باشگاه هواداران استقلال(آبيته)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مجتبی جباری کمتر از دوماه دیگر به ترکیب استقلال باز می گردد

پست توسط samanrossonero »

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران با رهایی از بند مصدومیت کمتر از دوماه دیگر می تواند این تیم را در مسابقات پیش رو همراهی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری که روز بیست و هفتم آبان ماه مینیسک آسیب دیده خود را به تیغ جراحان سپرد، تا روز دوشنبه هفته جاری بخیه ناحیه جراحی شده را می کشد و پس از آن تمرینات خود را جدی تر دنبال می کند.

هافبک تیم فوتبال استقلال این روزها مشغول فیزیوتراپی در کلینیک باشگاه استقلال است و مراحل بهبود آسیب دیدگی خود را طی می کند. اگر مشکل خاصی در روند بهبود جباری به وجود نیاید او کمتر از یک ماه و نیم دیگر می تواند تیم استقلال را در مسابقات لیگ برتر همراهی کند.

جباری پس از بازی استقلال - ذوب آهن در هفته سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دیگر برای آبی پوشان در مسابقات لیگ و جام حذفی به میدان نرفت.

مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

کمک 150 میلیون تومانی سازمان تربیت بدنی به باشگاه استقلال

سازمان تربیت بدنی با هدف تسریع در امر ساخت کمپ باشگاه استقلال کمکی 150 میلیون تومانی را در اختیار این باشگاه قرار داد.

به گزارش خبرنگار مهر، کار احداث کمپ تمرینی باشگاه استقلال با جدیت دنبال می شود و یکی از برنامه های مدیریت باشگاه بهره برداری از این مجموعه در اسرع وقت است.

در همین راستا کمکی 150 میلیون تومانی از سوی سازمان تربیت بدنی به باشگاه استقلال تعلق گرفت تا کار احداث این مجموعه را با جدیت دنبال کنند. کلنگ احداث کمپ باشگاه استقلال در زمان مدیریت علی فتح الله زاده به زمین زده شد.

مهر

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

قلعه نویی تبرئه می‌شود

یک مقام آگاه در فدراسیون فوتبال پس از حضور امیر قلعه نویی در کمیته انضباطی در خصوص رای صادره این کمیته برای پرونده سرمربی استقلال گفت:" به احتمال بسیار زیاد سرمربی استقلال از سوی کمیته انضباطی تبرئه خواهد شد."

سرمربی استقلال که به دلیل اعتراض به داور بازی استقلال- فولاد به کمیته انضباطی احضار شده بود پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی و ارائه توضیح به اعضای کمیته انضباطی توانست دست اندرکاران این کمیته و رییس کمیته داوران را قانع کند که هرگز قصد توهین و اعتراض به داور را نداشته است.

یک مقام آگاه در فدراسیون فوتبال در گفت و گو با شبکه ایران ضمن بیان این مطلب گفت:" امیر قلعه نویی در حضور شریفی و عنایت توضیحات کاملی را ارائه کرد و حاضرین را قانع کرد که هرگز به جامعه داوری بی احترامی و توهین نکرده است، از این رو به احتمال فراوان او از سوی کمیته انضباطی تبرئه خواهد شد."

منبع:شبکه ایران

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

استقلالي شدن فابيو بالا منتفي شد

استقلالي شدن فابيو بالا بازيكن برزيلي كه در تمرينات هفته گذشته اين تيم شركت كرده بود، بعد از حرف و حديث‌هاي فراوان منتفي شد.

پرونده انتقال اين بازيكن كه به واسطه رضا رجبي در تمرينات آبي پوشان شركت كرده بود، بعد از عدم تاييد سلامت پزشكي توسط هيات پزشكي و مخالفت مديرعامل باشگاه استقلال، مختومه اعلام شد.

گفتني است واعظ آشتياني روزگذشته /دوشنبه/ در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خبر داده بود كه تكليف بالا در جلسه امروز/سه شنبه/ وي با امير قلعه نويي مشخص خواهد شد.

فابيو بالا كه دو هفته در تهران بلاتكليف بود، قصد بازگشت به برزيل را ندارد و قصد دارد تا با رايزني‌هاي لازم، با يكي از تيم ها، براي حضور در ليگ برتر فوتبال ايران وارد مذاكره شود.

