علی دایی...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 656
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 تیر 1389, 1:11 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

علی دایی...

پست توسط dolphine »

 [FONT=sans-serif][HIGHLIGHT=#fbd5b5]
 
   [BLOCKQUOTE][FONT=times,serif][HIGHLIGHT=#fbd5b5] 
علی دایی پیشنهادی از سوی هرتا برلین داشته اما این پیشنهاد سبب نشده تا او در سرشناس ترین تیم پایتخت آلمان مربیگری کند.

به گزارش جهان، خبرآنلاین نوشت: «علی دایی»نامی بود که فصل گذشته به سمبل اعتراض طرفداران ناراضی تیم های مختلف لیگ برتری از جمله پرسپولیسی ها تبدیل شده بود.شهریار فوتبال ایران که فصل پر فراز و نشیبی را در راه آهن پشت سر گذاشت و موفق شد لوکوموتیورانان را در لیگ برتر بالاتر از پرسپولیس در جدول رده بندی قرار دهد یکی از مربیانی بود که در نقل و انتقالات مد نظر چند باشگاه داخلی قرار گرفت به خصوص که رسما" اعلام کرده بود با وضعیت فعلی در راه آهن نمی ماند. چیزی نمانده بود تا علی دایی در برلین هم نماد اعتراض شود و جای اتوره‌هاگل را بگیرد اما زور دوست قدیمی بهترین گلزن دنیا به دیگر اعضای هیات مدیره تیمش نرسید تا یک مربی هلندی به جای دایی روی نیمکت هرتا بنشیند.

سایت bold .dk از سایت های نقل و انتقالات دانمارکی در خبری که یکی از وبلاگ نویسان ثابتش برای شان نوشته ، آورده است :«علی دایی با هرتابرلین آلمان برای هدایت این تیم مذاکره کرده .هرتا برلین به عنوان یکی از تیم های پرسابقه در فوتبال آلمان با نتایج ضعیفی که کسب کرد به بوندس لیگای B افتاد تا مسولان باشگاه دست به تغییر و تحولات گسترده در تیم شان بزنند.»
***
هر تابرلین سومین باشگاه آلمانی بود که علی دایی را با قراردادی نجومی از بایرن مونیخ به خدمت گرفت و شهریار فوتبال ایران با گل هایی که با پیراهن هرتا در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند یکی از بهترین خارجی های باشگاه لقب گرفت تا جایی که هنوز هم در نزد طرفداران هرتا از محبوبیت خاصی برخوردار است.مدیریت ورزشی این باشگاه در حال حاضر بر عهده میشاییل پریتز ،زوج علی دایی در زمان بازی برای هرتا است.پریتز که رابطه خوبی با دایی دارد در حال حاضر تئوریسین اصلی تغییرات در باشگاه است و بدش نمی آمد چهره محبوب طرفداران را روی نیمکت هرتا بنشاند .

***
سایت دانمارکی در خبر تکمیلی خود آورده است:«علی دایی به صورت مخفیانه به آلمان و شهر برلین سفر کرد و حتی در سه مرحله با پریتز مدیرورزشی باشگاه به مذاکره پرداخت.دایی حتی از برلین تماسی با یکی از مدیران باشگاه راه آهن تهران داشت و این موضوع را که دیگر نمی تواند در این تیم مربیگری کند را به اطلاع آنها رساند.او حتی از برادرش خواست تا خبر سفر او به آلمان و مذاکره با برلینی ها را مخفی نگاه دارد تا کسی از این موضوع مطلع نشود.البته تلاش های او برای مخفی نگاه داشتن این سفر بی نتیجه ماند چون خبرنگار روزنامه برلینر زیتن در سالن ترانزیت فرودگاه دایی را دید و به مذاکره او با باشگاه هرتا پی برد».

***
این خبر و کامنت هایش درحالی است که سایت رسمی باشگاه برلینی چیزی در این باره ننوشته است. حتی جست و جویی دقیق تر در این سایت نشان می دهد که تیم برلینی سرمربی فصل آینده تیم برلینی را هم معرفی کرده اسا. اینکه لوهوکای هلندی از تیم آسبورگ به این تیم آمده. اما قصه علی دایی و تیم آلمانی چه بوده است؟ سرمربی اسبق تیم ملی ایران تا به حال چیزی در این باره نگفته اما او که سال ها با پریتز ، مدیر فنی تیم برلین هم بازی بوده و غیر از رقابت برای حضور ثابت در ترکیب با این مهاجم ، همیشه با او هم اتاقی بوده است انگار با دعوتی دوستانه از رقیبی قدیمی روبرو شده. پیشنهادی که البته در هیات مدیره تیم انگار رای نیاورده است. از این پس احتمالا طرفداران دایی در برلین هم نام او را به نشانه اعتراض سر می دهند!

  
 [/BLOCKQUOTE]

==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”