

[External Link Removed for Guests]


به گزارش مشرق به نقل از انتخاب، اشتباه نکنید، ماجرا مربوط به این اطراف نیست، کیلومترها دورتر از اینجایی که  برخی مسئولینش، کشف فسادهای هزاران میلیاردی را (بی آنکه از چرایی آن سخن بگویند) با افتخار به نام خویش ثبت می کنند و آمار و ارقام اقتصادی و .... را روز به روز بهتر (البته نسبت به دولت های گذشته!) ، هنوز هستند مسئولینی که فکر "نان مردم"، آزارشان می دهد ، زیر آوار مشکلات له می شوند و به جای درگیری های سیاسی و آغاز زودهنگام رقابت های انتخاباتی، وعده سرخرمن نمی دهند! البته نه! برخی هنوز هم وعده می دهند!

بنابراین گزارش، مشاور منطقه ای یکی از شهرهای مهم ایتالیا به علت مشکل های ناشی از بحران اقتصادی در آن کشور خودکشی کرده است!

مائوریتسیو چونینی مشاور منطقه ای امیلیا رومانیا و مشاور شهرداری بلونیا امروز صبح با به پایین انداختن خود از بالکن محل کارش در برابر ساختمان شورای اجرایی شهر بلونیا، ‌خودکشی کرد.

وی در یاداشتی بر روی میز کار خود نوشته‌ است،‌ «به فکر دختر و همسرم باشید».

پایگاه اینترنتی ایتالیایی زبان نت اونو نیوز پونتو اورگ، خودکشی مسئول سیاسی، به گرداب خودکشی هایی اضافه شده است که در ساعت های اخیر به علت مشکل های ناشی از بحران اقتصادی دست به این اقدام زده اند.

درهمین زمینه، انریکو روسی رئیس منطقه توسکان ایتالیا نیز گفت، این مرگ به همه بویژه به دنیای سیاست و هر شخصی که متعهد به انجام دادن امور نهادی کشور شده است ارتباط دارد.

روسی گفت، این یک خودکشی متفاوت از خودکشی های متعددی است که در کشور ما در حال وقوع هستند. خودکشی هایی که نتیجه وضع اسف بار بحران های اقتصادی هستند.

وی گفت، با توجه به این فاجعه، لازم است به سطح قابل قبول و معتبری از (وضع) جامعه دست پیدا کرد تا هیچ کسی احساس تنهایی و ناامیدی نکند.

این پایگاه اینترنتی نوشت،‌ دیروز نیز سه نفر از شهروندان ایتالیایی خودکشی کرده اند: یک بیکار و یک کارفرما در شهر میلان و کارفرمای دیگری در شهر سالرنو. آخرین قربانی بحران های اقتصادی در یادداشتی نوشته است: موفق به پرداخت بدهی های خود نیستم.
 
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

Re: خودکشی یک‌ مسئول به‌خاطر شرایط اقتصادی!

پست توسط Mr.Amirhessam »

"کیلومترها دورتر از اینجایی که برخی مسئولینش، کشف فسادهای هزاران میلیاردی را (بی آنکه از چرایی آن سخن بگویند) با افتخار به نام خویش ثبت می کنند و آمار و ارقام اقتصادی و .... را روز به روز بهتر (البته نسبت به دولت های گذشته!) ، هنوز هستند مسئولینی که فکر "نان مردم"، آزارشان می دهد ، زیر آوار مشکلات له می شوند و به جای درگیری های سیاسی و آغاز زودهنگام رقابت های انتخاباتی، وعده سرخرمن نمی دهند! البته نه! برخی هنوز هم وعده می دهند!"

سایتی که بودجه مفت را بخوره اینجوری میشه...
برخی اگر به فکر نان و اشتغال این مردم باشند اول از همه اسکله های... جمع میکنند و بعد برای باقی افراد رجز میخوانند!
جالب اینجاست که رهبری می گویند تشکیک در امار ارایه شده توسط دولت(بانک مرکزی و امار) نباید انجام بشه اونوقت این اقایون...

وقتی جلوی بخور بخور را بگیری اینگونه می شود که میبینید! من مانده ام این سایت و سایت های وابسته ی مستقیم و غیره مستقیم شب و روز از تخلف و دزدی و ... سخن می گویند فقط خدا میداند که چرا دوسال است ما فقط تهمت می شنویم! در عمل خبری نیست(چون مدرکی موجود نیست).
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”