منبع:ایرنا

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

فابیو بالا در راه پاس همدان

مسئولان باشگاه پاس برای جذب هاشم بیک‌زاده ابراز تمایل کردند تا در صورتی که این بازیکن در فهرست مازاد تیم استقلال قرار گیرد با وی قراردادی قرضی تا پایان فصل به امضا برسانند.

هاشم بیک‌زاده یکی از بازیکنانی است که در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر کمتر فرصت حضور در ترکیب اصلی تیم فوتبال استقلال را پیدا کرده است. با این شرایط برخی از تیم‌های لیگ برتری بی‌میل نیستند تا این بازیکن را به خدمت بگیرند. یکی از این باشگاه‌ها پاس است که برای جذب بازیکن جوان استقلال ابراز تمایل کرده است.

پاسی‌ها اعلام کرده‌اند، در صورتی که هاشم بیک‌زاده از سوی باشگاه استقلال در فهرست نفرات مازاد قرار گیرد با این بازیکن بر اساس مقررات وارد مذاکره شده و با او قرارداد امضا کنند. هنوز باشگاه استقلال موضع خود را در قبال هاشم بیک‌زاده اعلام نکرده و مشخص نیست این بازیکن چه آینده‌ای در جمع آبی‌پوشان خواهد داشت.

* فابیو بالا، بازیکنی برزیلی بود که برای عقد قرارداد با باشگاه استقلال به تهران آمد اما نتوانست نظر مثبت مسئولان این باشگاه را به خود جلب کند و در عقد قرارداد با آبی‌پوشان ناکام ماند.

واسطه ایرانی که این بازیکن را از برزیل به کشورمان آورده است به دنبال تیمی در لیگ برتر است که مقدمه حضور او را در آن تیم فراهم آورد. در همین راستا از سوی این شخص با مسئولان باشگاه پاس تماس حاصل شده است تا شرایطی برای حضور بالا در جمع سبزپوشان همدانی فراهم آید.

باشگاه پاس در پاسخ به پیشنهاد فابیو بالا اعلام کرده است که این بازیکن باید همچون دیگر بازیکنان در تست فنی تیم پاس حضور یابد و در صورت جلب نظر وینگو بگوویچ با او قرارداد امضا خواهد شد.

منبع:مهر

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

عنایتی دوباره استقلالی می‌شود

تصویر

احتمال اضافه شدن نام رضا عنایتی به فهرست اسامی بازیکنان استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا افزایش یافت.

پس از این که عیسی جمعه، مدیر باشگاه النصر از خارج کردن نام "محمد نصرتی" و "رضا عنایتی" در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال امارات از لیست این تیم خبر داد، برخی نزدیکان باشگاه استقلال مدعی شدند رضا عنایتی برای ادامه فعالیت فوتبالی خود به تهران بازمی‌گردد تا در کنارامیر قلعه نویی در استقلال بازی کند.

به نظر می‌رسد در شرایطی که مدیران و کادر فنی استقلال تهران در جذب فابیو بالا موفق نبودند حالا ظرایط جذب رضا عنایتی فراهم شده به ویژه زمانی که امیر قلعه نویی پیش از این بارها اعلام کرده بود تمایل فراوانی دارد رضا عنایتی به عضویت باشگاه استقلال درآید.

منبع:شبکه ایران

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

قلعه‌نويي : بازيكنان‌مان را مبادله مي‌كنيم

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به دليل كسب 3 امتياز بازي مقابل پيام بسيار خوشحال هستم.

امير قلعه نويي پس از برتري 5 بر صفر تيمش در مقابل پيام در جمع خبرنگاران اظهار كرد: خدا را شكر كه 3 امتياز بازي را به دست آورديم كه بسيار براي ما مهم بود. ضمن آن كه پيام نيز با وجود مشكلاتي كه داشت فوتبال تميزي را ارائه داد و حتي در دقايقي بر روي دروازه استقلال مشكلاتي را ايجاد كرد، با اين حال بسيار خوشحالم كه تيم ما توانست سه امتياز بازي را به دست آورد، ضمن آنكه گل‌هاي بسياري را نيز به ثمر رسانديم اما آنچه كه براي من اهميت دارد سه امتياز بازي و بعد تعداد گلها.

