تصاویری از شکار دلفین ها (۱۴+)

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 1348
تاریخ عضویت: چهارشنبه 29 تیر 1390, 12:56 pm
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

تصاویری از شکار دلفین ها (۱۴+)

پست توسط A3eman »

یک سنت قدیمی و در عین حال بی رحمانه در مجمع الجزایر فارو در شمال اروپا سالهاست که اعتراض بسیاری از گروه های حامی حقوق حیوانات را برانگیخته است.
[External Link Removed for Guests]
به گزارش سرویس علمی فناوری جام نیوز (June 12)، جزایر فارو در شمال قاره اروپا جزو قلمرو کشور دانمارک است. از حدود ۱۲۰۰ سال پیش به این طرف یک سنت بسیار بی رحمانه در این کشور در جریان است که در طول تابستان برای تامین غذای این مردم برگزار می شود. در این مراسم قایق های ماهیگیری این مردم به دریا رفته و تعداد زیادی ازنهنگها و دلفین های پهلو سفید را به آب های ساحلی این منطقه هدایت می کنند.

تصویر


سپس در این منطقه ماهیگیران به درون آب رفته و نهنگها و دلفین های به دام افتاده را با قلاب و چاقو می کشند. تصاویر منشر شده از آبهای قرمز شده از خون نهنگها در این منطقه و همچنین نحوه شکار کردن این آبزیان اعتراضات زیادی را در سطح جهان برانگیخته است. فعالان حقوق حیوانات معتقد هستند که این روش شکار دلفین ها و نهنگها بسیار بی رحمانه بوده و حیواناتی که به این سبک شکار می شوند درد بسیاری را تحمل می کنند.

تصویر


با وجود فشارهای بین المللی در ۳۰ سال اخیر به دولت دانمارک برای توقف این شکار بی رحمانه هنوز واکنش مشخصی از طرف این دولت دیده نشده است.

تصویر

به نوشته باشگاه خبرنگاران، از طرف دیگر ساکنین جزیره معتقد هستند که با توجه به جزیره ای بودن این مناطق و وصل نبود به خشکی و همچنین برودت شدید هوا در فصول سرد سال گوشت این آبزیان بخش مهمی از غذای ساکنین این جزیره در فصل سرما را تامین می کند. اکثر تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنند مربوط به شکار آبزیان مورد نظر در سال جدید میلادی است.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”