قلعه‌نويي ادامه داد: ما در بازي در مقابل فولاد خوزستان تا همين اندازه موقعيت گل زني داشتيم اما، اشتباهات داوري باعث شد تا بازي را واگذار كرديم. با اين حال معتقدم بازيكنان استقلال روز به روز بهتر مي‌شوند و با دقت در زدن ضربات آخر به خصوص توسط آرش برهاني تيم ما راحت‌تر به گل مي‌رسد.

قلعه نويي درباره‌ي سياوش اكبرپور نيز گفت: اكبر پور درتمامي بازيها براي استقلال خوب بازي مي‌كند. اما در اين بازي به دليل آن كه گل زني كرد بيشتر به چشم آمد. اكبر پور در تمامي بازيها در كارهاي تاكتيكي به خوبي شركت مي‌كند و در نفوذ كردن؛ پاس دادن و ايجاد موقعيت بسيار خوب كار مي‌كند. گروه آناليز باشگاه استقلال 48 ساعت پس از هر مسابقه گزارش تصويري از بازيكنان ارائه مي‌دهد كه در تمامي آنها سياوش اكبر پور عملكرد خوبي داشته است.

وي درباره‌ي جذب بازيكن خارجي نيز گفت: در هر صورت ما وضعيت فابيوبالا را بررسي كرديم و در نهايت به دليل شرايط پزشكي تا اندازه‌اي از جذب او منصرف شديم. اما با توجه به اين كه استقلال درسه جبهه بايد به ميدان برود و بازيكنان ما بايد هر دو سه روز يك بار به ميدان بروند، هم‌چنان در خط مياني و حمله به دنبال بازيكن جديد هستيم.

سرمربي تيم استقلال تهران درباره‌ي برخي اخبار پيرامون جدايي برخي بازيكنان از تيم استقلال نيز گفت: ما هيچ فهرست مازادي در تيم نداريم اما، امكان دارد با استفاده از قانون جديدي كه سازمان ليگ در نظر گرفته و تيم‌هايي كه فهرست‌شان پر نشده است مي‌توانند به تبادل بازيكن با باشگاههاي ديگر بپردازند، در برخي پست‌ها بازيكنان‌مان را با باشگاه‌هاي ديگر مبادله كنيم و اين گونه نقاط ضعف خود را برطرف كنيم. البته هنوز نام هيچ بازيكني در اين زمينه مشخص نشده است.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوالي پيرامون اظهارات ناصر حجازي؛ كه مذاكره با عرفان اولرو مهاجم اين تيم را نوعي حاشيه سازي خوانده بود، نيز گفت: در همين هفته‌هاي اخير با هاشم بيگ زاده و فرهاد مجيدي از سوي باشگاه مس كرمان تماس گرفته شده است يا آنكه با ابراهيم تقي‌پور از طرف باشگاه‌هاي ديگر تماس گرفتند. آيا ما بايد اين موضوعات را جو سازي بخوانيم، در هر صورت نظريه جويباري مذاكراتي را با قائم مقام باشگاه ابومسلم داشته اما هنوز نه بازيكناني كه از استقلال مي‌روند و نه بازيكناني كه به استقلال مي‌آيند مشخص نشده‌اند.

قلعه نويي ادامه داد: در هر صورت من مي‌دانستم زماني كه استقلال خوب نتيجه بگيرد، چنين صحبت‌هايي بيان مي‌شود. من پس از 3 - 4 سال حضور در استقلال به اين مسائل عادت كردم.

در سال اولي كه در استقلال بودم نيز هر زمان كه تيم خوب نتيجه مي‌گرفت چنين مسائلي به وجود مي‌آمد اما، من ديگر به اين حرف‌ها عادت كردم.

قلعه‌نويي درباره‌ي احتمال حضور رضا عنايتي در تيم استقلال گفت: عنايتي بازيكني است كه سال‌هاي براي استقلال زحمت كشيده است و هر وقت كه بخواهد به تيم خود بازگردد با كمال ميل از او استقبال مي‌كنيم.

سرمربي استقلال در پايان درباره‌ي شايعه‌ي اختلاف نظرش با مديرعامل باشگاه استقلال تهران به دليل حضور در رختكن استقلال در بين دو نيمه‌ يكي از بازي‌هاي اين تيم نيز گفت: چنين چيزي صحت ندارد و واعظي آشتياني تنها يك بار بين دو نيمه به رختكن استقلال آمد كه در آن زمان نيز هيچ صحبت فني نشد و چنين حرفهايي صحت ندارد. واعظي آشتياني پدر خانواده استقلال است و به حل مشكلات تيم و اداره‌ي باشگاه كمك بسياري مي‌كند.

منبع:ایسنا

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

هافبک تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: برای همراهی استقلال در نیم فصل دوم قلعه نویی با من مذاکره کرد.

میثم بائو در خصوص شکست 1 بر صفر مقابل صبا باتری قم اظهار داشت: باید برابر تیم صبا باتری این دیدار را با نتیجه سنگین تری واگذار می کردیم و لیکن دفاع 11 نفره بازیکنان ما سبب شد تا اینکه با قبول تنها یک گل شکست را بپذیریم.

وی تصریح کرد: بخاطر مشکلات مالی باشگاه و عدم تعهد به قرارداد های بازیکنان در بازی با شاگردان کریمی علاوه بر غیبت 5 بازیکن نیز سرمربی و سرپرست تیم، ابومسلم را همراهی نکردند.

هافبک تیم فوتبال ابومسلم خراسان با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: تیم ما هم دست کمی از پیام ندارد و اگر مسئولان استان به داد مان نرسند بعید نیست که در پایان فصل به لیگ دسته اول سقوط کنیم.

وی ادامه داد: البته نباید از حق گذشت بنی اسد برای رفع مشکلات مالی تیم از جیب هم خرج کرده ولی واقعا تنها و بدون حامی است.

بائو در خصوص اینکه فقط 30 درصد قراردادش را گرفته ، بیان کرد: تاکنون فقط 30 درصد از مبلغ قراردادم را گرفته ام که هنوز 12 میلیون ان هم نقد نشده است .

وی با تاکید بر اینکه در نیم فصل پیشنهاداتی از تیمهای دیگر دارد ، افزود: چند تیم خواهان جذب من در نیم فصل هستند که یکی از آنها تیم استقلال تهران است که البته با قلعه نویی هم مذاکره کرده ام ولیکن بنی اسد با جدایی ام مخالف است.

منبع: ایسکا

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

آرش برهانى: يك ميليارد هم بدهند به سايپا نمى روم

" آرش برهانى " مهاجم استقلال توانست روند گلزنى هاى خود را در ديدار مقابل داماش گيلان هم ادامه دهد و با ۱۳ گل عنوان آقاى گلى را در اختيار داشته باشد.

• بازى با داماش چطور بود؟

- بازى خوبى بود. ما در نيمه اول زياد خوب بازى نكرديم اما در بين نيمه با صحبت هاى كادر فنى در رختكن توانستيم بر بازى مسلط شويم و ۳ امتياز بازى را كسب كنيم.

• داماش گيلان را چطور ديديد؟
- آنها تيم بدى نبودند. به نظر من اگر در تمام بازى ها همين طور با انگيزه ظاهر شوند اين طور راحت بازنده نمى شوند.

• در اين ديدار هم گلزنى كرديد.
- اگر در ديدار مقابل داماش گلزنى نمى كردم، كلافه مى شدم چون به نظر خودم حقم بود در اين ديدار گلزنى كنم.

• نيمه اول كمى عصبى به نظر مى رسيدى، علتى داشت؟
- نيمه اول زياد هافبك ها پاس نمى دادند و اين باعث به هم خوردن تمركزم در ميدان شده بود اما با صحبت هاى اميرخان بين ۲ نيمه روحيه خود را به دست آوردم.

• به تيم ملى هم دعوت شديد؟
- از دايى تشكر مى كنم كه شايسته ها را به تيم ملى دعوت مى كند. از اين به بعد سعى مى كنم اين روند را ادامه بدهم تا جايگاه ثابتى در تيم ملى به دست بياورم.

• اين روزها شايعه شده به سايپا مى رويد؟
- اصلاً. من نمى دانم اين حرف ها از كجا در مى آيد!

• گفته مى شود قرار است با ميرقربانى سايپا عوض مى شويد؟
- به من اگر يك ميليارد هم بدهند به سايپا نمى روم. مى خواهم با گلزنى خودم در استقلال اين تيم را قهرمان ليگ برتر كنم.

منبع: ابرار ورزشی

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

استقلال به دنبال 77 گل زده رويايي

آبى هاى پايتخت علاوه بر كسب صدرنشينى بازى هاى ليگ برتر تا پايان هفته نوزدهم يك ركورد خارق العاده ديگر را از خود بر جاى گذاشتند. استقلال با مربيگرى قلعه نويى موفق شد تا عنوان بهترين خط حمله تاريخ ليگ برتر تا پايان هفته نوزدهم را به خود اختصاص دهد. خط آتش استقلال توانسته در بازى هاى اين فصل ۴۳ گل به ثمر برساند كه اين آمار در قياس با تمامى ۱۹ هفته هاى تاريخ ليگ برتر به عنوان يك ركورد دست نيافتنى محسوب مى شود. استقلالى ها تا پايان اين هفته از بازى ها توانستند ۴۳ بار نيمكت رهبرى خود را به بهانه زدن گل خوشحال كنند كه با احتساب ۱۹ بازى ميانگين ۲۶/۲ گل زده در هر ديدار را از خود به جا گذاشتند كه اين مقدار گل زده در يك ديدار به عنوان يك ركورد در تاريخ ليگ برتر به شمار مى رود.
در فصل گذشته (۸۷-86) و تا پايان هفته نوزدهم استقلال اهواز با به ثمر رساندن ۳۳ گل در ۱۹ ديدار خود بيشترين گل زده را در بين تيم هاى ليگ برترى داشت و اين در حالى بود كه پرسپوليس صدرنشين با زدن ۲۹ گل در ۱۹ ديدار خود آمار ضعيفى از گلزنى به نمايش گذاشته بود. در فصل ۸۶-85 ليگ برتر كه با قهرمانى سايپا به پايان رسيد اين تيم در پايان هفته نوزدهم صاحب بيشترين گل زده بود. سايپايى ها با مربيگرى على دايى موفق شدند در ۱۹ ديدار خود ۳۴ گل به ثمر برسانند كه اين آمار به هيچ وجه با ۴۳ گل زده استقلال در اين فصل قابل قياس نيست. به فصل ۸۵-84 ليگ برتر مى رسيم. فصلى كه استقلالى ها توانستند مقام قهرمانى ليگ برتر را كسب كنند. در اين فصل و تا پايان هفته نوزدهم سايپا با ۳۲ گل زده بهترين آمار گلزنى را در ميان تمام تيم هاى حاضر به خود اختصاص داده بود اما در فصل ۸۴-83 كه فولاد خوزستان توانست مقتدرانه عنوان قهرمانى ليگ را به دست آورد تا پايان هفته نوزدهم پاس تهران با به ثمر رساندن ۳۲ گل در صدر بهترين خطوط حمله قرار داشت و اين درحالى بود كه فولادى ها به عنوان صدرنشين بازى ها تنها موفق شده بودند ۲۵ گل در ۱۹ ديدار به ثمر برسانند. در مسابقات ليگ برتر فصل ۸۳-82 استقلالى هاى پايتخت تا پايان هفته نوزدهم علاوه بر صدرنشينى توانسته بودند ۳۴ بار دروازه حريفان را باز كنند اما در نهايت اين پاس بود كه توانست عنوان قهرمانى بازى ها را به دست آورد و بالاخره در فصل۸۲-81 ليگ برتر تيم سپاهان تا پايان هفته نوزدهم به عنوان صدرنشين بازى ها ۳۵ گل را وارد دروازه حريفان كرده بود كه آمار آنها تا پيش از ليگ امسال بهترين عملكرد خطوط حمله در تاريخ ليگ برتر بود.

اگر ميانگين ۲۶/۲ گل زده در هر ديدار استقلال تا پايان هفته نوزدهم را براى ۳۴ بازى اين تيم تا پايان فصل محاسبه كنيم آمار گل زده آبى ها تا انتهاى ليگ به چيزى حدود ۷۷ گل مى رسد كه در صورت وقوع اين امر استقلال مى تواند بهترين آمار گلزنى در تاريخ مسابقات ليگ فوتبال كشور را به خود اختصاص دهد. پرسپوليسى ها در فصل گذشته ليگ برتر درحالى عنوان قهرمانى مسابقات را كسب كردند كه در ۳۴ ديدار خود موفق به زدن ۵۵ گل شده بودند كه توانستند ميانگينى حدود ۶/۱ گل در هر ديدار را كسب كنند كه اين آمار گل به هيچ وجه براى يك تيم قهرمان آمارى مطلوب به حساب نمى آيد. در اين ميان آمار گل هاى زده استقلال درحالى به دست آمده كه در ابتداى فصل اكثر كارشناسان از خريدهاى اين تيم در خط آتش انتقاد كرده و معتقد بودند كه بازيكنان هجومى استقلال قادر نخواهند بود كه مشكلات گلزنى باشگاه را حل كنند اما اين مهم با ممارست بازيكنان و تمهيدات كادر فنى به دست آمد تا ركوردى جاودانه براى آبى هاى پايتخت به ثبت برسد.

منبع:ایران ورزشی

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

با توافق مسئولان باشگاه النصر رضا عنايتى آبى پوش مى شود. مهاجم سابق استقلال دلش هواى حضور دوباره در جمع آبى پوشان را كرده كه البته در اين بين بعيد به نظر مى رسد اماراتى ها با بازگشت وى موافقت كنند. عنايتى همه چيز را در خصوص وضعيت نهاى اش به هفته آينده موكول مى كند.

• بحث حضورت در استقلال به كجا ختم شد؟
- هنوز در ايران هستم، بنابراين ممكن است با استقلالى ها به توافق برسم.

• چه زمانى با استقلال به توافق مى رسى؟
- من هميشه در خدمت استقلال هستم. با توجه به اينكه ۴ ، ۵ روز ديگر بايد به امارات برگردم، همه چيز به هفته آينده موكول مى شود. من جمعه به امارات مى روم تا صحبت هايى با مسئولان باشگاه انجام دهم.

• احتمال استقلالى شدنت چقدر است؟
- اين احتمال خيلى ضعيف است. مسئولان النصر گفته بودند اگر مدت مصدوميتت بالاتر از يك ماه شد رضايتنامه ات را صادر مى كنيم اما با توجه به اينكه زمان آسيب ديدگى من ۲۵ روز طول كشيده بعيد مى دانم آنها با جدايى ام موافقت كنند.

• چه صحبتى با قلعه نويى داشتى؟
- به اميرخان گفتم اگر مسئولان اماراتى با جدايى ام موافقت كنند، حتماً به استقلال برمى گردم.

• پس همه چيز به دوبى و مذاكراتت با النصرى ها بستگى دارد؟

- بله. همه چيز به توافق با مسئولان النصر برمى گردد كه بعيد مى دانم آنها با جدايى ام موافقت كنند.

• چرا هر چند ماه يك بار بحث حضور عنايتى در استقلال مطرح و بعد منتفى مى شود؟

- اين دفعه يك مقدار شرايط فرق مى كرد اما قول مى دهم فصل بعد حتماً در استقلال باشم. بايد ۴ ، ۵ ماه صبر كنم تا پس از اين مدت دوباره آبى پوش شوم. جدا شدن من از استقلال بر خلاف ميل باطنى ام بود. مسائل و مشكلات مالى سبب شد از استقلال جدا شوم كه خوشبختانه در حال حاضر اين مشكلات حل شده است.

• با توجه به آمار بالاى گلزنى استقلال فكر مى كنى اين تيم چقدر به رضا عنايتى نياز دارد؟

- خدا را شكر مشكل گلزنى استقلال حل شده. با اين خط حمله خيلى از كارها را مى توان انجام داد. شايد با آمدن من وضعيت گلزنى استقلال بهتر از گذشته شود.

• عنايتى چقدر مى تواند در بالا بردن آمار گل هاى زده استقلال مؤثر باشد؟
- از يك چيز خيلى مى ترسم. الان همه منتظر معجزه من در استقلال هستند . نمى دانم چگونه بايد اين توقعات را جوابگو باشم. فوتبال بالا و پايين دارد. اگر عنايتى به استقلال بيايد همه توقع دارند او ۲۵ گل بزند و اين كار من را سخت مى كند.

• با آمدن عنايتى به استقلال، برهانى مى تواند آقاى گل شود؟
- اگر اين اتفاق صورت بگيرد با آرش براى كسب عنوان آقاى گلى به توافق مى رسيم. برهانى مهاجم سرحال و خوبى است كه مى تواند اين عنوان را از آن خود كند.

• فكر مى كنى چرا با وجود آمار گلزنى بالاى استقلال، قلعه نويى روى عنايتى انگشت گذاشته است؟
- بازى هاى ليگ فشرده است. ما بايد در جام باشگاه هاى آسيا بازى كنيم. قهرمانى در آسيا به يك رؤيا تبديل شده كه قطعاً استقلال بايد به اين هدف برسد. بنابراين بر اساس اين اصل مسئولان باشگاه و اميرخان دوست دارند كه مجدداً آبى پوش شوم.

• از استقلال به عنوان تيم ما ياد كردى. بنابراين احتمال آبى پوش شدنت زياد است؟

- اميدوارم همين طور باشد. دعا مى كنم هر چه زودتر استقلالى شوم. واقعاً براى بازگشت به استقلال بى قرار هستم.

• تكليف نهايى ات چه زمانى مشخص مى شود؟
- هفته آينده. البته اميدوارم در هفته هاى آتى براى ثبت قرارداد با استقلال مجدداً به تهران بازگردم.

• شانس كدام يك از تيم هاى حال حاضر را براى كسب عنوان قهرمانى در ليگ بالا مى دانى؟
- استقلال، پرسپوليس و ذوب آهن ۳ تيمى هستند كه شانس بالايى براى كسب عنوان قهرمانى دارند كه البته اميدوارم در اين بين استقلال بتواند به عنوان قهرمانى دست پيدا كند.

منبع: ابرار ورزشی

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

آشتیانی: هر بازیکنی بخواهد، رضايت‌نامه مي‌دهيم

بازيكنان بسيار خوب سر حال هستند و با انگيزه به كار خود ادامه مي‌دهند.

اميررضا واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگاران ضمن بيان مطلب فوق درباره وضعيت اين تيم گفت:« بازيكنان اطمينان دارند كه مديريت باشگاه به كليه مسائل از جمله مسائل مالي رسيدگي مي‌كنند و به همين خاطر از لحاظ روحي در شرايط خوبي قرار دارند.»

وي افزود:« در يك تيم فوتبال آرامش ذهني حرف اول را مي‌زند. اگر تمام ستارگان را در يك تيم جمع كنيد ولي از لحاظ روحي مشكل داشته باشند نمي‌توانند عملكرد خوبي داشته باشند. »

وي افزود: «در حال حاضر تيم به تركيه سفر كرده و اميدواريم در اين اردو بازيكنان علاوه بر تمريناتي كه انجام مي‌دهند بتوانند از لحاظ روحي نيز به شرايط آرماني رسيده و با آمادگي كامل به ايران بازگردند.»

وي در ادامه درباره بازيكناني كه مورد توجه باشگاههاي ديگر هستند گفت:« اگر باشگاهي يكي از بازيكنان ما را بخواهد و اين موضوع مورد تفاهم باشگاه و كادر فني هم باشد ، اين بازيكن مي تواند از استقلال جدا شود . در زمان نيم فصل شرايط براي جذب بازيكنان فراهم است و هر بازيكني كه بخواهد برود و مورد تفاهم باشد به او مجوز مي‌دهيم.»

وي تصريح كرد:« بازيكناني هم هستند كه مورد توجه كادر فني استقلال هستند و با توجه به مجاري كه در باشگاه براي جذب بازيكنان وجود دارد طبيعي است كه بازيكنان مورد نياز به تيم مي‌پيوندند.»

وي در پايان درباره كانون هواداران تيم استقلال گفت:« حركتي كه فدراسيون فوتبال براي كانون هواداران در نظر گرفته مورد پسند ما است و به نظر ما نيز بايد هواداران تيم كنترل شده به حمايت از تيم مورد علاقه خود بپردازند. پيش از اين ما با گروه‌هايي از هوادارانمان نشستهايي داشتيم و در اين نشستها گفت و گوهاي صميمانه‌اي نيز انجام شده است كه نتيجه آن به نفع تيم خواهد بود. با اين حال معتقديم ليدرهاي تيمها بايد با يكديگر هماهنگ باشند تا حمايت از تيم به درستي صورت بگيرد. اگر ليدرها با يكديگر همانگ نباشند به دليل تكثر علايق هواداران مشكلاتي به وجود مي‌آيد كه ممكن است براي تيم دردسرهايي ايجاد شود.

منبع:ایپنا

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”